Tipsport: 1.3 5.3 4.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Běží poslední minuta utkání, toto už domácí zřejmě zvládnou.

Heiderovu ránu z mezikruží Hromada také vychytal.

57:04

Domácí drží tlak v útočném pásmu a střílejí, Hromada je však zatím úspěšný.

56:42

Christov zůstal po faulu Kolaříka ležet na ledě, po chvíli se zvedá a odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku. Kolařík si odsedí dvě minuty za sekání.

56:10

Hosté chtějí za každou cenu vstřelit alespoň čestný gól, už se jim to několikrát málem podařilo, Danečkovi teď pomohla i trocha štěstí.

56:01

Daneček raději přikryl nahozený puk lapačkou a přerušil hru.

55:16

Franek střílel z předbrankového prostoru po nahrávce Rufera, Hromada byl ale pozorný a tento puk za svá záda nepustil.

54:40

Další šance Růžičky a Meidla, která ale opět nevyšla.

53:55

Růžička mohl střílet do téměř odkryté brány, tu ale nakonec zcela přestřelil.

53:17

Slováček se dostal až před branku, při střele to ale zřejmě přehnal a zlomil hůl.

52:27

Kovařčík se protáhl mezi obránci Vsetína až před branku a dostal se i do zakončení. To mu ovšem nevyšlo a bránu přestřelil.

51:37

Hosté se usadili v útočném pásmu až po skončení přesilovky, dlouho jim to ale nevydrželo.

50:53

Domácí se na konci oslabení dostali do útoku a dlouho se udrželi v útočném pásmu. Pro Vsetín byla tahle přesilovka katastrofální.

50:41

49:34

Domácí dobře brání a dokázali se osvobodit, poté dokonce zaútočili a ohrozili branku hostů.

48:41

Káňa si odsedí dvě minuty za sekání.

47:54

Vsetínští se usadili v útočném pásmu a vytvářejí si nebezpečný tlak.

47:01

Finsterle se dostal do samostatného úniku, Danečka ale nepřekonal ani tentokrát.

46:27

Po nahození raději Hromada ukryl puk do lapačky a přerušil hru.

46:05

Piecha pálil ihned po vhazování, Hromada byl ale pozorný.

46:03

Zakázané uvolnění Vsetína.

44:51

Domácí teď vysílají na hostující bránu jeden střelecký pokus za druhým, Hromadu ale ani jednou nepřekonali.

44:12

V přečíslení dva na jednoho pálil Christov z pravého kruhu, bránu ale nakonec netrefil.

43:43

Hra se odehrává převážně ve středním pásmu, ani jeden tým se nemůže usadit v útočné třetině.

43:08

Zakázané uvolnění hostů.

42:52

Franek byl v dobré pozici, bránu ale minul.

42:25

Vsetín se sám připravil o útočné pásmo, musí tak založit nový útok.

42:00

Hráči u mantinelu tak dlouho bojovali o puk, až musel rozhodčí přerušit hru.

41:10

Hra se odehrává v obranném pásmu Vsetína, který se snaží založit útok, zatím se mu to ale vůbec nedaří.

40:16

40:01

Ve druhé třetině žádná branka nepadla a domácí tak stále vedou s rozdílem tří gólů. Vsetín se v této části zvedl a byl o něco aktivnější než v první třetině.

38:06

Hosté stále kombinují před Danečkem, vyslali na něj už několik nebezpečných střel, ten ale zatím bezchybně odolává a kotouč za svá záda nepouští.

37:43

Dresler je vyloučen za hákování.

37:30

Hosté se usadili v útočné třetině a kombinují, Daneček je však zatím pozorný.

37:03

36:55

Rufer pálil z pravého kruhu, bránu ale přestřelil.

36:28

Domácí teď mají kotouč pod kontrolou a zakládají nový útok.

35:49

Kombinace Rufera a Růžičky vypadala slibně, zakončení jim ale bohužel pro domácí moc nevyšlo.

35:15

Meidl jel sám na bránu, do jeho střely ale zasáhl na poslední chvíli jeden z hostujících beků.

34:41

Christov se protáhl mezi hostujícími beky a dostal se až do zakončení, to mu ale moc nevyšlo.

34:03

Vsetín se stále drží na puku, Danečka ale zatím ničím nepřekvapil.

33:48

Zakázané uvolnění domácích.

33:04

Hosté se usadili v útočné třetině a snaží se kombinovat.

32:38

Sonnek střílel z pravého kruhu, bránu ale minul.

32:18

Daneček raději přikryl nahozený puk do lapačky a přerušil hru.

