Anglická Premier League

Newcastle United – Chelsea FC

2:2

konec (1:0)

26.09.2015, 18:30 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 7. kolo • Viktor Sandev

Tipsport: 5.6 4.1 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velmi dramatický zápas je u konce. Fotbalisté Newcastlu sehráli skvěle první poločas a v tom druhém dokonce vedli o dvě branky, ovšem trenéru José Mourinhovi skvěle vyšlo střídání a dvě nové tváře na hřišti Willian s Ramiresem se postarali o konečnou remízu. Domácí výběr určitě mrzí, že nedotáhl nadějný náskok do konce a stále čeká na první ligovou výhru, ovšem bod proti Chelsea se určitě počítá. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (20:46:11)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:12. Rohy: 4:6. Fauly: 12:15.

90+8

90+7

Pedro ostře atakoval Mbabu a vidí od rozhodčího žlutou kartu, blíží se nám konec.

90+7

Chelsea se chystá k poslednímu dnešnímu útoku.

90+6

Newcastle šetří čas a drží míč v blízkosti rohového praporku.

90+5

Další rohový kop pro domácí.

90+4

Stále se nehraje, de Jong je vážně otřesen. Rohový kop rozehraje Ayoze.

90+3

Domácí vybojovali rohový kop, na hrací ploše je ošetřován de Jong.

90+2

Taktické střídání domácích, Ze hřiště odešel Sissoko a nahrazuje ho de Jong.

90+1

Krul si nyní počínal skvěle ve vzduchu a ukryl míč do rukavic.

90

Rozhodčí Martin Atkinson přidá navíc čtyři minuty.

89

Chelsea byla blízko vedoucímu gólu! Willian odcentroval parádně přímo na hlavu Ramirese a Krul si připsal výtečný zákrok!

88

Sissoko opět fauloval a Willian zahraje další přímý volný kop z opačné strany.

86

86. WILLIAN - 2:2

86

Chelsea právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Ze střední vzdálenosti vypálil WILLIAN, míč pak těsně minul hlavičkující Ramires, ovšem ten nakonec zapadl k tyči za bezmocného Krula. Bez asistence.

85

Po faulu Sissoka budou domácí hosté zahrávat přímý volný kopz levé strany.

85

Chelsea stále pokračuje v tlaku, alespoň na vyrovnání má ještě necelých deset minut i s nastavením.

2:2

konec (1:0)

Branky: 42. Ayoze Pérez (Anita), 60. Wijnaldum (Ayoze Pérez) – 79. Ramires (E. Hazard), 86. Willian

Karty:   34. Colback (NEW) – 68. Ivanović (CHE), 90+7. Pedro (CHE)

Newcastle United: Krul – Janmaat, Mbemba, Coloccini, Mbabu – Colback (54. Obertan), Anita – Moussa Sissoko (90+2. S. de Jong), Wijnaldum, Ayoze Pérez – A. Mitrović (84. Toney).
Náhradníci: Elliot – S. de Jong, Lascelles, Obertan, Thauvin, Toney.

Chelsea FC: Begović – Ivanović, Cahill, K. Zouma, Azpilicueta – Fàbregas, Matić (61. Willian) – Pedro, Oscar (73. Ramires), E. Hazard – Rémy (61. Falcao).
Náhradníci: Blackman – Falcao, Ramires, Mikel, Terry, Willian, Kenedy.

Rozhodčí: Martin Atkinson – M. Mullarkey, S. Child

Diváci: 48682