KHL

Avtomobilist Jekatěrinburg – Torpedo Nižnij Novgorod

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

01.10.2015, 16:00 • KrK Uralec (Kapacita: 5 570) • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.35 3.9 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:15

Jenže přichází další vyloučení a domácí si zahrají přibližně minutovou přesilovou hru pěti proti třem. Arťjom Aljajev (NNO) vyhodil puk z vlastního pásma až do ochranné sítě za Ustinským a jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

53:03

Alexander Budkin (NNO) oslabuje hostující celek a ten se bude muset bránit ve čtyřech. Obránce Torpeda se provinil hákováním.

48:33

Za podražení je vyloučen Alexej Dostojnov (JEK) a hosté mají dobrou šanci dostat se do vedení.

28:34

Jenže Alexej Vasilevskij (JEK) poslal kotouč do ochranné sítě a dostává dvě trestné minuty za zdržování hry.

26:17

Jeden z hostujících hráčů inkasoval zásah vysokou holí a na lavici hanby usedá Pavel Turbin (JEK).

18:24

Carter Ashton (NNO) atakoval při průjezdu před bránou Ustinského a míří na lavici hanby. Dvě minuty za nedovolené bránění!

08:10

Dvě trestné minuty za nedovolené bránění dostává Dmitrij Megalinskij (JEK). Hosté mají šanci na vyrovnání.

00:42

Hned v první minutě zápasu si přesilovou hru zahrají hráči Avtomobolistu. Na trestnou lavici za hákování míří Alexej Sopin (NNO).

3:2

Branky a nahrávky: 5. Garejev, 37. Alexejev (Pankov, Dostojnov), 56. Megalinskij (Golyšev) – 9. Aljajev (Kondratěv, Galuzin), 31. Videll (Pepeljajev)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Fomin) – Megalinskij, Trjamkin, Timašov, Vasilevskij, Turbin, Kivistö, Gusev, Ščemerov – Simakov, Torčenjuk, Golyšev – Garejev, Koukal, Dubrovskij – Dostojnov, Alexejev, Pankov – Popov, Veličkin, Jemelin

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev, Pepeljajev, Budkin, Kondratěv, Makarov, Aljajev, Chomickij, Kolganov – Ashton, Videll, Daugavinš – Sopin, Galuzin, Frolov – Klingberg, Potapov, Kuljomin – Dvurečenskij, Sjomin, Ruděnkov

Rozhodčí: Antti Boman, Roman Hofman – Tornike Kučava, Anton Ponamarenko

Diváci: 4 194