2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HC Technika Brno

3:5

konec (1:1, 1:1, 1:3)

16.09.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. kolo • Kristýna Guricová, Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.8 4.4 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:29

Vsetín bude mít ještě kapku naděje, dvě + deset minut si půjde odpykat Habrovec za úder do oblasti hlavy a krku.

49:28

Vsetínský nápor pozastavil Vítek, když se dopustil zákroku proti pravidlům a rozhodčí jej posílá na dvě minuty na trestnou lavici za faul loktem.

46:17

Brněnská lavička znovu potrestána, tentokrát za příliš mnoho hráčů na ledě. Příležitost pro domácí, jak srovnat krok v zápase. Trest odsedí Boček.

40:00

Druhá třetina je minulostí, v samotném závěru se však nedovoleného zákroku dopustil Tesařík a Technika Brno dostane na počátku závěrečné periody možnost dvojnásobné početní výhody.

39:04

Navíc se Valaši budou v závěru druhé třetiny bránit, dvě minuty pro Řezáče za sekání.

36:26

Technika možná tak trochu takticky zdržovala střídání, ale rozhodčímu došla trpělivost a hostující střídačce uděluje dvouminutový trest za zdržování hry. Vsetín bude hrát celkem jednu minutu a pětapadesát vteřin v pěti proti třem!

36:19

Ve druhé třetině se s vyloučeními roztrhl pytel, dvě minuty za držení pro hostujícího Navrátila, dokáží si Vsetínští vzít vedení zpět?

32:30

Pro změnu vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Kubo.

30:09

Celkem přísné vyloučení na straně brněnské Techniky, rozhodčí posílá za sekání posadit Čtvrtníčka a Vsetín si zahraje čtvrtou početní výhodu v dnešním utkání.

27:00

Vsetínská přesilovka je u konce, tak trochu zbytečně se nedovoleného zákroku dopustil David Jurík a pro hrubost si půjde na dvě minuty odpočinout.

26:13

A Vsetín bude moct pokračovat v náporu, dvě minuty za sekání tak zní verdikt pro brněnského Stehlíka.

15:30

Také Vsetín si zahraje druhou přesilovou hru, dvě minuty dostává za Brzobohatý za sevření puku.

08:52

Vsetínský Kolařík byl tentokrát až příliš aktivní při napadání a dostává dvě minuty za sekání.

05:21

Hosté z Brna budou mít příležitost srovnat, dvě minuty za vražení na hrazení fasuje Kubo.

04:11

Máme zde první vyloučení dnešního utkání, prohřešku proti pravidlům se dopustil hostující Boček a odsedí dvě minuty za hákování.

3:5

Branky a nahrávky: 5. Slováček (Dvořák, Vrba L.), 26. Kubo (Ondráček), 59. Kolařík (Vaněk, Nedbálek) – 6. Boček (Habrovec), 34. Boček (Jurča), 42. Látal (Vrba F.), 56. Látal, 58. Havíř

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Hryciow, Tesařík, Nedbálek, L. Vrba, Žák, Řezáč, Báchor, Žabčík – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz.

HC Technika Brno: Jekel (Novák) – Habrovec, Vrba F., Navrátil, Boček, Šidák, Sedlák, Havíř – Látal, Jurča, Kadlec, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Heža, Bustin, Brzobohatý, Polesný.

Rozhodčí: Netopil – Blaha, Maloušek