Maxa liga

Sportovní klub Kadaň – SK Horácká Slavia Třebíč

1:0

konec (0:0, 1:0, 0:0)

26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • 7. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.15 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tým udržel těsné vedení a zůstává doma stoprocentní. Jedinou branku vstřelil ve 32. minutě Jakub Chrpa, který se postaral o kadaňskou třetí branku v oslabení v letošní sezóně. To je ze Zimního stadionu vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:11:22)

59:53

Po souboji u mantinelu zůstává ležet domácí Hlava.

59:41

Erat minul domácí branku.

59:39

Oddechový čas pro hosty.

59:39

Zakázané uvolnění, i když Kůs měl k puku blíže než bránící hráč.

59:14

Domácí vyhazují.

58:51

Klimeš je pryč z branky! Hosté hrají v šesti!

58:14

Hejcman ujížděl na třebíčskou branku, ale byl odstaven od puku.

57:54

Po přihrávce rukou se hra přesouvá do středního pásma.

55:41

Chrpa zachytil rozehrávku Třebíče, tváří v tvář Klimešovi trefil pouze tyč!

54:03

Puk poskakoval před Klimešem, který neměl nejmenší ponětí, kde se nachází. Naštěstí zasáhl jeden z bránících hráčů.

52:36

Veselý schytal střelu od modré a s bolestivou grimasou na tváři odjíždí na střídačku.

51:47

Po sérii zmatků se puk dostal za třebíčskou branku.

50:09

Po Švecově střele mohl do odkryté branky zakončovat Pekr, ale nezpracoval kotouč!

50:03

Úmyslný ofsajd černožlutých.

49:05

Kusko obehrál Martina Rohana, na Hanuljaka však nevyzrál.

47:52

Psota napřáhl na modré čáře, Hanuljak jeho střelu ukryl do lapačky.

47:43

Klimeš raději přikryl puk před dotírajícím Müllerem.

45:08

Zuzin ujížděl sám na Hanuljaka, ale Charousek se mu položil do jízdy a odehrál puk do rohu.

44:24

Třebíč u puku, obránce hostí však pouze nahazuje za branku a jde střídat

43:17

Dočekal se dostal k puku těsně před brankou, jeho střela šla pouze do ochranné sítě.

42:08

Domácí tým napadá rozehrávku Třebíče hluboko v jejich pásmu.

41:08

Zuzin zachytil rozehrávku Kadaně a prudkou střelou prověřit Hanuljakovu pozornost.

40:19

Koblasova slabá střela skončila v lapačce Klimeše.

40:01

Ani druhá třetina nepřinesla příliš pohledný hokej. O jedinou branku se ve vlastním oslabení postaral Jakub Chrpa. Jedná se už o třetí kadaňskou branku v oslabení. Rozuzlení zápasu přinese třetí třetina, která začne v 18:39.

40:00

39:01

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:09

Vhazování před Hanuljakem.

36:55

Přibyl napřáhl na modré čáře, ale jeho střelu vyrazil Hanuljak pravým betonem.

35:29

Kůs zkoušel protlačit puk před branku, ale jeden z bránících hráčů se natáhl a zalehl kotouč.

34:48

Szathmáryho střela od modré skončila pouze na pravém betonu brankáře hostí.

33:59

Třebíč se snaží o odpověď, operují v útočném pásmu, ale zatím se nedostali k zakončení.

31:55

Kadaň právě vstřelila branku!
Kadaňští využili zaváhání v obraně Třebíče. Do úniku 2 na 1 ujeli Hejcman s JAKUBEM CHRPOU a druhý jmenovaný si položil brankáře a chladnokrevně zakončil. asistence: Darek Hejcman.

31:33

Polodna mohl zakončovat do odkryté branky, ale prováhal pozici a Hanuljak se stihl přemístit.

30:42

Švec vypálil od modré čáry, ale Hanuljak se roztáhl na brankové čáře.

30:19

Trefný(KAD) si odsedí dvě minuty za zdržování hry.

30:05

Svoboda se dostal ke střele od modré čáry, ale Hanuljak byl připravený.

29:03

Pekr se objevil za obranou domácího týmu, ale neporadil si s obráncem.

27:32

Koblasa se objevil na útočné modré čáře, ale nedosáhl na přihrávku.

27:00

Vrána se obtočil podél obránce, ale jeho pomalou střelu Klimeš bez problémů vychytal.

25:36

Svoboda ujel podél pravého mantinelu, ale jeho střela skončila pouze na Hanuljakově betonu.

24:59

Hanuljak odjel daleko od branky aby mohl rozehrávat.

24:01

Kadaňský tým teď zatlačil Třebíč, ta pouze vyhazuje.

22:47

Vránova střela skončila pouze na pravém betonu Klimeše.

21:49

Chrpa znovu operoval za obranou Třebíče, ale prudkou přihrávku nezpracoval.

21:26

20:50

Kadaňští vyhazují.

20:19

Hosté v plném počtu. Následuje přesilová hra hostí.

