Tipsport: 2.4 4.0 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Zaťovič (LAD) – 0+0, čas na ledě 16:21

Jakub Štěpánek (ČER) – odchytal celý zápas a neinkasoval
Miroslav Blaťák (ČER) – 0+0, čas na ledě 19:42
Ondřej Němec (ČER) – 0+0, čas na ledě 18:37 (19:20:39)
Závěrečná třetina skončila 1:0 ve prospěch hostů, i když ve třetí třetině byli domácí jasně lepším týmem. Čerepovec si tak vedení z druhé třetiny zkušeně udržel, ubránil a využil jedné akce v poslední minutě ke zvýšení na 2:0. Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na shledanou!

TRUNJOV - 0:2

58:56

Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté zvyšují svůj náskok na 2:0 těsně před koncem zápasu! MAXIM TRUNJOV se dostal k puku po nepřesné přihrávce jednoho z domácích hráčů, a sám vyvezl puk do útočného pásma až před Kasutina, kde se rozhodl, že sám zakončí a svoji tvrdou střelou prostřelil domácího brankáře!

58:27

Hosté mají puk ve své moci a kombinují za svoji brankou.

58:19

Domácí si berou oddechový čas.

58:00

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny. Domácím tak moc časů na vyrovnání nezbývá.

57:27

Týmy bojují o puk v rohu kluziště.

56:56

Další zakázané uvolnění Čerepovce.

56:17

V závěru třetiny domácí hostující celek opravdu tlačí. Uvidíme jestli svého tlaku Lada využije.

55:37

Ofsajd domácích.

54:51

Domácí se dostali do útočné třetiny díky rychlému průchodu Bělova, ten však puk ihned za modrou čárou ztratil. Puk mají v moci hosté.

54:27

Zakázané uvolnění hostů.

53:36

Hosté kombinují s pukem za svoji brankou a nikam se dvakrát neženou, vypadá to, že se už jen pokusí udržet tento výsledek.

52:58

Icing Lady.

52:21

Po dlouhé době se hráči Čerepovce dostali k puku a hned z toho byla malá šance, na jejímž konci byl Černov, ten však svoji střelu nedokázal usměrnit mezi tři tyče, Kasutin tak mohl být v klidu.

51:39

Lada operuje s pukem v útočném pásmu, hra v posledních vteřinách připomíná spíše přesilovou hru pro domácí. Hosté se z tohoto tlaku nemůžou vymanit.