Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – Mountfield HK

4:2

konec (2:0, 0:1, 2:1)

26.09.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 8. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

57:56

Šalda je nejspíše po zákroku Martina Kaluse (MBL) zraněný, protože dlouho ležel na ledě a ošetřovala jej zdravotnice. Boleslavský obránce má trest 2+10 minut za naražení dozadu. Dvouminutový trest odpyká Martin Nepokoj.

51:38

Jakub Muška (HKM) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

49:12

Hradec měl tlak v útočném pásmu a vykoledoval si faul. Marek Mlčoch (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování.

48:27

Jsme svědky opět vyloučení na hradecké straně. Jakub Moník (HKM) dostal dvě minuty za podražení. Využije Bruslařský klub i čtvrtou přesilovku v tomto utkání?

45:14

Hradečtí jdou do čtyř. Muška (HKM) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:31

Vyloučení na obou stranách. Mašín za vražení na hrazení a Muška za hrubost (oba HKM), dále byl vyloučení kapitán Uřidil (MBL) na dvě minuty za hrubost.

39:20

Boleslavští jdou opět do čtyř. Dvě minuty za podražení si odpyká Zdeněk Křížek (MBL).

33:35

Štohanzl se dostal do úniku, jenže byl faulován. Za hákování dostal dvě minuty Milan Dančišin (MBL). Hosté mají víc ze hry, dokáží vyrovnat?

20:23

Za držení jde na trestnou lavici Milan Dančišin (MBL). Využijí hosté tuto přesilovou hru?

17:59

Rozhodčí si dal s odpískáním na čas, ale nakonec přeci jen Tomáše Kynčla (HKM) za podražení vyloučil. Trenér Hradce Jiří Slabý, někdejší trenér A týmu Mladé Boleslavi v 1. lize, si ještě situaci nechal vysvětlit, ale poté pokýval hlavou, že rozhodnutí sudího chápe.

05:03

Tentokrát se vylučuje na druhé straně. Zdeněk Křížek (MBL) si za nedovolené bránění v útočném pásmu odsedí dvě minuty na zdejší prochladlé trestné lavici.

03:17

První vyloučení zápasu. Za sekání si odpyká dvě minuty Martin Štohanzl (HKM).

4:2

Branky a nahrávky: 5. Uřídil (Mlčoch, Musliu), 20. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Musliu (Dančišin, Uřidil), 53. Kalus (Musliu) – 23. Matějček, 54. Hašek (Jar.Dvořák, Lelek)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", D. Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Zich, Jindra, Dančišin "A", Jan Dvořák

Mountfield HK: Bartozel (Vomáčka) – Muška, Lelek, Gaspar, Moník, Kynčl "A", Šalda, Jonáš – Hašek, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Matouš, F. Jirásek, Jaroslav Dvořák, Štohanzl, Moník, Maršík, Šimůnek

Rozhodčí: Matúška – Svoboda, Maštalíř