1:2

konec (0:0, 1:2, 0:0)

16.09.2015, 17:00 • Arena Lada • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.96 4.0 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skutečně tomu tak je. Hostující hráči už se srocují u Iljy Proskurjakova, jemuž gratulují k dalšímu skvělému výkonu. Gólman Nižného Novgorodu inkasoval jen jednou, a to ve 34. minutě z hole Volgina. Torpedo ještě do konce druhé třetiny góly Klingberga a Galuzina otočilo stav ve svůj prospěch a ve třetí třetině už žádný gól nepadl. Z mé strany je to protentokrát vše, příště na počtenou! (19:24:11)

59:31

A pozor! Semjon Valujskij (TOG) se nechal naprosto hloupě vyloučit a zřejmě je definitivně rozhodnuto.

59:31

Mark Flood se vrací do puk až do obranného pásma, vše nasvědčuje tomu, že Torpedo svůj těsný náskok uhájí.

58:54

Ivan Kasutin zůstal na střídačce, Lada to zkouší se šesti hráči v poli!

58:54

Martin Zaťovič pálil přesně do Proskurjakovovy náruče, domácí si následně vybrali oddechový čas!

57:55

Mohlo být vytovnáno, ale hosty zachránilo po střele Alexandra Strelcova břevno! Závar před Proskurjakovem pokračuje.

57:33

Oleg Piganovič mohl definitivně rozhodnout o triumfu Nižného Novgorodu, ale střela z mezikruží mu vůbec nesedla a puk se stal snadnou kořistí Ivana Kasutina.

57:09

Hosté v plném počtu, Kondratěv už je na ledě!

56:34

Togliatti se nedaří založit kloudnou akci, hráči Torpeda opět dostali touš až ke Kasutinovi.

55:51

Hosté se už poněkolikáté osvobodili, z tribun se pomaloučku, polehoučku začíná ozývat pískot.

55:09

Poslední šance pro Togliatti? Maxim Kondratěv (NNO) usedá na dvě minuty na lavici hříšníků za podražení.

54:47

Šenfeld byl odstaven od puku důrazným Pepeljajevem, který si poté nabruslil za modrou čáru a vybojoval buly v útočném pásmu.

53:37

Lada zakládá další útočnou akci z hloubi vlastní obranné třetiny, domácí celek má na vyrovnání něco přes šest minut.

52:42

Alexandr Frolov se střelou z otočky neprosadil, o chvilku později se svým pokusem neuspěl ani Potapov.

51:54

51:20

Rána Olega Piganoviče Kasutina minimálně pořádně vystrašila, domácí gólman na poslední chvíli vleže zabránil třetímu gólu ve své síti!

50:17

Bezradní zadáci Torpeda vyhodili touš na zakázané uvolnění, bude se vhazovat v útočném pásmu ve čtyřech hrajícího Togliatti.

49:54

Nedisciplinovaná Lada si znovu zahraje v oslabení! Za katrem už sedí Magogin (TOG) za podražení.

49:48

49:05

Šenfeld svou aktivitou vybojoval několik cenných vteřinek a umožnil svým unaveným parťákům vystřídat.

48:30

Dnešní utkání sleduje 4500 diváků.

47:48

Alexandr Nikulin (TOG) usedá na trestnou lavici, hosté si zahrají další přesilovou hru.

47:19

Novgorodští vyhodili touš na další icing, hra se stěhuje zpět před Proskurjakova.

46:41

Nikita Dvurečenskij si proklestil cestu až před Kasutina, z ostrého úhlu však orazítkoval pouze vyrážečku domácího brankáře!

45:53

44:44

Ladě se nedaří přímo ohrozit Proskurjakova, pokus Flooda mířil vedle a z následného závaru se nedokázal prosadit Šenfeld ani Zaťovič.

43:53

Nikita Dvurečenskij (NNO) zatáhl za záchrannou brzdu a podrazil unikajícího soupeře, domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovku!

43:17

Stanislav Jegoršev (NNO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

42:18

Ani ten jim však nevyšel, puk je nyní na Malenkichově hokejce.

41:45

Rozehrávka hostům nevyšla, hráči Torpeda však budou mít možnost reparátu.

