24.09.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 2.35 4.0 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Roman Horák (CEC): 0+1, 2 střely na bránu. (20:51:34)
Nejtěsnější možnou výhrou si Viťaz získal výhru a tři body z tohoto zápasu. Gól Kempeho ve 45. minutě rozhodl celé utkání.

59:52

Kempeho střela mířila vedle.

59:31

Lapenkov z těsné blízkosti trefil jen přesunujícího se Sateriho.

59:04

Domácí dostali puk až za modrou čáru, střela se jim ale nepovedla a prázdnou bránu netrefili.
Oddechový čas pro domácí.

58:53

Icing Viťazu.

58:41

Domácí dostali puk z pásma.

58:26

Hosté se ihned natlačili k brankovišti, kde si na puk počíhal gólman.
Neftěchemik zkusí hru v šesti.
Oddechový čas pro hosty.

58:08

Bryncevova střela skončila v náručí Sateriho.

57:40

Afinogenov byl vyslán sám na bránu, ale trestuhodně přestřelil.

56:28

Na druhou stranu spěchal Milovzorov.Jeho střela skončila v Sateriho náručí.

56:15

Domácí byli v přečíslení ale neuvěřitelně se zamotali v přihrávkách a jejich akce končí.

55:53

Kulikov vystřelil za jízdy. Sateri skvěle zasáhl.

55:40

Nyní zastavuje Podlosk v postupu na bránu ofsajd.

54:41

Cyganov vystřelil velmi nepřesně a puk získali hosté.

54:14

Domácí se i nadále tlačí kupředu. Zde ale naráží na tvrdou obranu hostů.

53:21

Musatov unikl v situaci dva na jednoho a rychle zakončil. Puk se od lapačky odrazil pomalu klouzal do brány. Sudnicin ho ale stihl zalehnout a zabránil tak navýšení.

52:55

Další střela Afinogenova, která ale mířila nad.

52:25

Na Afinogenova směřovala zajímavá přihrávka. Útočník ji ale nestihl zpracovat.

51:42

Viťaz je nyní již delší dobu v útočném pásmu a vymýšlí jak si připravit nejlepší střeleckou pozici.

50:51

Kempeho střela končí v lapačce gólmana.

50:32

Žukov vyslal z hranice kruhu střelu do betonu brankáře.

50:12

49:24

Viťazu se sice podařilo dostat puk za brankovou čáru, ale podle rozhodčího se to stalo během postavení útočícího hráče v brankovišti. Následuje vhazování ve středním pásmu.

48:40

Kostromitin poslal nadějnou střelu těsně vedle vzdálenějsí tyče.

48:28

Vyglazov vyslal dělovku jen do náruči Sudnicina.

48:12

Pujacs (NIZ) se dopustil podražení a odpyká si dvě minuty.

47:52

Střela od modré čáry se odrazil od gólmana Sateriho za bránu.

47:26

Nahození od modré raději Sateri podržel.

46:52

Makejev hezky nahrál do jízdy útočníkovi. Tomu ale odskočil puk a akce se zastavila.

46:21

Kotouč byl vyhozen do ochranné sítě a následuje vhazování před Saterim.

45:50

Po Horákově střele zkusil dorážet Kempe, ale odskočil mu puk.

45:28

Voronkov měl volný prostor tak vystřelil od modré. Sudnicin dobře viděl a bez problémů zachytil puk do lapačky.

44:55

Ofsajd zastavil rychlý útok Nižněkamsku.

Mario KEMPE - 1:0

44:27

Viťaz právě vstřelil branku!
Po dlouhé křižné přihrávce skončil puk na hokejce MARIA KEMPEHO, který bezproblémově zvedl puk nad lapačku gólmana a otevřel tak skóre dnešního utkání. Asistence: Nikita Vyglazov, Roman Horák.

43:35

Kučerjavenko se vrhl do útoku, přišel ale o puk a tak se jeho tým stěhuje zpět do střední třetiny.

