Radek Smoleňák 1+0, 6 střel, čas na ledě 18:46
Tomáš Mertl 0+1, 2 střely, čas na ledě 14:54
Marek Kvapil 0+1, 5 střel, čas na ledě 19:58
Milan Jurčina 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:12

Roman Horák 1+0, 3 střely, čas na ledě 18:45

Střely na bránu: 44:18
Trestné minuty: 4:8
Hity: 14:10
Vhazování: 28:25
Utkání mezi Medveščakem a Viťazem je u konce a zisk tří bodů slaví domácí. Ti se po šestizápasové sérii bez vítězství konečně dočkali a vítězí 3:1. Ve třetí třetině se sice hostům podařilo díky Horákovi srovnat, ale již za tři minuty vrátil domácím vedení Kinrade. Pojistku v podobě třetího gólu v Säteriho síti pak pět minut před koncem zápasu přidal Radek Smoleňák, který si tak po hattricku z minulého utkání přenesl formu i do dnešního zápasu.

59:38

U bočního mantinelu se ještě jeden z domácích snažil vymanit do střelecké pozice. Nepovedlo se a domácí za malou chvíli skončí.

59:00

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny. Vítězství dnes zůstane v Chorvatsku.

58:12

Ještě jedna šance domácích! Přečíslení domácí vyřešili přihrávkou na volného Bjorkstranda ale ten z první minul bránu!

57:53

Hosté jsou hodně odevzdaní. Není divu. Dvě minuty před koncem třetí třetiny domácí vedou o dvě branky a míří za třemi body.

57:10

Jeden z domácích se zjevil před Säterim, ale z úhlu již na finského brankáře nevyzrál.

56:15

Domácí již hrají ve velké pohodě a kombinují mezi modrými čarami. Napadající Arkalov ještě vybojoval zdánlivě ztracený puk a Záhřeb je rázem v útočném pásmu.

54:27

54:27. Radek SMOLEŇÁK - 3:1

54:27

Medveščak právě vstřelil branku!
A zřejmě je rozhodnuto! Vhazování po levici hostujícího brankáře vyhrál domácí centr pro RADKA SMOLEŇÁKA, který bleskovou ranou z otočky rozvlnil síť za zády Harriho Säteriho. Asistence: Tomáš Mertl, Marek Kvapil

54:15

Po tvrdém ataku jednoho z domácích hráčů se faul nepískal a Medveščak se rázem dostal do obrovské šance. Larkin vybojoval kotouč pro svého spoluhráče, avšak ten svižnou ranou trefil jen vyrážečku.

52:53

Ofsajd hostujícího celku znamená buly ve středním pásmu. POmalu se nám blíží posledních pět minut řádné hrací doby.

52:20

Výbornou střeleckou pozici si našel Genoway, který byl zcela osamocen, ale z mezikruží trefil jen přesunujícího se Säteriho.

51:56

Kotouč se ocitl mimo hrací plochu a hra je znovu přerušena.

50:58

Hostům se podařilo vytlačit Medveščak do středního pásma, ale dále se kotouč i přes snahu Viťazu nedostává. K vyrovnání budou hosté potřebovat notně přidat.

50:16

Zatím nikoliv. Slabou střelu z pravého kruhu Säteri v pohodě chytá.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Sarinen (Brulé, Larkin), 45. Kinrade (Genoway), 55. Smoleňák (Mertl, Kvapil) – 42. Horák (Kempe)

Medveščak Záhřeb: Taylor (Krošelj) – Kinrade, Morrisonn, Mäntylä (A), Larkin, Jurčina, Katic, Deutsch – Brulé, Saarinen, Bjorkstrand – Kvapil, Smoleňák (A), Mertl – Giliati, Genoway, Hedberg – Arkalov, Glumac (C), Jämtin

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Berdjukov, Golovkov, Kudinov, Kostromitin, Ježov, Voronkov, Peretjagin – Afinogenov, Kučarjavenko, Makejev – Vyglazov, Horák (A), Kempe – Šitikov (A), Kokšarov (C), Ivanov – Cyganov, Musatov, Palola – Švec-Rogovoj

Rozhodčí: Roman Gofman, Eduard Odinš – Konstantin Gorděnko, Viktor Tomilov