4:3

konec (3:2)

26.09.2015, 16:00 • MěFS Hlučín • 8. kolo • David Bochňák

Skončilo utkání 8. kola MSFL, ve kterém domácí
FC Hlučín zvítězil nad týmem MFK Výškov 4:3. Hlavně v prvním poločase jsme viděli pohledný fotbal, ve druhém poločase tempo poněkud ustálo, nicméně se hrál dobrý fotbal a každý z týmů vstřelil po jedné brance. Šťastnější jsou ale domácí, kteří si připisují do tabulky tři body a poskočili na páté místo. Výškov je před Hlučínem na místě čtvrtém jen díky lepšímu skóre. (17:52:31)

90

90

S hlavičkou jednoho z hostujících hráčů neměl Hampel problém.

90

Hosté mají možnost k vyrovnání, standartní situace.

90

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ondrušík, přichází Štefek.

89

Výškov ale přichází o míč.

89

Hosté jsou nastěhováni na polovině soupeře.

88

Žlutou kartu dostává Foltýn (FC Hlučín).

88

Následně Foltýn v ofsajdu a k míči se dostali do hosté.

87

Ondrušík se dostal s Hanusem do přečíslení dva na jednoho! Druhý jmenovaný dostal míč na hranici velkého vápna, úplně osamocený ale trefil dobře vybíhajícího Štěpána!

86

Žižka čistě odstavil soupeře o míč a míč je až u Hampela.

85

Domácí se drží daleko od své branky a kontrolují výsledek.

84

Rohový kop pro Hlučín.

83

Kraut trefil pouze zeď..

82

Velká chyba v obraně hostů, na hranici velkého vápna byl faulovaný Sporysz a zajímavý přímý kop pro Hlučín.

81

81. HEINIK - 4:3

81

Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se opět dostávají do vedení! Dostál rozehrál standartní situaci, přesným centrem našel VOJTĚCHA HEINIKA, který hlavou trefuje prostor mezi třemi tyčemi! – 4:3.

80

Dostál byl nedovoleně zastaven Krejčím, který vidí žlutou kartu.

78

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Hanus.

4:3

konec (3:2)

Branky: 22. Kraut, 27. Sasín, 40. Foltýn, 81. Heinik – 2. Stříž, 24. Trousil, 66. Trousil

Karty:   38. Heinik (HLU), 74. Žižka (HLU), 88. Foltýn (HLU) – 74. Přerovský (VKV), 80. Krejčí (VKV)

FC Hlučín: Hampel – Heinik, Žižka, Sasín (78. Hanus), Kraut, Dostál, Hudeczek, Sporysz, Ondrušík (90. Štefek), Mac, Foltýn
Náhradníci: Bartoš – Ivan, Líbař, Hanus, Bolina, Štefek

MFK Vyškov: Štěpán – Hodinář, Urbančok, Přerovský, Žoček (46. Studený), Lahodný, Trousil, Krejčí, Lička (58. Novotný Václav), Jeřábek, Stříž
Náhradníci: Kollár – Minařík, Studený, Novotný Filip, Novotný Václav

Rozhodčí: Mikyska Jan – Líkař Petr, Částečka Michal.