2:1

po s.n. (1:0) (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)

18.09.2015, 17:30 • Martinské hokejové centrum • 3. kolo • Daniel Modrovský sk

Tipsport: 3.41 4.5 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin dokázal ako prvý v tejto sezóne obrať o body Banskú Bystricu. Tá podľahla Martinu v nájazdoch 2:1. Góly: 24. Špirko (Varga, Murček), rozh. náj. Špirko – 44. Matoušek (Čížek). (20:05:56)

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHC Martin.
Jediný nájazd v rozstreloch premenil ako posledný v sérii domáci RASTISLAV ŠPIRKO. Bacashihua prekonal strelou k jeho ľavej žŕdke.

Samostatné nájazdy začínajú.
Ani v predĺžení sme sa rozuzlenia zápasu nedočkali. Zatiaľ majú oba tímy po jednom bode. Kto získa jeden navyše rozhodnú nájazdy, ktoré začínajú hráči Banskej Bystrice.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:53

Gründling spolu s Kytnárom. Hostia sa vrútili až do bránkoviska a Dzubina mal aj trošku šťastie.

64:21

Dvořák teraz odchádza z ľadu po tom ako sa v jeho tvári ocitla súperova hokejka. Nebude sa ale vylučovať.

63:58

Šmach si počkal na domácu prihrávku. Okamžite vracia puk do stredného pásma.

63:31

Rzavský len do brankára. O zaujímavé momenty ale nie je núdza ani počas predĺženia.

62:43

Tibor Varga spolu so Špirkom skúšajú zaútočiť. Puk napokon končí v pravom rohu klziska.