2. liga skupina Západ

BK Havlíčkův Brod – HC Tygři Klášterec nad Ohří

6:3

konec (2:2, 1:1, 3:0)

26.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 4. kolo • Milan Sochor (@minusochor)

Tipsport: 1.8 4.4 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:16

Petr Kuchta (HBR) je vyloučen na 2 minuty za sekání a domácí se teď budou bránit.

33:45

Danko Deveri (KNO) je vyloučen na 2 minuty za sekání, bude se tak hrát 4 na 4.

30:19

Tomáš Chlubna (HBR) je vyloučen na 5 minut + do konce utkání za kopnutí do protihráče. Trest odpyká Ondřej Hlídek. Z tribun se ozývá pískot.

24:24

Patrik Přidal se dostal do dobré šance a ujížděl sám na brankáře. Jeho zakončení bylo nepřesné, svoji vinu na tom nese ale faul Michala Žižky (KNO). Ten je tak vyloučen na 2 minuty za sekání.

15:30

Michal Žižka (KNO) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

10:05

Přesilovou hru si nyní zahrají domácí, Lukáš Hrdlička (KNO) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

07:11

Znovu se vylučuje a k nespokojenosti tribun opět na domácí straně. Patrik Přidal (HBR) je potrestán 2 minutami za podražení.

02:31

Hosté se tlačili do slibné šance těsně před havlíčkobrodským brankovištěm, Petr Kuchta (HBR) zatáhl za záchranou brzdu a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

6:3

Branky a nahrávky: 3. Endál (Duben, Třetina), 8. Třetina (Endál), 35. Vlasov (Kondratěv), 46. Přidal (Kuchta), 50. Kondratěv (Vlasov), 59. Vlasov (Kondratěv, Ludvík) – 16. Deveri, 19. Hammerbauer (Jáchym, Huňady), 25. Huňady

BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben "A", Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A" – Chlubna, Kozlík, Kuchta – Kondratěv, Vlasov, Ludvík – Kraučuk, Cejpek, Hlídek

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Neuman, Žižka, Zicho, Kuncl, Drobný, Toušek – Hrdlička "C", Vrtek, Deveri, Huňady, Jáchym "A", Hammerbauer, Schönauer, Toman, Nguyen "A"

Rozhodčí: Tomáš Veselý – Martin Klouda, David Urubčík