Příprava NHL

New Jersey Devils – New York Islanders

4:2

konec (0:0, 2:2, 2:0)

26.09.2015, 01:00 • Prudential Center, Newark • Info o změnách stavu (Matěj Langer)

Zápas byl od druhé třetiny velmi vyrovnány, ovšem závěrečná perioda určila díky gólům Cammalleriho a Bouchera vítěze zápasu, jímž se stal domácí celek z Prudential Centre. Já se tímto s vámi loučím a těším se při dalším on-line přenosu nashledanou.

2. Mike CAMMALLERI (1+0)
3. Keith KINKAID TO: 60, UZ: 23, GI: 2 (91,3%)

52:10

Devils právě vstřelili branku!
Další střela zápěstím zapřičiňuje dvoubrankový odskok Devils v utkání. Prosadil se REID BOUCHER. Asistence: Sergej Kalinin, Jordin Tootoo.

44:40

Taylor Beck (NYI) se opět vrátí na trestnou. Tentokrát se provinil podražením.

43:29

Střelou zápěstím dokázal prostřelit gólmana Williamse MIKE CAMMALLERI, čímž posílá poprvé v zápase domácí do vedení. Asistence: Stephen Gionta, Blake Pietila.

40:01

Druhá třetina byla opoznání atraktivnější, než předchozí. Ve 26. minutě otevřel stav utkání Steve Bernier, jenže neuběhla ani minuta a bylo srovnáno zásluhou Josepha Bladisiho. Stejná situace se opakovala v druhé polovině prostřední části, když se nejprve trefil Mathew Barzal a následně o malou chvíli později srovnal John Moore.

40:00

39:47

Za nedovolené bránění odjíždí na trestnou lavici Taylor Beck (NYI)

37:58

Na trestně lavici si odpyká svůj trest Adam Larsson (NJD).

33:18

Za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Adam Pelech (NYI).

30:49

Vypadá to, že to dnes bude brankostroj. New Jersey opět v krátké době srovnává stav utkání na 2 – 2, když se prosadil JOHN MOORE. Asistence: Lee Stepniak.

29:32

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté se opět vrhají do vedení. Tentokrát Kinkaida překonal v samostatné akci MATHEW BARZAL. Bez asistence.

29:18

Mezi sebou si to rozdali Holmstrom a Blandisi, přičemž oba si odpykají trest za hrubost.

25:58

Neuběhla ani minuta hrací doby a domácí srovnávají. O první branku Devils se postaral JOSEPH BLANDISI. Bez asistence.

25:15

Jakmile byli Ďáblové přinuceni hrát ve třech, byla velmi velká pravděpodobnost, že inkasují gól. A přesně to se stalo, když se Islanders zásluhou STEVA BERNIERA ujímají vedení. Asistence: Mikhail Grabovski, Johnny Boychuk.

24:04

Hosté v dvojnásobné přesilové hře. na trestnou odjíždí Gragnani (NJD), jenž se provinil hrou vysokou holí.

23:51

Jiří Tlustý (NJD) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

4:2

Branky a nahrávky: 26. Blandisi, 31. Moore (Stepniak), 44. Cammalleri (Gionta, Pietila), 53. Boucher (Kalinin, TooToo) – 26. Bernier (Grabovski, Boychuk), 30. Barzal

New Jersey Devils: Kinkaid – Gragnani, Helgeson, Hrabarenka, Larsson, Moore, Mozík, Scarlett – Blandisi, Boucher, Cammalleri – Gionta, Kalinin, Pietila – Quenneville, Ruutu, Stempniak – Tlustý, Tootoo, Zajac.

New York Islanders: Williams – Boychuk, Czuczman, Leddy, Nilsson, Pelech, Židlický – Barzal, Beck, Bernier – Boulton, Collberg, Florek – Grabovksi, Holmstrom, Kulemin – Leblanc, Quine, Strome.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Dean Morton, Greg Devorski, Jonny Murray