HC Dukla Jihlava – HC Vítkovice Ridera

1:2

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

24.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 7. kolo • Ondřej Terber

Je za námi vyrovnaný zápas, který byl po šedesáti minutách 1:1 a tak následovalo prodloužení, ve kterém si bonusový bod připisují Vítkovice, když se prosadil Filip Kuťák. Toto je dnes ode mně vše a přeji hezký zbytek večera. (20:09:01)

63:58

Vítkovice právě vstřelily branku!
A máme tu rozhodnuto! Vítkovice v prodloužení přehrávali domácí a tak po střele FILIPA KUŤÁKA získávají bonusový bod. Bez asistence.

62:54

Kousal mohl rozhodnout, ale nedokázal prostřelit hráče před sebou a gólu se neujala ani dorážka dalšího jihlavského hráče.

61:57

Po další střele hostů hru opět přerušuje domácí brankář. Vhazování po jeho levici.

61:20

Teď vyjíždí i Dukla a snaží se ohrozit branku hostů.

60:33

Kafka vyslal od modré čáry na bránu střelu, kterou Kořenář vyráží svým pravým betonem do rohu kluziště.

60:01

Po šedesáti minutách hry je stav nerozhodný 1:1 a tak bude muset rozhodnou prosloužení po případě samostatné nájezdy.

60:00

59:48

Wanecki ještě zasahuje a uvidíme ještě jedno buly v útočném pásmu Dukly.

58:47

Vlček obkroužil branku soupeře a snažil se zavěsit podél tyčky. Gólman Vítkovic se však stačil přesunout ke své tyčce včas.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58

Zakázané uvolnění i na druhé straně. Nyní se hra stehuje před Kořenáře.

57:34

zakázané uvolněná Vítkovic. Dukla se tak stěhuje do útočného pásma .

57:01

Dukla má ještě tři minuty na to, aby strhla vítězství na svou stranu. To samé však platí u hostujícího celku.

56:33

Kousal se výborně vrátila znemožnil vítkovickému hráči se dostat do palebné pozice.

55:45

Oba týmy střídají a Vítkovice se pouštějí do dalšího útoku.

55:00

Anděl zkusil své štěstí a vyslal ránu na bránu, střela však končí stejně jak před chvíli na druhé straně v ochranné síti.

54:40

Žiak vyslal tvrdou střelu na Kořenáře, avšak v poslední chvíli skočil do rány domácí bek a puk je v ochranné síti.

53:30

Dukla nepřesně rozehrála a puk mají na svých čepelích Vítkovice.

52:58

Jednalo se o Ondráčka, který bude jak se tak zdá v pořádku.

52:58

Na ledě zůstává ležet domácí hráč a hra je přerušena.

51:39

A další šance Jihlavy! Dukla jela na bránu soupeře v přečíslení 3 na 2 a na konci akce byl Marciliss, který trefuje jen mantinel za bránou!

50:26

Dostáváme se do poslední desetiminutovky a stav je stále 1:1.

49:50

Icing Vítkovic.

49:33

Sledujeme živější pasáž hry, kdy se bruslí tam a zpět. Góly ale zatím nevidíme.

48:46

Dukla zakládá útok od své svatyně.

48:01

A příležitost i na druhé straně! Spratek měl na holi také vedení pro svůj tým, když se mu na poslední chvíli svezl kotouč po hokejce a trefuje pouze ochranou síť!

47:34

Vítkovice kombinují v pásmu Dukly.

46:43

Dufek mohl poslat Jihlavu do vedení! Dufek obdržel přesnou přihrávku před brankoviště, kde napřáhl ke střele, která končí mimo tři tyče!

45:38

Dukla zaváží puk do útočného pásma, kde snaží usadit a ohrozit nějak hostující svatyni.

45:17

Ofsajd Dukly.

44:36

Dukla se snaží dostat před Waneckiho, zatím se jí to však příliš nedaří a Vítkovice jsou opět u kotouče.

43:41

Jeden z domácích hráčů nyní srazil branku za Kořenářem a hra je tedy logicky přerušena a bude se vhazovat.

43:18

Marcilis ze slibné pozice z kruhu míjí hostující branku o pár čísel!

42:29

Zakázané uvolnění Dukly a hra se stěhuje do jejich pásma.

41:41

Obě mužstva mají nyní problém s rozehrávkou a navzájem si půjčují kotouč.

