Maxa liga

HC Dukla Jihlava – HC ZUBR Přerov

2:3

po s.n. (0:1) (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)

16.09.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 4. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 1.45 4.6 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Dukla Jihlava podlehla na svém ledě přerovským Zubrům, když ztratila dvougólové vedení a padla 2:3 na nájezdy, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (21:08:31)
Utkání mezi Duklou Jihlava a Přerovem je u konce. Domácí se sice v úvodu prvního dějství dostali do dvougólového vedení, ale v závěru první třetiny nevyužili přesilovku pět na tři, což byl zřejmě zlomový moment zápasu. Třicet vteřin po obrátce totiž Zubři snížili a na konci druhé části vyrovnali. I přes mnoho šancí ve třetí třetině téměř patnáctset diváků na Horáckém zimním stadionu branku nevidělo. Po nezáživném prodloužení se šlo na nájezdy, které ve třetí sérii rozhodl jediný úspěšný střelec – přerovský Marek Sikora.

Marek SIKORA - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
Rozhodující gól vstřelil MAREK SIKORA, který byl jediným úspěšným exekutorem nájezdové loterie.

3. série 0:0

MAREK SIKORA se trefil kolem pravého ramene Jakuba Škarka k jeho pravé tyči.

Josef Skořepa s kličkou na levou stranu také neuspěl, puk končí na pravém betonu Slováka – 0:0.

2. série 0:0

Vlastimil Dostálek si navezl puk na bekhend, ale minul levou tyč – 0:0.

Jakub Flek to zkusil také na vyrážečku Slováka a také neúspěšně – 0:0.

1. série 0:0

Roman Pšurný proti Škarkovi střelou po jeho vyrážečce neuspěl – 0:0

Tomáš Harkabus neuspěl blafákem do forhendu – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení žádnou výraznější šanci nepřineslo, o vítězi zápasu rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:36

Utkání směřuje k samostatným nájezdům, ani jeden z týmů nikterak výrazně nezaměstnává gólmana soupeře.

63:57

Už jen 63 vteřin chybí k prvním nájezdům obou týmů v nové sezoně.

63:01

Kohout na pravém kruhu nevystřelil, otočil se s pukem a adresoval jej mezi kruhy na spoluhráče, který byl zablokován.

62:49

Více než nějaký ofenzivní hokej sledujeme v prodloužení snahu obou týmů o neudělání nějaké zbytečné chyby.

61:49

Nahozený puk vypadl Škarkovi z výstroje, gólman Dukly jej musel likvidovat nadvakrát. Bude se vhazovat po jeho pravici.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Skořepa (Dundáček), 11. Harkabus (Kohout, Seman) – 21. Pšurný (Procházka, Dostálek), 37. Procházka (Sikora, Popelka), rozh. náj. Sikora

0:0   Sikora (PRE)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Sáblík) – Dundáček, Kaláb (A), Štebih, Šafář, Šimek, Zadražil, Dobrovolný (C) – Důras (A), Melenovský, Flek – Prokš, Skořepa, Diviš – Kohout, Seman, Harkabus – Březina, Gríger, Anděl. Trenér: Petr Vlk

HC ZUBR Přerov: Slovák (Grigárek) – Chmelíř (A), Vágner, Přindiš, Pala (A), Novotný, Běhal, Zbořil – Procházka (C), Pšurný, Dostálek – Stoklasa, Popelka, Sikora – Goiš, Hrazdira, Š. Kratochvíl – Školoud, M. Kratochvíl, Tomaník. Trenér: Vladimír Kočara

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Zídek