2:5

konec (1:0, 1:2, 0:3)

19.09.2015, 17:00 • 5. kolo • Kateřina Glogarová, Matěj Langer

Tipsport: 2.25 4.05 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté se ve třetí třetině dostali rychle do dvoubrankového vedení díky dvěma slepeným gólům v třiačtyřicáté minutě. V padesáté minutě potom ještě přidali jednu branku a upravili tak konečný stav utkání na 2:5. (19:30:17)

59:38

Puk mezi diváky, vhazuje se v obranném pásmu Litoměřic.

59:11

Bruncova střela byla nepřesná, letěla vysoko nad hostující bránu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50

Milfait přistrčil puk do jízdy Fořtovi, ten se následně dokázal dostat i do zakončení. To skončila na betonech Pavelky.

57:31

Ondráček střelou tahem vůbec neohrozil Filipa Šindeláře.

56:42

Berger ujížděl směrem k domácí bráně, to mu ale znemožnil Tomáš Drtil, který jej dokázal obrat o kotouč.

56:00

Kautova střela vyslána ihned po buly končí na hrudi maskovaného může.

55:46

Puk v hloučku těl za bránou Pavelky, rozhodčí hru přerušuje a nakazuje vhazování po levici hostujícího gólmana.

54:52

Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazuje se po pravici Pavelky.

54:44

Látalova střela tahem z modré míjí hostující klec.

53:55

Půhoný vyprášil Pavelkovu lapačku.

52:36

Kňazev dokázal obelstít jednoho z hostujících hráčů, na druhého si však už nepřišel a byl tvrdě naražen na mantinel. Nyní se těžce zvedá z ledu a odjíždí střídat.

52:10

Ondřej Kopta střílel tahem, domácí gólman má puk ve své lapačce.

51:39

Švagrovský poslal puk na Doležala do prostoru mezi kruhy, tam byl hostující hráč zcela osamocen, ale jeho střela byla velmi nepřesná.

51:10

Střela z modré v podání Krátošky končí v lapačce domácího gólmana.

Ondřej KOPTA - 2:5

49:46

Litoměřice právě vstřelily branku!
Sedlák se napřahoval na modré ke střele, ježe trefil pouze před sebou postaveného Ondráčka, který tak ujížděl spolu s ONDŘEJEM KOPTOU do přečíslení dva na jednoho. Druhý jmenovaný pak dokázal dorazit puk do sítě Filipa Šindeláře. Asistence: Martin Ondráček.

2:5

Branky a nahrávky: 14. Haas (Drtil), 24. Bažant (Vrdlovec, Fořt) – 24. Martin Procházka (Kalla), 38. Plášil (Švagrovský, Doležal), 43. Kalla (Krstev), 43. Ondráček (Kopta), 50. Kopta (Ondráček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Zelenka) – Bažant, Sedlák, Zdráhal, Drtil, Petira, Prokop, Gewiese, Látal – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Kaut, Voženílek, Půhoný – Haas, Plášek, Šimun – Brunec, Kňazev, Půlpán

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Král) – Piegl, Krstev, Plášil, Šulc, Vašíček, Pavlas, Mikliš – Martin Procházka, Valášek, Kalla – Berger, Švagrovský, Doležal – Kopta, Nedvídek, Ondráček – Krátoška, Racek, Michal Procházka

Rozhodčí: Fiala – Adamec, Poruba.