40:34

Vítkovickým se nepodařilo dostat do útočného pásma a puk končí mimo kluziště.

40:15

Dukla vyhrála buly a ihned nahodila na branku puk, o který za nedlouho přišla.

40:01

Ve druhé periodě jsem byli svědky vyrovnané hry s minimem šancí. Přesto se podařilo hostům vyrovnat zásluhou Vlastimila Maliny. Uvidíme jak tento zápas dopadne.

40:00

39:51

Gabrhelíkova rána prosvištěla brankovištěm jen těsně levé tyčky Kořenáře.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:38

A hosté vyrovnávají skóre dnešního zápasu. Obrana Dukly nechala spoustu prostoru VLASTIMILOVI MALINOVI , který na dvakrát překonává brankáře Kořenáře. Asistence: Adam Charvát.

37:28

Stále stejný obrázek hry, hra se spíše odehrává ve středu kluziště.

36:37

Jihlava svádí boj kotouč v rohu kluziště. Tato třetina je o mnoho vyrovnanější než tomu bylo v té první.

36:07

Kotouč mimo kluziště. Buly v obranném pásmu Dukly.

35:48

Marcilis přejel modrou o trochu rychleji a je pískán ofsajd.

34:59

Sledujeme pasáž hry, kde se odehrává spíše boj ve středu kluziště.

33:58

A Dukla se pouští do dalšího útoku, nutno podotknout, že už nemá zcela takové šance jako v první třetině.

33:22

Hra je přerušena z důvodu ležícího hráče Dukly na hrací ploše. Zdá se však, že jihlavský hráč bude v pořádku.

31:03

Bambula s nadějné pozice z mezikruží pouze trefuje jednoho z bránicích hráčů Vítkovic. A hosté již spěchají do útoku.

30:16

Dukla nepřesně rozehrála a je tu možnost pro Vítkovice.

29:44

Zakázané uvolnění Jihlavy. Hra se stěhuje zpět do jejího obranného pásma.

27:58

Nyní měl jeden z Vítkovických velkou šanci! Zcela osamocený hráč mezi kruhy nedokázal trefit poloodkrytou bránu Dukly!

27:03

S nepříjemným nahozením Dukly si hostující brankář s menšími problémy poradil.

26:33

Dukla se nedostala přes útočnou modrou a musí založit svojí útočnou akci znovu od své branky.

26:17

25:29

Po delší době si osahal kotouč i domácí gólman, který raději kryje nahození ze středního pásma.

25:14

Úspěšný zásah Waneckiho a následuje vhazování po jeho pravici.

24:40

Ondráček hledal před bránou volného spoluhráče, kotouč však jen proletěl brankovištěm.

23:29

A hosté opět rozehrávají od své branky, ale neví komu přihrát díky aktivnímu bruslení Dukly.

22:51

Domácí hráči výborně napadají rozehrávku Vítkovic, kteří s tím mají zjevný problém.

22:11

Vítkovice nepřesně rozehráli a u puku už je opět Dukla.

21:45

Dukla v útočném pásmu přišla na malý okamžik o kotouč, ale ihned ho zase získala a kombinuje před brankou hostů.

21:31

Na druhé straně musel zasahovat Wanecki, který kryje střelu od modré čáry ve své výstroji. Buly po jeho levici.

20:41

Nebezpečná šance Vítkovic neskončila gólem, když se i po sérii dorážek vyznamenal brankář Kořenář.

20:12

Vítkovice vyhráli buly a ihned se pouštějí do útoku čelem za vyrovnáním.

20:01

Je za námi první dějství, ve kterém jsme byla domácí Dukla lepším týmem. Dukla se celou třetinu tlačila do koncovky až se jim podařilo vstřelit v 17. minutě branku díky gólu Pavla Kousala. Další třetina začne přibližně v 18:44.

20:00

19:30

Hohl si bezvadně splnil své obranné povinnosti a ihned se pustil ku předu, kde prověřil Waneckiho.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:27

A znovu aktivní Kousal vyslal ránu na bránu hostů,když nyní pouze oprášil betony brankáře.

17:41

Wanecki při pokusu o rozehrávku stečoval kotouč až do ochranné sítě. Buly v obranném pásmu Vítkovic.

17:16

Na domácích hráčích je vidět, že nechtějí udělat sebemenší chybu a pečlivě brání modrou čáru.

16:47

A Vítkovice se ihned snaží o vyrovnaní.

