4:1

konec (2:0, 1:1, 1:0)

19.09.2015, 16:00 • Svijanská Aréna • 6. kolo • Jan Kousal, Jonáš Jech

To je pro dnešek ze Svijanké Arény vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotního odpoledne. (18:28:05)
V poslední třetině jsme se žádného tlaku nebo snahy hostí o vyrovnání nedočkali. Ba naopak, deset minut před koncem navýšil vedení libereckých Jeník. Tygři si vedení bezpečně pohlídali a tak berou plný počet bodů za vítezství 4:1.

59:07

Mařík za pomoci záchranářů opouští led.

59:07

Mařík zůstává po drsném zákroku od Velechovského dlouho ležet na hrací ploše.

59:07

Trest ve hře do konce zápasu dostává Velechovský(LIB).

49:17

Hosté teď mají velkou šanci dostat se do kontaktu a vylepšit si tak pozici pro závěrečný nápor.

48:13

Za hákování je vyloučen Eichler (LIB).

47:51

Ani jeden z týmů se nehrne bezhlavě do útoky. Tygři z opatrnosti a Letci, protože je pozorná obrana domácích ne a ne pustit do útočné třetiny.

45:47

43:47

Za podražení je vyloučen Kučera (LET).

42:00

Letci se udželi pár sekund v útočném pásmu, ale k žádné šanci to nevedlo.

40:01

4:1

Branky a nahrávky: 15. Starosta (Eichler, Wiencek), 18. Burda (Wiencek), 33. Nezbeda (Eichler), 50. Jeník – 35. Zídek (Šimon)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Kuhn) – Krejsa, Eichler, Šuráň, Brabec, Had, Kunst, Korecký(C), Velechovský, Starosta – Branský, Šíp, Mocek, Burda, Wiencek, Jeník, Nezbeda, Jursa, Verbický, Chrtek

HC Letci Letňany: Vacula (Vlas) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Kolenatý, Gonos, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Šimon, Rousek, Kučera, Mařík

Rozhodčí: Hrubý – Kettner, Podrazil