3:2

konec (1:0, 0:0, 2:2)

24.09.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Jan Prošek

Tipsport: 2.2 3.75 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí vítězí. V zápase vedli o dvě branky, ve třetí třetině Winnipeg vyrovnal. V 58. minutě hráli Jets přesilovku, ale ujel jim Hendricks, kterého na poslední chvíli zastavil Pardy. Následovalo trestné střílení, které sebevědomě proměnil Hendricks. Za stavu 3:2 toto utkání končí. Já vám děkuji za pozornost a přeji dobré ráno. (05:36:56)

59:40

Burmistrov nedokázal vystřelit přesně.

59:30

Moc času hosté už nemají.

59:23

Winnipeg si v útočném pásmu přihrál rukou, což neuniklo rozhodčím, kteří vykazují hru z pásma.

59:00

Buly ve středním pásmu, hosté vyhráli.

58:51

Branka Jets je prázdná.

58:51

58:36

A mohlo být hotovo, kdyby Jordan Eberle byl v zakončení bekhendem přesnější.

57:48

57:48. Matt HENDRICKS - 3:2

57:48

Edmonton právě vstřelil branku!
Nádherně to udělal MATT HANDRICKS! Navzdory tomu, že umí rychle vystřelit, nyní zvolil jiný postup. Jel až k brance, počkal si na pohyb brankáře, a pak do prázdné branky zakončil. Gól v oslabení posílá domácí do vedení.

57:48

Po faulu Pardyho na Hendrickse bylo nařízeno trestné střílení proti Winnipegu..

57:10

Winnipeg se nemůže stabilně dostat do pásma, domácí vyhazují jak jen to jde.

56:50

Edmonton vyhazuje za branku Jets.

56:15

Ben Chiarot minul v dobré pozici branku.

56:00

Braden Christoffer vyloučen v tomto zápase potřetí, tentokrát dvě minuty hru vysokou holí.

55:10

Po několika zajímavých akcích soupeře se Winnipeg osvobozuje, posílá puk do středního pásma. Unavená pětice jde střídat.

54:15

Ani jeden tým nechce jít do prodloužení. A tak se snaží rozhodnout do konce základní hrací doby.

3:2

Branky a nahrávky: 9. Schultz (Nugent-Hopkins, Klefbom), 42. Eberle (Pouliot, Nugent-Hopkins), 58. Hendricks (TS) – 46. Chiarot (Olsen, Pardy), 52. Lowry (Raffl)

Edmonton Oilers: Talbot (Scrivens) – Reinhart, Schultz, Nurse, Gryba, Klefbom, Oesterle – Jakupov, Eberle, Hendricks, Korpikoski, Draisaitl, Jakimov, Slepyshev, Lander, Letestu, Christoffer, Pouliot, Nugent-Hopkins

Winnipeg Jets: Hutchinson (Comrie ) – Pardy, Chiarot, Harrison, Kichton, Nogier – Burmistrov, Halischuk, Lowry, Raffl, Fraser, Cormier, Aemia, Lipton, Copp, Olsen Kosmachuk, De Leo.