6:3

konec (1:0, 2:2, 3:1)

18.09.2015, 18:00 • TatNeft Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.78 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme utkání, kterému nescházelo vůbec nic! Góly, emoce, krásné akce, to vše si dnes diváci v TatNeft Areně užili. Úspěšnější nakonec byla domácí Kazaň, která přehrála silné CSKA 6:3. To nastupovalo do závěrečné periody pouze s jednobrankovým mankem, ovšem obrat se armádnímu klubu nezdařil. Naopak, hned po 53 sekundách třetí části zvýšil na 4:2 Fjodor Malychin a ve 46. minutě přidal pátý gól Tatarů Justin Azevedo. V čase 56:52 ještě vykřesal jiskřičku naděje pro hosty Alexander Radulov, ovšem pečeť na výsledek dodal ranou do prázdné branky Albert Jarullin. Kazaň se tak raduje z vůbec prvního domácího vítězství v letošní sezóně.

Střely na branku ve 3. třetině – 6:9, celkem – 17:30. (20:37:15)

59:57

Jarullin odpálil puk na icing. Ještě jedno buly před brankou Kazaně.

59:40

Stephane Da Costa se dostal až na pravý kruh, ale proti jeho střele se vyznamenal Garipov.

Albert JARULLIN - 6:3

58:27

Kazaň vstřelila branku!
Hosty za hru bez gólmana vytrestal střelou do opuštěné svatyně ALBERT JARULLIN. Je rozhodnuto!

58:15

Hosté to zkoušejí bez brankáře!

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:14

Zásah Radulova dal CSKA ještě naději, hosté se nyní rvou o kontaktní branku.

Alexander RADULOV - 5:3

56:52

CSKA právě vstřelilo branku!
Když jsem chtěl konstatovat, že hostující snaze schází střelba, přišla výstavní rána ALEXANDERA RADULOVA, který z pravého kruhu vymetl šibenici nad lapačkou brankáře Garipova – 5:3. Asistence: Simon Hjalmarsson.

55:39

Dopředu vyrazil Oscar Möller, který z levého kruhu pálil do ramene Galimova.

55:26

Alexander Radulov donutil k faulu Mattiase Sjögrena. Jasné držení.

54:54

Garipov dobře zasáhl proti střele Hjalmarssona.

54:30

Kotouč končí v hledišti, vhazuje se ve středním pásmu.

53:59

Šest minut před koncem třetí třetiny Kazaň stále vede o tři góly. S tím už budou hosté těžko něco dělat.

53:09

Domácí se v oslabení bez větších problémů ubránili. Už jsou kompletní.

51:56

Kutuzov poslal od mantinelu před branku takový fotbalový centr, který srazil tělem do bezpečí jeden z obránců Ak Bars.

51:08

Emoce planou! Stepan Zacharčuk dostává dvě minuty za krosček. Přesilovku bude hrát CSKA.

6:3

Branky a nahrávky: 10. Lukojanov (Azevedo), 24. Mirnov (Tkačjov), 38. Möller (Sjögren, Azevedo), 41. Malychin (Rylov, Azevedo), 46. Azevedo (Möller), 59. Jarullin – 24. Radulov (Panin), 31. Muršak (Kugryšev, Hjalmarsson), 57. Radulov (Hjalmarsson)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Zacharčuk, Musin, Rylov, Jarullin, V. Denisov, Ďaloga, Tokranov – Obuchov, Malychin, Archipov – Sjögren, Azevedo, Möller – Mirnov, Tkačjov, Lukojanov (C) – Michejev, Goluběv, Protapovič.

CSKA Moskva: Galimov (Fasth) – D. Denisov (C), Zaicev, Kutuzov, Kiselevič, Ožiganov, Blažijevskij, Panin – Platt, Da Costa, Radulov – Kugryšev, Muršak, Hjalmarsson – Makarov, Andronov, Ljubimov – Košelev, Mamin, Stoljarov – Korotkov.

Rozhodčí: Olenin, Boman – Šichanov, Golovjov