Příprava NHL

Boston Bruins – New Jersey Devils

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

21.09.2015, 01:00 • Dunkin' Donuts Center, Providence • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.9 3.9 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:41

Devils chtěli rychle odvolat brankáře, ovšem šestého hráče poslali na hrací plochu moc brzy a jsou tak potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Joseph Blandisi (NJD).

53:12

Za napadení inkasuje dvě trestné minuty Paul Thompson (NJD). Poté se sthrla další bitka a na trestnou za ní míří Tyler Randell (BOS). Hrát se bude 4 na 4, trest za otřesného Thompsona odpyká Blandisi.

48:02

S vyloučeními se nyní roztrhl pytel. Skvělou práci odvedl v útočném pásmu Palmieri, jehož následně fauloval Joonas Kemppainen (BOS). Dvě minuty za podražení.

46:58

A další vyloučení komplikuje hostům situaci. Za podražení dostává dvě minuty John Quenneville (NJD).

45:44

A další vyloučení. Na trestnou lavici usedá i Damon Severson (NJD) za držení.

45:19

Za bitku jsou na dvě minuty vyloučeni Ben Sexton (BOS) a Paul Thompson (NJD).

43:05

A konečně přichází inkriminované vyloučení. Dvě minuty za držení inkasuje Reece Scarlett (NJD).

36:58

Dvě minuty za držení dostává Ben Sexton (BOS). Devils mohou vyrovnat v přesilovce, které se jim ovšem dnes zatím vůbec nedařily.

33:54

Reece Scarlett (NJD) je vyloučen na dvě minuty za sekání Zaca Rinalda.

28:32

Na dvě minuty za krosček putuje na trestnou lavici český obránce Jakub Zbořil (BOS).

25:10

Na trestnou lavici už za hákování usedá Colton White (NJD).

17:44

Poměr sil na ledě se vyrovná. Josefsona totiž k zemi nedovoleně srazil Brett Connolly (BOS).

17:03

Dvě minuty za podražení inkasuje Joseph Blandisi (NJD). První přesilovka pro Bruins.

11:08

Matt Irwin (BOS) inkasuje dvouminutový trest za srážku s brankářem Kinkaidem.

00:47

Navíc došlo i k vyloučení na domácí straně! Dvě minuty za hru vysokou holí odsedí Brandon DeFazio (BOS).