31:36

31:03

Hosté se dobře brání, domácí se teď k ničemu nebezpečnému nedostali.

30:24

Domácí si dlouho vytvářeli nebezpečné šance, poté se ale hosté na chvíli osvobodili.

29:36

Slováček vyloučen za držení protihráče.

29:30

Skrumáž před Danečkem vyřešil jeden z domácích beků. Gólman byl chvíli mimo bránu a vůbec nevěděl, kde má puk.

29:16

Ihned po vhazování se pokoušel Danečka překonat Slováček, ten byl však neúspěšný.

29:05

Dnešní utkání sleduje 1698 diváků.

28:44

Vávra pálil z bezprostřední blízkosti, Daneček jeho ránu vychytal.

28:00

Hosté drží puk na svých holích a zpoza vlastní brány se snaží založit nový útok, v tom jim ale domácí úspěšně brání.

27:28

Piecha pálil z otočky, jeho střela sice k hostujícímu gólmanovi prošla, moc jej ale neohrozila.

27:00

Domácí tuto dvojnásobnou přesilovku dobře ubránili a nyní se snaží založit útok. Což se jim daří.

26:47

26:20

Zatím se Frýdek-Místek stále dobře brání, Vsetín se do nebezpečnější šance nedostal.

26:04

Domácí jsou ve čtyřech.

25:00

Růžička poslal ve dvojnásobném oslabení puk na ujíždějícího Rufera, který se ale nakonec díky obranné práci hostů k zakončení nedostal.

24:47

Frýdek-Místek jde do tří, na trestnou odjíždí i Klimša za podražení.

24:29

Domácí se zatím dobře brání a vyhazují puky do bezpečí na druhou stranu hřiště.

24:04

Na trestnou lavici odjíždí Heider, který si odsedí dvě minuty za krosček.

23:10

Do útočného pásma se dostávají také hosté, kteří mají teď ponechanou výhodu.

22:18

Domácí stříleli ihned po vhazování, Hromada chvíli nevěděl, kde má puk, gól z toho však nepadl.

21:55

Rufer přihrával volnému Frankovi, který mohl střílet do téměř odkryté brány, střela mu ale nesedla

21:39

Dva hostující hráči se snažili překonat Danečka, ten jim to ale nedovolil.

21:22

20:30

Zůbek se snažil překvapit Danečka, když střílel po vyjetí zpoza brány, branka z toho ale nebyla.

20:01

V první třetině byli jednoznačně lepším týmem domácí. V šesté minutě dostal Frýdek-Místek do vedení Luka, hned o minutu později přidal druhý gól Kowalczyk. Domácím to ale stále nestačilo a v deváté minutě přidal třetí branku Christov. Frýdek-Místek tak jde do šatny s tříbrankovým vedením.

Druhá třetina začne přibližně v 19:16.

20:00

19:00

Finsterle se dostal do samostatného úniku, Danečka se mu ale překonat nepodařilo.

18:18

I po skončení přesilovky se hosté drželi v útočné třetině, Daneček po střele hostujícího hráče raději přerušil hru.

18:01

17:32

Frýdek-Místek zatím dobře brání a vyhazuje puky do bezpečí.

17:00

Hosté udrželi útočné pásmo jen na malou chvíli, nyní se snaží opět založit útok.

16:01

Přesilovku si vyzkoušejí také hosté, Piecha si odsedí menší trest za hákování.

15:15

Růžička střílel z pravého kruhu, Hromada ale tuto ránu dobře viděl a neměl tak problém zasáhnout.

14:51

Luka byl v šanci, jeho rána z mezikruží ale za Hromadu neprošla.

14:11

Lukáš Daneček teď předvedl krásný zákrok, před dorážkami hostů musel zasahovat hned několikrát za sebou.

13:37

Kowalczyk pálil od modré, hostující bek ale jeho ránu zablokoval.

12:44

Hosté se usadili v útočném pásmu a kombinují před Danečkem, střely ale zatím končí spíše mimo bránu.

12:23

Ke střele se dvakrát dostal Vávra, jeho první rána byla zablokována domácím bekem, s tou druhou už si musel poradit Daneček.

11:09

Káňa byl sám před Hromadou, prudkou přihrávku spoluhráče se mu ale zachytit nepodařilo.

10:30

Hosté se přece jenom na chvilku usadili ve svém útočném pásmu, žádná větší akce z toho ale nevznikla.

09:55

Puk byl vyhozen na střídačku, následuje tedy vhazování.

08:55

Hosté se snaží ujmout puku, to se jim ale vždycky podaří jen na pár sekund. Domácí jsou zatím suverénní.