43:01

Další nepodařená rozehrávka Neftěchemiku končí icingem.

42:23

Icing Nižněkamsku.

42:13

Sudnicin zachytil skákající puk a přerušil hru.

41:49

Zpětná přihrávka útočníka domácích nikoho nenašla, puk zamířil až do pásma Viťazu.

41:21

Sám před bránou zůstal Rjasenskij a ostrou střelou ohrozil pouze mantinel za bránou.

40:38

Nahození Milovzorova vyrazil brankář.

40:23

Rybinova střela skončila v plačce Sateriho.

40:17

Po rozehrání třetiny se kupředu vrhli hosté.

40:01

Ani druhá třetina napříč všem šancím nepřinesla ani jednu branku. Nadále sledujeme bezgólový zápas. Třetí třetina by měla začít přibližně v 19:11.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:37

Horákova střela z poza kruhu byla krajně nepřesná.

39:06

Zadovka Lapenkova nenašla adresáta a puk přebrali domácí.

38:35

Makejev unikl a z úhlu vystřelil. Sudnicinovi vypadl puk, ale zvládl zlikvidovat následnou dorážku.

38:23

37:59

Sateri zastavil nahození Polygalova.

37:43

Neftěchemiku se nedaří usadit v pásmu.

37:09

Domácí zastavují hosty ve střední třetině.

36:50

Viťazu se podařilo vyvést kotouč až do útočného pásma.

36:19

Krosčeku se dopustil Šitikov (CEC) a následuje jeho vyloučení.

36:08

Neftěchemik zastavuje v útočných snahách ofsajd.

35:43

Další střela Musatova končí v ochranné síti.

35:17

Musatov ošálil obránce a z mezikruží poslal svůj projektil těsně nad bránu.

34:41

Žukov poslal puk na teč, ale spoluhráč tento záměr nepochopil.Kotouč přebírají domácí.

34:22

Puk nyní drží domácí a pomalu zahajují další útok.

33:43

33:33

Střela Berdjukova byla zastavena obráncem. Nižněkamsk následně zamířil kupředu.

32:55

Cyganovova tvrdá rána mířila pod horní tyč, ale Sudnicin vytasil lapačku a chytil puk!

32:43

Musatov se obtočil okolo brány a zakončil pár centimetrů nad bránu.

32:01

31:59

Neftěchemik vyhazuje.

31:44

Nahození od modré chytá Sudnicin.

31:25

Horák nestihl zachytit puk, ale šance jeho týmu stále pokračuje.

30:30

Viťazu se nedaří dostat zpět do pásma, hosté vždy vyhodí puk.

29:59

Za držení dostává trest Pujacs (NIZ).

29:25

Kempe a Horák si vyměnili puk a první jmenovaný minul klec Nižněkamsku.

29:06

Ježov si připravil puk a přes chumel hráčů ho poslal do náruče gólmana.

28:20

Milovzorov nadvakrát trefil Sateriho rameno!

27:35

Kučerjavenko byl vybídnut ke skórování. Jeho pokusu vystavil stopku Sudnicin a jeho lapačka.

27:15

Po první střele se puk dostal k Soloduchinovi. Ten by jistě trefil odkrytou bránu, ale kotouč ho zradil a ujel mu.

26:26

Grigorenko poslal puk do chumlu hráčů před bránou, ale domácí dostali kotouč mimo nebezpečí.Hosté v posledních minutách hýří aktivitou.

25:40

Ofsajd zastavuje útok Neftěchemiku.

25:33

Bryncev se opřel do střely a puk se odrazil do ochranné sítě. Hra se přerušuje.

25:18

Přes obránce vystřelil Palola. Sudnicin si po delší době sáhl na kotouč.

24:33

Zdunov se obtočil okolo obránce a vystřeli. Sateri byl připraven.

