Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New York Islanders

5:2

konec (2:1, 2:1, 1:0)

26.09.2015, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Je za námi přípravné utkání mezi domácí Philadelphií a hostujícími Islanders. Utkaní skončilo 5:2 po třetinách 2:1, 2:1 a 1:0. Ve třetí třetině se prosadil pouze Matt Read, který zůžitkoval přihrávku před prázdnou branku. Myslím si, že domácí vyhráli zaslouženě, zejména díky výkonu ve druhé třetině, kdy svého soupeře přestříleli 12:5. Pro tuto chvíli se s vámi loučím a někdy příště u onlajnů napočtenou.

Česká/slovenská stopa v utkání

Jakub Voráček (PHI) – 1 asistence +/-: 1 Střely na branku: 2 Icetime: 14:21
Radko Gudas (PHI) – 1 asistence +/-: 1 Střely na branku: 2 Icetime: 20:55
Michal Neuvirth (PHI) – 92,0% (02:38:23)
HRÁČ UTKÁNÍ

Chris Porter – Philadelphia Flyers

59:47

Hráči Islanders už dohrají s pukem ve vlastní třetině.

59:20

Hokejisté Islanders se ženou do protiútoku.

58:44

Neuvirth krotí lehké nahození a rozehrává.

58:10

Probíhají poslední dvě minuty utkání.

57:51

Puk na hokejkách hostí a daleko od brány Poulina.

57:19

Po delší době se dostali domácí do útočného pásma, kde kombinují.

56:23

Flyers se již dostali alespoň do středního pásma, ale spíše mají kotouč na hokejkách hráči Islanders.

56:04

Flyers se ne a ne dostat z pásma.

55:20

54:58

Zakázané uvolnění Islanders. Buly před Poulinem.

54:48

Letci vyhazují.

54:30

Islanders se usadili v pásmu Flyers.

53:39

Neuvirth si poradil s tvrdou střelou Clutterbucka a i s dorážkou Cizikase.

53:21

Oddechový čas pro hosty.

53:21

Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí si odsedí český obránce Radko Gudas.

53:21

Neuvirth přerušuje hru a bude se opět vylučovat.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Porter (Medvěděv), 16. Gostisbehere, 24. Schenn (Gudas, MacDonald), 25. Raffl, 49. Read (Medvěděv, Gagner) – 10. Kearns (Halmo, Haan), 29. Cizikas (Martin, Leduc)

Philadelphia Flyers: Neuvirth – Del Zotto, Medvěděv, Gudas, MacDonald, Gostisbehere, Hagg – Raffl, Giroux, Voráček – Gagner, Lecavalier, Read – Porter, Cousins, Schenn – VandeVelde, White, Bellemare

New York Islanders: Gibson (41. Poulin) – de Haan, Carkner, Hickey, Graham, Finn, Leduc -Martin, Cizikas, Clutterbuck – Whitney, Wright, Bailey – Dal Colle, Kearns, Halmo – Johnston, Verhaeghe, Barnes

Rozhodčí: Jean Hebert, Mark Lemelin – Steve Barton, Mark Shewchyk