26.09.2015, 23:00 • PNC Arena, Raleigh • Jan Prošek

Tipsport: 2.53 3.75 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost. (01:39:32)

59:58

Carolina právě vstřelila branku!
A je to jasné. Domácí vyhrají tento zápas 5:3. Do prázdné branky poslal kotouč VICTOR RASK.

59:20

Hosté na vyrovnání už mnoho času nemají.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26

Domácí jdou do vedení! Druhou branku v zápase vstřelil JEFF SKINNER. Asistence: Noah Hannifin, Kris Versteeg.

56:04

Třetí třetina se blíží ke svému konci.

54:32

52:32

Anthony Beauvillier dostal dvě minuty za hru vysokou holí.

51:59

49:59

Eric Staal vyloučen na dvě minuty za sekání.

47:51

ERIC STAAL vyrovnává na 3:3. Ron Hainsey vystřelil a Eric Staal tečoval. Asistence: Ron Hainsey.

47:39

Islanders právě vstřelili branku!
RYAN PULLOCK posílá hostující tým do vedené 3:2. Asistence: Mathew Barzal a Frans Nielsen.

46:57

Brody Sutter vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

45:47

Třetí třetina je v plném proudu. Skóre je stále vyrovnané 2:2.

41:33

40:01

Střelecky jsou aktivnější domácí 23:20

40:00

39:33

Vyloučen domácí Elias Lindholm na dvě minuty za sekání.

39:01

Běží poslední minuta hry ve druhé třetině.

37:48

Hosté v plném počtu. Domácí si nevytvořili žádnou velkou šanci na skórování.

37:00

Probíhají poslední tři minuty druhé třetiny.

35:48

Hurricanes hrají aktivně, snaží si rychlým pohybem vynutit faul a první přesilovku. Anders Lee míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

35:05

Drew MacIntyre musel hned dvakrát zasáhnout proti nebezpečným střelám soupeře. S oběma momenty si dokázal poradit.

34:00

Střely na branku jsou 20:17. Skóre stále vyrovnané 2:2.

31:28

Carolina střídá brankáře, do hry jde Drew MacIntyre. Läck zneškodnil 14 ze 16 střel.

31:14

29:14

Vyloučen domácí Michal Jordán na dvě minuty za krosček. Hosté si zahrají svou druhou početní výhodu v tomto zápase.

26:20

V brance domácích je Läck, v té hostující Greiss.

22:20

Druhá třetina zatím nepřinesla žádné momenty, které by se nějak promítly do hlavních statistik, tedy skóre a vyloučení.

20:01

Podle neoficiálních údajů je poměr střel na branku aktuálně vyrovnaný 9:9.

20:00

17:02

Komerční přestávka.

14:56

Třetí gól během ani ne minuty. Skóre vyrovnává JEFF SKINNER. Asistence: Rilay Nash.

14:51

Velmi rychle si hosté berou vedení zpět. Autorem druhé branky Ostrovanů je RYAN STROME. Asistence: Andres Lee

14:36

Domácím se podařilo využít signalizovanou výhodu ke vstřelení branky. JOAKIM LINDSTRÖM vyrovnává na 1:1.

13:10

Stále platí skóre 0:1, které stanovil v deváté minutě John Tavares.

12:30

Komerční přestávka znamená delší přerušení hry.

09:40

Hostující tým pokračuje v aktivní hře, vstřelená branka mu pomohla k lepšímu výkonu. Domácí obránci musí být pozorní.

08:05

JOHN TAVARES vybojoval kotouč v rohu kluziště, individuální akcí překonal dva obránce Caroliny. Dostal se tak do předbrankového prostoru. Rychlou střelou propálil brankáře Läcka. Asistence: Scott Mayfield.

07:10

Následuje komerční přestávka.

06:00

Šest minut hry je pryč, ani jeden tým si nevytvořil vyloženou gólovou příležitost ke skórování.

03:48

01:48

Vyloučen Brad Malone, hosté si zahrají první přesilovou hru v zápase.

00:01

Utkání začne o něco později než je stanovený čas.
To hostující celek má úplně jiné starosti, přestěhoval se do nové arény. Management vhodně doplnil kádr, v letošní sezóně by se Islanders měli celkem hladce dostat do play-off.
Domácí tým v minulé sezóně do play-off postoupit nedokázal. V nadcházejícím ročníku by se tato skutečnost měla opakovat, neboť mužstvo se výrazně neposílilo, naopak několik kvalitních hráčů odešlo.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího světového hokeje. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Carolina Hurricanes a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.

5:3

Branky a nahrávky: 15. Lindstöm, 15. Skinner (Nash), 48. Staal (Hainsey), 58. Skinner (Hanifin, Versteeg), 60. Rask – 9. Tavares (Mayfield), 15. Strome (Lee), 48. Pulock (Barzal, Nielsen)