24:18

Podolsku nevyšla rozehrávka, pískán je ofsajd.

23:49

Sateri rozehrál riskantně a měl štěstí, že Lapenkovovi puk odskočil.

23:24

Tvrdou ránu Kempeho schytal do hlavy padající obránce. Otřesen odchází na střídačku.

23:07

Kennedy zůstal sám před brankářem a trefil jen jeho beton.

22:45

Viťazu se nedaří projít do útočné třetiny.

22:21

Stas obešel obránce a ihned vystřelil. Sateri puk zkrotil na své hrudi.

21:37

Viťaz konečně dostal puk z pásma a hráči odcházejí střídat.

21:24

20:44

Milovzorov trefil svou tvrdou střelou jen brusli obránce.

20:27

Zdunov tečoval puk, který skončil lapačce Sateriho.

20:13

Hosté se dostali do pásma a zaujali přesilovkové rozestavení.

20:01

V první dvacetiminutovce gól nepadl a to i přes pětiminutovou výhodu, kterou Čechov měl k dispozici.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:46

Z těsné blízkosti trefil Stas beton přesunujícího se Sateriho.

19:29

Golovkov (CEC) se prohřešil sekáním a čekají ho dvě minuty na trestné.

19:25

Grigorenko střílel z těsné blízkosti vedle.

19:03

Kokšarov zkusil přejít do útočného pásma. Na modré čáře ale dostal tvrdý hit a poroučel se k zemi.

18:39

18:25

Horák byl v brankovišti a tak je jeho tým vykázán do střední třetiny.

18:06

Palola zajímavě vystřelil od mantinelu a jen těsně míjel bránu.

17:41

Viťaz se usadil v pásmu a dobýval bránu. Kempe několikrát dorážel, ale nepodařilo se mu dostat puk do sítě.

16:52

Makajevovi odskočil puk od hokejky a jeho tým tak ztratil možnost útočení.

16:25

Ofsajd zastavuje domácí v postupu na bránu.

16:15

Další vyhození po chybě domácích na modré.

15:45

Hostům se podařilo vyhodit.

15:27

Puk se k volnému Makejevovi nedostal, útočník by jinak střílel do odkryté klece.

14:51

O puk se vede souboj za bránou hostů. Viťazu se nedaří dostat do střelecké pozice.

14:25

13:53

Domácí už se usadili v pásmu s čekají než budou v plném počtu.

13:39

Buchanko byl tvrdě atakován a otřesen opustil kluziště směrem do šaten. Následovat bude trest pěti minut a vyloučení do konce utkání pro Berezina (NIZ).

13:18

Kennedy vyslal dělovku z hranu kruhu pro vhazování. Sateri bez problémů chytá do lapačky.

12:50

Po střele Grigorenka se domácím podařilo vyhodit.

12:28

Střelu Jevsejenkova vyrazil Sateri, puk mají i nadále hosté.

12:25

Pereťjagin (CEC) dostává trest za hrubost.

12:19

Polygalov dostal přihrávku mezi kruhy a tvrdou střelou otestoval tvrdost brankářovo betonů.

11:59

Stas vyslal střelu, ale byl nachytán v ofsajdu.

11:40

Nižněkamsku se podařilo udržet pásmo, ale po ataku na Žukova převzali puk domácí.

11:27

Pískán je icing domácího týmu, hra se přestěhuje před Sateriho.

10:50

Cyganov vystřelil z úhlu ale zcela přestřelil bránu.

10:21

Zpětná přihrávka Horáka zamířila až za modrou čáru. Jeho tým tak přišel o pásmo.

10:08

Nahození puku od Zdunova bylo sraženo do ochranné sítě.

09:52

Polygalov poslal puk od modré jen do náruče Sateriho.

09:14

Žukov se prokličkoval střední třetinou do útočného pásma. Zde ale přišel o puk.
Komerční pauza.

