konec (2:1, 2:0, 0:0)

26.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.25 3.75 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký sobotní den. (05:37:06)
Ve třetí třetině se skóre neměnilo, tudíž Calgary vyhrálo nad Vancouverem 4:1. Michael Frolík si v zápase připsal dva kanadské body (1+1). Bodovat dokázal také Jiří Hudler, který jednou asistoval.

59:16

Virtanen vystřelil z pravého kruhu a Hiller musel zasahovat.

58:24

Hiller zastavil nahození ze středního pásma. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

57:12

Russell se vydal na útočný výlet a z levého kruhu přihrával před branku, jeho pas ovšem nebyl přesný.

55:55

Giordano dostal na pravý kruh výborný pas a okamžitě vypálil. Jeho tvrdá rána proletěla těsně vedle pravé tyče.

54:21

Za hrubost jsou vzájemně vyloučeni Sieloof s Jonesem.

54:18

Weber vystřelil od modré čáry a donutil Hillera k zákroku. Následně se před ním strhla hromadná potyčka.

53:59

53:06

Flames nadále kombinují v útočném pásmu, Canucks se ze všech sil brání.

52:26

Giordano vystřelil z vrcholu pravého kruhu a Markstrom musel zasahovat vyrážečkou.

51:59

Calgary bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen Shinkaruk.

51:36

Hra je čtyřech více svědčí Calgary, které je opět usazené před brankou Markstroma.

50:28

Současně jsou vyloučeni za hrubost Dorsett s Engellandem.

48:12

Calgary se již do útočení bezhlavě nežene, spíše si hlídá své dostatečné vedení.

46:21

Hiller si konečně může užít chvilku vzrušení. Canucks kombinují za jeho brankou, obrana Flames ale funguje na jedničku.

44:15

Vancouver se ve třetí třetině ještě nepodíval do útočného pásma. Calgary hraje velmi dobře a kráčí si pro vítězství.

43:28

Ferland na hranici brankoviště výborně tečoval střelu od modré čáry, ale Markstrom dokázal zasáhnout.

41:50

Calgary vstoupilo i do této části hry velmi aktivně. Wideman nahodil od modré čáry kotouč na branku, ale další branku Flames nepřidal.

40:01

40:00

39:22

Domácí se v závěru druhé třetiny ještě snaží přidat další branku, Vancouver se však úspěšně brání.

37:48

Komerční přestávka.

36:09

36:09 Michael FROLÍK - 4:1

36:09

Calgary právě vstřelilo branku!
Calgary přidává další branku. U Flames zafungovala česká spolupráce, když Hudler našel MICHAELA FROLÍKA a ten přesnou střelou překonal Markstroma. Asistence: Jiří Hudler, Sam Bennett.

35:20

Na modré čáře zachytil kotouč Wideman, jenž okamžitě vystřelil. Jeho tvrdá rána skončila na rameni klečícího Markstroma.

34:00

Kotouč je znovu ve středním pásmu.

33:12

Calgary se nemůže usadit v útočném pásmu. Vancouver toto oslabení zvládá na jedničku.

32:12

Bartkowski přidržel Gaudreaua a je vyloučen na dvě minuty.

30:00

Utkání je plné osobních soubojů. Brzy bychom se mohli dočkat nějaké šarvátky.

28:19

28:19 Sean MONAHAN - 3:1

28:19

Calgary zvládlo ubránit oslabení a následně navyšuje své vedení. Do brejku se dostal SEAN MONAHAN, který svůj únik zakončil přesnou střelou pod ruku Bachmana. Asistence: Michael Ferland, Dennis Wideman.

28:13

27:33

Vancouveru se nedaří udržet v útočném pásmu, Calgary hru ve čtyřech zvládá.

26:13

Tentokrát si přesilovou hru zahraje Vancouver. Na trestnou lavici za podražení putuje na dvě minuty Hamilton.

24:07

23:53

Blízko vstřelení branky byl Frolík, ale jeho pokus z pravého kruhu těsně minul pravou tyč.

