2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

3:5

konec (2:2, 1:1, 0:2)

26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 5. kolo • Kateřina Kovářová

Tipsport: 2.0 4.3 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou dnešní utkání. Bobři dnes v závěru opět prokázali svou mizérii a dnešní zápas prohrávají. Hosté mohou být s dnešním výsledkem spokojeni. Loučím se s Vámi, příjemný zbytek dne. (19:14:02)

59:52

Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
Střelou přes celé hřiště skóruje LUKÁŠ PATÁK.

59:30

Máj teď drží hosty. Předvedl dva vynikající zákroky.

58:46

Bobři to zkoušejí bez brankáře.

57:58

Krutiš se dostal do úniku. Jeho střela končí v náruči Čápa.

57:01

Zakázané uvolnění Bobrů.

56:30

Hraje se teď hodně agresivní hokej. Hosté jsou lepší a usadili se v útočné třetině.

55:16

Na stadionu je najednou hromové ticho.

54:28

Hosté se poprvé ujímají vedení v dnešním zápase. Branku vstřelil střelou zápěstím LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Ondřej Peška.

54:00

Máme posledních šest minut zápasu a stav je stále nerozhodný. Sledujeme útočný hokej.

52:50

Čáp teď předvedl dva skvělé zákroky a drží tak nerozhodný stav.
Oddechový čas pro domácí.

52:33

Čáp teď rybičkou chytá puk před svou brankou.

51:20

Sprušil krásně přešel přes dva hráče, jeho střela mířila vedle pravé tyče.

50:47

Veliká šance domácích. Ti teď mohli jít do vedení. Školoud dostal téměř ideální pas a jel sám na branku. Jeho klička do bekhendu skončila však pouze na betonech hostujícího brankáře.

49:30

Jakoby to zakřikl. Nyní jsou Bobři v útočném pásmu a vyvíjejí solidní tlak na hosty.

48:06

Hosté jsou teď mírně aktivnějším týmem. Snaží se o první vedoucí gól v dnešním zápase.

47:05

46:57

Bobři jsou i v této přesilovce mizerní.

46:07

Máj teď předvedl další velmi dobrý zákrok.

45:40

Kovářova střela od modré trefila jen levý beton Máje.

45:05

Sechovec je vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:50

Hraje se převážně ve středu hřiště.

42:17

Havel vyzkoušel pozornost Čápa. Čáp v prověrce uspěl a chytl střelu do lapačky.

42:06

Ofsajd domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:45

Ondřej Peška jel sám na Čápa, jeho střelu však brankář pohotově vyrazil. Na druhé straně se dostal k šanci Miroslav Varga. Máj chytl jeho střelu do lapačky.

40:04

Puk mají na svých hokejkách domácí.

40:01

Tak i druhá třetina skončila nerozhodným skórem. Na světelné tabuli svítí stav 3:3. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve třetině třetí, která začíná zhruba v 18:37.

40:00

39:30

Martiníkova střela skončila pouze v lapačce Máje.

39:06

Bobři nyní kombinují v útočném pásmu.

38:06

37:20

Studený teď odjel obraně a rychlou střelou zkoušel štěstí. Máj jeho střelu chytil.

36:08

Pelikán je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:56

Čáp teď předvedl rychlou lapačku.

34:40

Tak to byla naprosto nečekaná branka. Najednou se objevil sám před brankou FILIP MATĚJKA, a ten poslal puk pod břevno – 3:3. Asistence: Jan Trojan.

34:20

Bobři jsou opět na koni a vyvíjejí na hostující obranu velký tlak.

33:05

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Bobři jdou opět do vedení. VÁCLAV STUDENÝ dostal ideální přihrávku a vystřelil rychlou střelu na branku. Trefil se Májovi přímo mezi nohy – 3:2. Asistence: Petr Školoud, David Varga.