08:43

Kulikov vystřelil přes obránce. Sateri ale dobře zareagoval a lapil puk do lapačky.

08:19

Již dlouho se nepřerušovalo. Nyní jsou v pásmu po dlouhé době hosté. Bojují o puk v rohu kluziště.

07:23

Afinogenov přejel modrou čáru, naznačil přihrávku ale na poslední chvíli předvedl otočku a střelu. Sudnicin byl připraven a vyrazil puk betonem.

06:51

Kempe zavezl puk a zkusil najít najíždějícího Horáka. Puk ale zachytil obránce a otočil hru.

05:49

Hraje se poměrně ve vysokém tempu. Voronkov vlétl do pásma a prověřil svižnou střelou Sudnicina. Gólman hostí vyrazil před sebe, puk si následně převzali jeho spoluhráči.

05:11

Buchanko neudržel skákavý puk na hokejce a jeho tým tak ztrácí pásmo.

04:34

Puk často střídal majitele, situaci nakonec uklidňují domácí a pomalu rozehrávají za bránou.

03:51

Neftěchemiku se nepodařilo rozehrát a toho využil Afinogenov. Sám před bránou zakončil bekhendem a trefil jen betony brankáře.

03:19

Milovzorov se probil k bráně, ale v kritický okamžik byl vytlačen mimo palebnou pozici.

02:57

Stas tečoval Berezinovo nahození. Puk končí na Sateriho hrudi, hra se přerušuje.

02:31

Palola najel po straně až ke kruhu pro vhazování. Jeho střela Sudnicina nepřekvapila a gólman Neftěchemiku zasahuje.

02:15

Grigorjenko se pokusil vzít opuštěný kotouč a vystřelit. Jeho pokus byl ale hodně nepřesný.

01:43

Viťazu se povedl první útok. Dostali se do střelecké pozice, ale neohrozili bránu Sudnicina.

01:18

Rjasenskij jen nahodil puk, nikdo z jeho spoluhráčů se do pásma nevrhl.

00:40

Žukov byl při postupu směrem na bránu tísněn obránci. Nakonec pouze nahodil a odešel z kluziště.

00:15

Puk se ve střední třetině poroučel mezi střídačky. Následuje vhazování u modré čáry.

00:10

Po buly si domácí nahodili puk za Sateriho a nyní rozjíždějí první akci.

00:01

Halou zní hymna Ruské federace, zápas za chvíli začne.
Týmy již nastupují na led a shromažďují se na modrých čarách.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Fedotov) – Berezin, Pujacs, Rjasenskij, Sergejev, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Žukov, Stas, Rybin – Milovzorov, Polygalov, Zdunov – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Lapenkov, Chairulin, Kulikov.

Rozhodčí: Jeřábek, Sojn – Goljak, Šalagin..
Neftěchemik Nižněkamsk drží před středečním zápasem šestou příčku tabulky Východní konference. Po dvanácti zápasech má na svém kontě dvacet bodů. V posledních pěti střetnutích porazili Neftěchemik Chabarovsk (3:2) a Novokuzněck (1:0). Po nájezdech pak udolali Minsk (3:2), ve stejné disciplíně ale padli s Novosibirskem (1:2). Bez bodu pak odešli z utkání s Vladivostokem (2:3).
Viťaz Podolsk je v současné chvíli na sedmé příčce Západní konference. Po dvanácti utkáních má na kontě devatenáct bodů. V posledních pěti zápasech pak hráči Viťazu vybojovali výhru nad Rigou (4:1), v prodloužení porazili Novgorod (1:0), po nájezdech udolali překvapivě Jokerit (2:1) a naopak bez bodu odešli ze zápasů se Záhřebem (1:3) a Bratislavou (2:5).
Krásný den přeji všem příznivcům hokejové zábavy. Vítám Vás u zápasu Kontinentální hokejové ligy a to mezi Viťazem Podolsk a Neftěchemikem Nižněkamsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.