Tipsport extraliga

Mountfield HK – HC VERVA Litvínov

6:4

konec (0:2, 4:2, 2:0)

18.09.2015, 18:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 3. kolo • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

Tipsport: 2.1 4.1 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:52

Litvínov bude mít k dispozici přesilovku, to by mohl být zajímavý konec zápasu. Za podražení je vyloučen Martin Pláněk.

50:21

Navíc se síly na ledě vyrovnají. Ihnačák, jenž zaváhal na útočné modré, se při sprintu za uniknuvším hráčem provinil hákováním.

49:35

S vyloučeními se v poslední třetině roztrhl pytel. Na trestnou teď putuje Petr Chaloupka, a to za sekání.

47:09

Přesilovka dostane zase Litvínov, za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici domácí bek Vydarený.

45:00

Přesilovka pro Hradec Králové! Za podražení je vyloučen Filip Pavlík.

40:27

Tak nebude, Jaroslav Bednář totiž inkasuje trest 2+10 min. za úder do oblasti hlavy a krku.

38:18

Sklenička zastavil Kudrnu jen za pomoci nedovoleného bránění, z toho vyplývá přesilovka pro domácí.

29:32

Současně je vyloučen Stanislav Dietz (sekání).

27:56

Síly se vyrovnají, za sekání jde na trestnou lavici i Karel Pilař.

27:30

Přesilovka pro Hradec, sekáním se provinil litvínovský Trávníček (2+2). Současně je za stejný prohřešek vyloučen na dvě minuty i Bednář.

14:43

Martin Pláněk je vyloučen za nedovolené bránění, Litvínov tak bude mít k dispozici druhou početní výhodu v utkání.

10:42

Přesilovku si vyzkouší i hosté. Za Hradec půjde na dvě minuty pykat Jaroslav Kudrna, provinil se sekáním.

08:00

Petr Chaloupka je vyloučen za nedovolené bránění, první přesilovka v zápase je tu.

6:4

Branky a nahrávky: 27. Knotek, 31. Bednář (Ihnačák, Pilař), 38. Courchaine (Ihnačák, Bednář), 40. Pilař (Frühauf, Bednář), 45. Knotek, 51. Červený (Dej) – 6. Hübl (F. Pavlík), 17. Lukeš (Hübl), 30. Hanzl (Pavelka), 31. Hübl (Lukeš)

Mountfield HK: Kacetl (Svoboda) – Pláněk, Vydarený, Pilař, Čáp, Frühauf, Dietz, Hronek – Kudrna, Knotek, Šimánek "C" – Bednář, Ihnačák, Courchaine – Köhler, Kukumberg, Dej – R. Pavlík, Troliga, Červený – Tvrdík. Trenér: Peter Draisaitl.

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Sklenička, Chaloupka, Pavelka, F. Pavlík, Gula – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Trávníček "C" – Jurčík, Gerhát, Hořava – Piroš, Šrámek, Písařík. Trenér: Radim Rulík.

Rozhodčí: Hradil, Svoboda – Tošenovjan, Polonyi