08:08

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
A je tady další gól! Tentokrát se před hostujícího gólmana dostal VÍT CHRISTOV, který se trefil přesně do levého horního rohu!

07:41

Domácí se stále drží na puku, dvě rychlé branky probudily i místní fanoušky, kteří teď tým hlasitě podporují a ženou za další brankou.

06:45

Tak to bylo rychlé, domácí vzápětí zvyšují na rozdíl dvou branek! Rufer přihrál PAVLU KOWALCZYKOVI a ten z mezikruží vstřelil kotouč přesně za záda Hromady.

05:40

Domácí se ujímají vedení! Po nahrávce Christova se ke střele z levého kruhu dostal VLADIMÍR LUKA, který poslal puk přesně do sítě.

04:57

Nahození Schwarze Hromada raději ukryl do lapačky a přerušil hru.

04:10

Piecha se ocitl sám před bránou, vymíchat vsetínského gólmana se mu ale nepodařilo.

03:50

Fotýn pálil dělovku od modré, puk ale trefil pouze tyč.

03:42

03:38

Klimša pálil z mezikruží, proti vsetínskému gólmanovi ale nebyl úspěšný.

3:17

Hosté se dokázali osvobodit a vyhodit puk do bezpečí.

2:34

Domácí se usadili v útočném pásmu a stříleli na hromadu jednu ránu za druhou, ten ale zatím všechny pochytal.

01:42

Hosté jdou do tří! Ambruz si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

1:04

Růžička pálil z levého kruhu, Hromada ale proti jeho střele vytasil lapačku.

00:41

Žák si odsedí dvě minuty za podražení.

00:30

Kowalczyk vyslal na Hromadu první ránu od modré, ten byl ale pozorný a vyrazil kotouč do bezpečí.

0:15

Hosté vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, vhazovat se tedy bude před bránou Hromady.

00:01

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Jeník, Heider, Foltýn, Kowalczyk, Polák, Kulhánek – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Rufer, Růžička, Schwarz, Káňa, Jaroš, Meidl, Luka, Christov

VHK Vsetín: Hromada (Stojar) – Žák, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Báchor, Štědrý – Zůbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vávra, Jurík, Daněk, Ambruz, Finsterle, Ondráček, Hruška

Rozhodčí: Krenželok – Hanzlík, Šimčík.
VHK Vsetín
Vsetínu se vstup do ostré soutěže zatím nepovedl úplně na jedničku. Ve čtyřech utkáních vystřídali vítězství s prohrami. Po úvodní výhře 5:1 nad Novým Jičínem následovala domácí porážka 3:5 s brněnskou Technikou, po zisku třech bodů v Karviné (2:1) nestačili v zatím posledním zápase na Porubu, které doma v divokém zápase podlehli 4:5 po samostatných nájezdech. Do Polárky tak přijede v pozici aktuálně 5. celku druholigové tabulky se ziskem sedmi bodů a skórem 14:12.
HC Frýdek-Místek
Domácí od začátku soutěže neprohráli a mají za sebou tak sérii čtyř výher v řadě. V úvodním utkání porazili Bobry z Valašského Meziříčí 6:0 a gólman Lukáš Daneček si tak hned ze startu vychytal čisté konto. Juraj Šimboch nezůstal pozadu a hned v následujícím venkovním utkání také vychytal svou první nulu. Frýdecko-místečtí porazili Moravské Budějovice stejným poměrem. Následovalo další domácí utkání, v tom byli hráči Frýdku-Místku opět úspěšní. Tentokrát byl hrdinou utkání obránce Štěpán Jeník, který se ve třetí třetině blýskl hattrickem a rozhodl tak o výhře domácích. V posledním zápase vyjeli svěřenci trenéra Juříka na led Hodonína, odkud opět přivezli tři body. Vítěznou trefu vstřelil Aron Chmielewski, který po nahrávce Marka Růžičky nasměroval puk do odkryté brány. Frýdek-Místek se tak zatím suverénně drží na prvním místě tabulky východní skupiny a může se chlubit úctyhodným celkovým skóre 20:4.
Dnes nás čeká páté kolo druholigové soutěže. V hale Polárka se utkají týmy HC Frýdek-Místek a VHK Vsetín. Zápas startuje v 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

3:0

Branky a nahrávky: 6. Luka (Christov), 7. Kowalczyk (Rufer, Franek), 9. Christov (Káňa)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Stojar) – Žák, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Báchor, Štědrý – Zůbek, Vaněk, Kolařík, Slováček, Dvořák, Vávra, Jurík, Daněk, Ambruz, Finsterle, Ondráček, Hruška

Rozhodčí: Krenželok – Hanzlík, Šimčík