20:01

První třetina přinesla vyrovnaný a hlavně opatrný hokej. Ani jeden z brankářů zatím neměl příliš mnoho práce. O největší šance se postaral na domácí straně Hejcman, na straně hostí Dolníček. Druhá třetina začne přibližně v 17:53.

20:00

19:25

Také hráčská lavice SK Kadaň je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Štovíček.

19:05

Vyhozený puk se dostal až k Hanuljakovi. Ten rozehrál do rohu.

18:17

Další trest pro hráčskou lavici Třebíče za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest si odsedí Dočekal.

18:11

Chrpa se dostal k vyhozenému puku, ale nezpracoval a obrana Třebíče ho okamžitě dojela.

17:15

Lukáš Novák(KAD) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

16:54

Švecovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.

16:12

Dolníček se zničeho nic zjevil mezi kruhy a jen těsně minul šibenici domácí branky!

15:58

Ani jeden z týmů se nemůže dostat k zakončení. Hra se hokej ze strany na stranu.

14:38

Nepovedená rozehrávka domácího týmu končí zakázaným uvolněním.

14:10

Po tlačenici před brankou Hanuljak raději ukryl kotouč do lapačky.

13:43

Veselému sklouzl puk při zakončení a neškodně odskákal vedle levé tyče!

13:43

Veselý byl faulován při samostatném úniku a pojede se trestné střílení!

13:01

Domácí tým se tlačí dopředu, ale hosté dobře brání.

12:02

11:33

Hejcman se protáhl mezi dvěma obránci hostí, ale jeho střela proletěla těsně vedle pravé tyče.

11:25

Třebíč vyhazuje.

10:02

Hráčská lavice Horácké Slavie Třebíč obdržela menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Petr Mrázek.

09:39

Hlava objel branku a zkoušel najít před brankou operujícího Hejcmana, domácí útočník však minul odkrytou branku!

08:26

Domácí tým zpomalil hru a drží kotouč za brankou.

07:45

Hlava hledal prudkým nahozením před branku Hejcmana, ten pouze promáchl.

07:07

Další vyhození puku končí zakázaným uvolněním. Domácí pětka potřebuje střídat.

06:59

Zakázané uvolnění domácích.

06:27

Místo kotouče skončil v Klimešově brance Bilčík. Vhazovat se bude po pravici brankáře hostí.

05:38

Kadaňští vyhráli vhazování a zamířili do protiútoku. Trefného střelu vyrazil Klimeš do ochranné sítě.

05:31

05:01

Hlava získal puk na modré čáře a vysunul Hejcmana, ten však nezpracoval přihrávku.

03:31

Eral ujížděl podél levého mantinelu, ale Vrána před ním včas vypíchl kotouč.

02:53

Oba celky hrají v plném počtu hráčů.

02:19

Šik prověřil Hanuljaka střelou ze středního pásma, domácí brankář měl lapačku na svém místě.

01:38

Švec nahazuje puk za domácí branku a oba celky střídají.

00:53

První vyloučení dnešního zápasu. Za podražení si dvě minuty odsedí Dolníček(TRE). Zároveň je na trestnou lavici poslán také Koblasa(KAD), který si odsedí dvě minuty za hrubost.

00:19

První střelu utkání si připsal Erat, který z ostrého úhlu prověřil Hanuljaka.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – Mrázek, Tejnor, Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan M, Tomáš Dvořák – Novák, Kůs, Koblasa – Hlava, Hejcman, Chrpa – Wágner, Šťovíček, Veselý – Müller, Vrána, Vaněk

SK Horácká Slavia Třebíč: Klimeš (Vejmelka) – Malena, Bičík, Šaur, Niko, Šik, Přibyl – Erat, Dolníček, Dočekal – Švec, Polodna, Pekr – Zuzin, Psota, Svoboda – Kusko, Zohorna, Mrázek – Wasserbauer

Sportovní klub Kadaň

Domácí tým je zatím doma stoprocentní. Kadaňská tým získal skalpely Kladna i Prostějova. Ovšem venku se příliš nedaří. Ze čtyř zápasů získal severočeský tým pouze jeden bod za porážku 2:3 po nájezdech na ledě pražské Slavie. V posledním zápase zajížděli černožlutí na led Českých Budějovic. Motor se ujal vedení ve 13. minutě a už ho nepustil. Kadaňský tým sice dvakrát snížil zásluhou Trefného a Štovíčka, na body však nedosáhl. Nejproduktivnějším hráčem je Chlouba se 7 body (2+5), o bod za ním se nachází nelepší kadaňský střelec Račuk(4+2).
SK Horácká Slavia Třebíč

Třebíč se momentálně nachází s 10 body na 8. místě. Přitom Bílé hvězdy měli skvělý vstup do sezóny a po 4 zápasech se nacházeli na děleném prvním místě. Ovšem poté přišla porážka v Prostějově a následoval domácí debakl se Slávií 1:7. Hanáci se tak v Kadani pokusí zapomenout na nepovedený zápas. Horáckou Slávii také trápí koncovka. S 12 brankami mají nejméně vstřelených branek z celé WSM ligy. Nejlepším střelcem Třebíče je Dolníček se třemi brankami, v bodování vede Psota (1+3).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.