32:29

Dnes se hraje poměrně vyrovnané utkání. Oba týmy hrají útočný hokej a fanoušci se zajisté na dnešním zápase nenudí.

32:20

31:37

Medek zkoušel střelu příklepem. Máj však střelu vyráží.

30:55

Bobři vyhazují puk z pásma.

30:20

Hosté kombinují v útočném pásmu.

29:46

Nyní si zahrají přesilovku hosté. Vyloučeným je Jakub Pořický na dvě minuty za podražení.

29:23

Zakázané uvolnění hostů.

28:25

28:14

Další šance Bobrů. I nyní z toho vychází lépe hostující brankář Máj.

27:56

Po závaru před brankou hostí byl ve velké šanci Baroš. Ten měl odkrytou celou branku. Jeho střela šla pouze do boční sítě.

27:38

Domácí Kývala ve velké šanci střílí nad branku.

26:23

Domácí si zahrají přesilovku. Vyloučeným je Ladislav Rytnauer na dvě minuty za sekání.

25:15

Zatím největší šance druhé třetiny. Sprušil dostal skvělý pas a jel sám na branku. Jeho střela však skončila pouze v náruči Máje.

24:15

23:30

Studený dostal dobrý pas před branku, jeho střela však trefila pouze Máje.

22:27

21:20

Tomigova střela od modré nastřelila jen beton Máje.

21:03

Bobři nejsou schopní kombinovat ani v pěti proti třem. Přesilovky jim prostě nejdou.

20:27

Bobři si zahrají 5:3. Na dvě minuty je vyloučen Filip Randa za hákování.

20:20

20:01

První třetina skončila 2:2. Hraje se vyrovnané utkání, kterému nechybí šance. Druhá třetina nám začne 17:51.

20:00

19:50

Hraje se ve středu hřiště.

19:16

Na dvě minuty za nesportovní chování je vyloučen Lukáš Havel.

18:55

Havel měl na hokejce svou druhou branku. Trefil však pouze boční síť.

18:22

David Varga je vyloučen na dvě minuty za vražení.

17:56

Zakázané uvolnění hostů. Nyní se hraje vyrovnaný hokej. Oba týmy chtějí vstřelit vedoucí branku.

17:08

LUKÁŠ HAVEL přejel přes tři obránce a skóroval do levého růžku branky. Asistence: Ladislav Rytnauer.

16:06

David Varga dostal před branku skvělou přihrávku a navíc měl položeného brankáře. Nakonec však nedokázal skórovat. Nastřelil právě ležícího Máje.

15:25

Závar před domácí brankou nakonec gólem nekončí. Domácí brankář předvedl dva dobré zákroky.

15:00

Síly se na ledě vyrovnaly a může čekat klasický hokej 5 na 5.

14:24

14:11

13:30

Studený lišácky zkoušel objet branku a prostřelit Máje. Hostující brankář si vše pohlídal a střelu bez většího problému chytil.

12:20

Ondřej Martiník vysekl hostujícímu hráči hokejku z rukou a bude vyloučen na dvě minuty za sekání.

12:01

Hostující Roman Barták vyloučen na dvě minuty.

11:28

Máme tu snížení. První střelu ještě Čáp fantasticky vyrazil, na dorážku ROMANA MIKEŠE byl však už krátký. Asistence: Lukáš Paták, Tomáš Jakeš.

10:43

Hra je přerušena kvůli postavení hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:16

Hostující Janda těsně před brankou tečoval nahození. Naštěstí pro domácí těsně vedle.

09:59

Jakub Pořický je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

09:53

Paták stál před odkrytou brankou a měl na hokejce snížení. Jeho střela však letěla nad branku.

09:00

Teď jeli dva domácí na jednoho obránce. David Varga však místo střely volil přihrávku, který nakonec byla velmi nepřesná.

08:43

Další velmi šťastná branka. Po zmatku před brankou hostí skóroval ANTONÍN SPRUŠIL. Asistence: Ondřej Martiník, Michal Tomiga.

