16.09.2015, 18:00 • 2. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Marvan)

Tipsport: 2.61 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:29

Tábor právě vstřelil branku!
DAVID KELLNER definitivně rozhoduje o tom, že si Tábor odveze všechny body z Nymburka. Bez asistence.

38:45

Před koncem druhé periody jdou opět do vedení hostující hráči, když se přesně trefil RADEK SEIDL. Asistence: Jakub Matušík.

17:58

Nymburk právě vstřelil branku!
Domácím se přeci jen daří ještě před přestávkou vyrovnat. ALEŠ KNESL se také zapisuje mezi střelce. Asistence: Lukáš Král.

15:38

Tabor rychle odpověděl na inkasovanou branku. Hosté jdou potřetí v utkání do vedení. Zasloužil se o to VOJTĚCH MRKVIČKA. Asistence: David Kellner.

15:26

Je opět vyrovnáno. PATRIK PODSEDNÍČEK vyrovnává na 2:2. Asistence: Jan Jindra.

12:13

Táborští si berou své vedení zpět, kdyý se dokázal prosadit JAN BŘEZINA. Asistence: Jan Kanov.

08:43

MAREK NOVÁK potěšil domácí fanoušky a v deváté minutě vyrovnává na 1:1. Asistence: Martin Šimek, Karel Bičiště.

00:52

Hosté jdou do rychlého vedení, o které se postaral LUKÁŠ ZAYML. Asistence: Marek Vaniš.

3:5

Branky a nahrávky: 9. Novák (Šimek, Bičiště), 16. Podsedníček (Jindra), 18. Knesl (Král) – 1. Zayml (Vaniš), 13. Březina (Kanov), 16. Mrkvička (Kellner), 39. Seidl (Matušík), 60. Kellner