konec (2:1, 2:0, 0:0)

26.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.25 3.75 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (05:37:06)
Ve třetí třetině se skóre neměnilo, tudíž Calgary vyhrálo nad Vancouverem 4:1. Michael Frolík si v zápase připsal dva kanadské body (1+1). Bodovat dokázal také Jiří Hudler, který jednou asistoval.

59:16

Virtanen vystřelil z pravého kruhu a Hiller musel zasahovat.

58:24

Hiller zastavil nahození ze středního pásma. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

57:12

Russell se vydal na útočný výlet a z levého kruhu přihrával před branku, jeho pas ovšem nebyl přesný.

55:55

Giordano dostal na pravý kruh výborný pas a okamžitě vypálil. Jeho tvrdá rána proletěla těsně vedle pravé tyče.

54:21

Za hrubost jsou vzájemně vyloučeni Sieloof s Jonesem.

54:18

Weber vystřelil od modré čáry a donutil Hillera k zákroku. Následně se před ním strhla hromadná potyčka.

53:59

53:06

Flames nadále kombinují v útočném pásmu, Canucks se ze všech sil brání.

52:26

Giordano vystřelil z vrcholu pravého kruhu a Markstrom musel zasahovat vyrážečkou.

51:59

Calgary bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen Shinkaruk.

51:36

Hra je čtyřech více svědčí Calgary, které je opět usazené před brankou Markstroma.

50:28

Současně jsou vyloučeni za hrubost Dorsett s Engellandem.

48:12

Calgary se již do útočení bezhlavě nežene, spíše si hlídá své dostatečné vedení.

46:21

Hiller si konečně může užít chvilku vzrušení. Canucks kombinují za jeho brankou, obrana Flames ale funguje na jedničku.

44:15

Vancouver se ve třetí třetině ještě nepodíval do útočného pásma. Calgary hraje velmi dobře a kráčí si pro vítězství.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Bennett (Frolík, Hamilton), 19. Ferland (Wideman, Russell), 29. Monahan (Ferland, Wideman), 37. Frolík (Hudler, Bennett) – 5. Virtanen (Corrado)

Calgary Flames: Hiller (McDonald) – Russell, Giordano, Hamilton, Engelland, Sieloff, Wideman – Gaudreau, Bouma, Shore, Monahan, Hudler, Byron, Agostino, Grant, Hathaway, Frolík, Ferland, Bennett

Vancouver Canucks: Bachman (32. Markstrom) – Sbisa, Weber, Corrado, Pedan, Bartkowski, Fedun – Vey, Prust, Dorsett, Sutter, Kenins, Jones, Baertschi, Shinkaruk, Gaunce, Bancks, Hamilton, Virtanen