08:28

Další vyloučení na straně hostí, vyloučeným je Filip Randa na dvě minuty za hákování.

08:10

Martiník dostal skvělý pas před branku. Bohužel pro domácí stál zády k bráně a jeho bekhend nebyl ideální.

07:04

Martin Varga prověřil Máje střelou od modré. Máj byl připraven a vyrážečkou puk vyrazil.

06:58

06:23

Martiník ve velké šanci trefil jen vyrážečku Máje.

05:30

A i domácí fanoušci brankou obživli. Domácí jsou na koni a mají dobrý tlak.

05:06

První branka dnešního zápasu byla velmi šťastná. DAVID VARGA se totiž nejlépe zorientoval v hloučku a šťastně posunul puk za záda Máje. Asistence: Václav Studený, Petr Školoud.

04:29

A ihned vyhazují na zakázané uvolnění, zatím nesledujeme nijak pěkné utkání. Je často přerušováno.

04:13

03:40

Více než polovina přesilové hry je za námi a Bobři ani jednou neohrozili branku Máje.

03:00

A Bobři opět nezvládají vůbec přesilovku, nyní zakázané uvolnění.

02:13

Vyloučeným je Sechovec na dvě minuty za hákování.

02:06

Nyní jsme mohli vidět závar před hostující brankou. Bude tu první vyloučení.

01:44

Arnoštova střela od modré skončila Májovi na betonech.

01:24

Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po pravici Máje.

00:57

Jakešovo nahození šlo mimo branku, na druhé straně byla Školoudova střela zblokována do ochranné sítě.

00:30

Domácí tým má puk na svých hokejkách a žene se do útoku.

00:04

Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hosté, ihned je však hra přerušena kvůli zranění.

00:01

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Sekula) – Kovář, Tomiga, Arnošt, Varga Mar., Hradil – Studený (A), Varga Dav., Martiník (C), Sprušil (A), Pořický, Varga Mir., Prycl, Medek, Kývala, Baroš, Kubáč, Kuchta.

HC Moravské Budějovice 2005: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš (A), Randa – Rytnauer (C), Krutiš, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan (A), Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.

Rozhodčí: Kubičík – Gančarčík, Vengřín.
Sestavy obou týmů z minulého kola:

Bobři: Čáp (44.Vlach) – Mikel, Zbořil, Varga D., Martiník, Sprušil, Kovář, Tomiga, Pořický, Varga D., Prycl, Medek, Arnošt, Kývala, Baroš, Kubáč, Varga M., Hradil, Kuchta, Beták

Moravské Budějovice: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš, Randa – Rytnauer, Krutiš, Havel, Pěška, Mikeš, Paták,Trojan, Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.
V pátém kole na sebe narazí mužstva ze spodní části tabulky. Domácí Bobři mají na kontě 3 body, které získali po výhře v Břeclavi. V tomto duelu budou mít co odčiňovat, a to vysokou porážku z minulého kola, kdy si z Nového Jičína odvezli příděl 11 gólů. Nejlepší střelci Valašského Meziříčí jsou prozatím David Varga a Ondřej Martiník. Oba mají na kontě dvě vstřelené branky. Žihadla z Moravských Budějovic jsou na tom podobně. Nováčci ligy figurují v tabulce na 12. místě, těsně za dnešními soupeři, se ziskem 2 bodů z minulého utkání, kdy v prodloužení dokázali vyzrát na Břeclav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:5

Branky a nahrávky: 6. Varga Dav. (Studený, Školoud), 9. Sprušil (Martiník, Tomiga), 34. Studený (Školoud, Varga Dav.) – 12. Mikeš (Paták, Jakeš), 18. Havel (Rytnauer), 35. Matějka (Trojan), 55. Paták (Peška), 60. Paták (Matějka)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš (A), Randa – Rytnauer (C), Krutiš, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan (A), Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.

Rozhodčí: Kubičík – Gančarčík, Vengřín