16:05

Dukla právě vstřelila branku!
A Jihlava jde zaslouženě do vedení! Před brankou hostů zůstal zcela osamocený PAVEL KOUSAL, který obdržel přihrávku od Ondráčka a se zakončením už neměl problém. Asistence: Jiří Ondráček.

15:36

Vítkovice pouze vyhazují do středního pásma a rychle se snaží vystřídat.

14:25

A další dobrý zákrok Waneckiho, který udržel kotouč ještě těsně před brankovou čarou.

13:59

Jihlavský bek nahodil kotouč na branku, kde se ještě dostal k dorážce Půža, ale Wanecki stačil jeho pokus pokrýt.

13:30

Nyní zakládají Vítkovice svůj další útok od své branky.

12:52

Vítkovice ztratili ve středním pásmu puk a Marcilis ihned vypálil na hostujícího brankáře, který vyrážečkou bez problémů chytá.

12:20

Puzič vyzkoušel pozornost Kořenáře, který bez problémů chytá. Následuje buly v obranném pásmu Jihlavy.

11:32

Nyní sledujeme část hry, kde se hraje nahoru a dolu. Pro diváka si myslím, že to je jistě zajímavý hokej.

10:49

Jihlava nahazuje kotouč do rohu kluziště, kde svádí boj.

10:14

Hosté hrají v plném počtu.

10:02

Vítkovice se osvobozují.

9:29

Dukla tlačí svého soupeře a kombinuje před hostujícím brankářem.

8:36

Wanecki si připisuje úspěšný zákrok po střele od modré.

8:14

A je tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici míří hostující Kuťák za faul kolenem. Podaří se Dukle vstřelit první branku zápasu?

7:52

Zákrok Kořenáře a Vítkovice zůstanou i nadále v útočném pásmu.

7:39

Dukly nyní jela v přečíslení 3 na 1 a v poslední chvíli zakročil hostující bek, který srazil přihrávku před prázdnou bránu.

7:04

Po zblokovaném pokusu jednoho z domácích hráčů je kotouč mimo kluziště a následuje vhazování po levici Waneckiho.

4:57

A další slibný útok domácích, když byl na konci akce Kousal, který je těsně minul hostující klec.

4:10

Další špatná rozehrávka Dukly a hosté opět kombinují v pásmu Dukly.

3:20

Dukla nastřelila tyč Waneckiho svatyně!

3:04

Marcilis se nyní dostal za obranu soupeře a následně z velkého úhlu trefil jen boční síť. Poté měl hostující brankář co dělat, aby si poradil s dorážkou od domácích hráčů.

2:02

Dukla nedokázala vyhodit puk ze své třetiny a Vítkovice jsou tak i nadále hranatého nesmyslu.

1:14

Hosté nahodili kotouč do útočného pásma, kde svádějí v rohu kluziště boj o kotouč.

0:50

A první zákrok si připisuje i na druhé straně Kořenář, který kryje ve své náruči nahození Šendery od modré čáry.

0:18

Ihned ze začátku utkání si připisuje svůj první zákrok Wanecki. Následuje buly v obranném pásmu Vítkovic.

00:01

HC Dukla Jihlava: Kořenář – Pospíchal, Kadlec, Vlček, Hohl, Váňa, Půža – Dufek, Marcilis, Anděl, Bambula, Dvořák, Balaštík, Kousal, Najman, Ondráček, Vala, Kolouch.

HC Vítkovice Steel: Wanecki – Adamík, Puzič, Šendera, Krčmář, Charvát, Gabrhelík – Kafka, Jáchym, Ollender, Kmošek, Kuťák, Žiak, Beneš, Wróbel, Danielčák, Spratek, Malina, Hartman.

Rozhodčí: Homola – Zídek, Klouda.
HC Dukla Jihlava

To domácí zažívají velmi povedený vstup do soutěže, když se nacházejí na šesté příčce tabulky. Dukla v posledním utkání vyhrála na ledě Olomouce 3:1.
HC Vítkovice Steel

Hosté zrovna nezažívají povedený vstup do soutěže, když se nacházejí na třinácté příčce tabulky DHL Extraligy juniorů. Vítkovice v posledním utkání polehli na svém ledě v prodloužení Kometě Brno.
Dobrý den všem sportovním fanouškům a hokejovým obzvlášť. Dnes nás čeká zápas mezi týmy HC Dukla Jihlava a HC Vítkovice Steel, uvidíme jak tento jistě zajímavý zápas dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.