23:00

Calgary se usadilo v útočném pásmu a snaží se navýšit své vedení.

22:07

Calgary si zahraje přesilovou hru. Za držení hole je na dvě minuty vyloučen Corrado.

20:01

Calgary po první třetině vede 2:1. Druhá třetina začne přibližně ve 4:03.

20:00

18:03

18:03 Michael FERLAND - 2:1

18:03

Calgary se dostává v přesilové hře do vedení. Wideman našel mezi kruhy volného MICHAELA FERLANDA, který pohotovou střelou nedal Bachmanovi šanci. Asistence: Dennis Wideman, Kris Russell.

17:37

Prust je vyloučen za vysokou hůl a Vancouver bude hrát ve třech.

16:45

Calgary se sice drží v útočném pásmu, ale Bachman ještě v tomto oslabení zasahovat nemusel.

15:57

Za krosček je vyloučen na dvě minuty Sutter. Calgary si zahraje přesilovou hru.

15:26

15:26 Sam BENNETT - 1:1

15:26

Calgary se dočkalo vyrovnání. Frolík našel volného SAMA BENNETTA, který neměl problém přesně zakončit. Asistence: Michael Frolík, Dougie Hamilton.

13:12

Poslední střídání jsou plné nepřesností. Ani jednomu týmu se nedaří propracovat ke střele na soupeřovu branku.

11:00

Vancouver se bez problémů brání. Přesilová hra Calgary se pomalu blíží ke svému konci.

09:44

Za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Jones. Calgary si zahraje přesilovou hru.

09:25

09:00

Calgary toto oslabení zatím zvládá lépe, než to předchozí. Kotouč je ve středním pásmu.

07:25

Byron se provinil podražením a Vancouver si zahraje další přesilovou hru.

06:23

Od modré čáry vystřelil Engelland, ale jeho střela byla sražena do rohu.

04:33

Prust se dostal do pěstního souboje Rileym. Oba hráči si posedí nyní pět minut na trestné lavici.

04:29

04:29 Jake VIRTANEN - 0:1

04:29

Vancouver právě vstřelil branku!
Vancouver se dostává v přesilové hře do vedení. JAKE VIRTANEN dokázal překonat Hiller svižnou střelou. Asistence: Frank Corrado.

03:51

Vancouver si zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Bouma.

00:40

Calgary vstoupilo do utkání velmi aktivně a obsadilo útočné pásmo. Ke střele na branku se však nedostalo.

00:01

Arénou zní kanadská hymna.

Calgary Flames: Hiller – Giordano, Hamilton, Russell, Wideman, Sieloff, Engelland – Gaudreau, Monahan, Hudler – Carroll, Bouma, Frolík – Agostino, Arnold, Hathaway – Riley, Byron, Klimchuk

Vancouver Canucks: Bachman (Markstrom) – Hamhuis, Weber, Hutton, Fedun, Pedan, Corrado – D. Sedin, H. Sedin, Kenins – Prust, Vey, Dorsett – Burrows, Cassels, Virtanen – Shinkaruk, McCann, Friesen.
Vítám vás u textového přenosu z přípravného utkání NHL, v němž síly změří Calgary Flames a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

4:1

Branky a nahrávky: 16. Bennett (Frolík, Hamilton), 19. Ferland (Wideman, Russell), 29. Monahan (Ferland, Wideman), 37. Frolík (Hudler, Bennett) – 5. Virtanen (Corrado)

Calgary Flames: Hiller (McDonald) – Russell, Giordano, Hamilton, Engelland, Sieloff, Wideman – Gaudreau, Bouma, Shore, Monahan, Hudler, Byron, Agostino, Grant, Hathaway, Frolík, Ferland, Bennett

Vancouver Canucks: Bachman (32. Markstrom) – Sbisa, Weber, Corrado, Pedan, Bartkowski, Fedun – Vey, Prust, Dorsett, Sutter, Kenins, Jones, Baertschi, Shinkaruk, Gaunce, Bancks, Hamilton, Virtanen