40:39

Domácí se hned od začátku třetí periody ženou za vyrovnáním, ale Vorobjov byl blokován hned dvěma protihráči, a tak nemohl vystřelit.

40:01

Druhá perioda je za námi, dočkali jsme se v ní hned tří branek. Ve 34. minutě šli domácí do vedení díky parádní akci Zaťoviče, kterou zakončil Volgin, ještě v té stejné minutě však Torpedo vyrovnalo zásluhou Klingberga. Minutu před druhou sirénou potom otočil skóre ve prospěch Novgorodu Vladimir Galuzin. Dokáže Togliatti vyrovnat? Má na to dvacet minut, třetí třetina začne v 18:47!

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

GALUZIN - 1:2

38:53

Torpedo právě vstřelilo branku!
Novgorodští otáčejí ještě před druhou sirénou skóre ve svůj prospěch! Videll převzal touš na červené čáře, udělal si panáky ze dvou hráčů Lady a poté zpoza Kasutinovy klece předložil puk VLADIMIRU GALUZINOVY, jenž bez větších problémů zakončil do poloodkryté domácí svatyně! Asistence: Linus Videll.

38:32

Mark Flood to zkusil nenápadnou střelou z levého kruhu, ale neuspěl.

37:41

Poté, co se dobrou minutu a půl hrálo bez jakéhokoliv přerušení, vyhodil jeden ze zadáků Togliatti kotouč na zakázané uvolnění.

36:28

Oba týmy už hrají v plném počtu, hráči Torpeda kombinují v útočném pásmu.

35:15

Vladimir Galuzin nedokázal přizvednout poskakující kotouč nad Kasutinovy betony, domácí gólman nakonec bez větších problémů zasáhl.

34:28

Už tomu tak není. Martin Zaťovič (TOG) přesekl unikajícího soupeře a vyfasoval dvouminutový trest.

34:08

Vadim Chomickij (NNO) je vyloučen na dvě minuty za sekání, domácí si zahrají v dvojnásobné početní převaze!

KLINGBERG - 1:1

33:48

Neuplynula ani minuta a hosté ve vlastním oslabení vyrovnali! Tísněný Videll se prodral až před Kasutina a bekhendem nahodil puk vstříc jeho svatyni. Domácí gólman touš vyrazil pouze ke CARLOVI KLINGBERGOVI, jenž se nemýlil – 1:1! Asistence: Linus Videll.

33:02

Ještě před Volginovým gólem vyfasoval Andrej Kosticyn (NNO) trest na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku!

VOLGIN - 1:0

33:02

Togliatti právě vstřelilo branku!
Asi jsem to zakřikl, protože domácí jdou do vedení! Zaťovič si položil Proskurjakova a poté předložil puk volnému ALEXEJI VOLGINOVI, který už měl snadnou úlohu! Asistence: Martin Zaťovič.

32:30

Komerční přestávka. Do konce druhé třetiny zbývá přesně sedm a půl minuty a stále nic nenasvědčuje tomu, že se dočkáme nějakých gólů.

31:42

Kasutin neměl byť jen sebemenší problém lapit Galuzinův projektil, vhazovat se bude po jeho levé ruce.

30:34

Pokus Vladimira Malenkicha Proskurjakov bez problémů eliminoval, kotouč následně doputoval na hole hostujících zadáků.

29:50

Ivan Kasutin si připisuje další zákrok, dnešní zápas zatím jednoznačně patří gólmanům.

28:22

Galuzin se individuálně prosadit nedokázal a v rohu kluziště o kotouč přišel. Domácí zakládají protiakci.

27:25

Stanislav Jegoršev od modré napálil jen prvního hráče před sebou, to už je Lada dávno v plném počtu.

26:39

Pepeljajevovu ránu Kasutin vyrazil a domácí se následně osvobodili.

26:04

Lada vyhazuje kotouč až k Proskurjakovi, ani Torpedu se v početní převaze zatím vůbec nedaří.

25:06

Ivan Kasutin (TOG) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, Torpedo si zahraje svou první přesilovku.

24:43

Oba týmy střídají, v pětadvacáté minutě stále čekáme na první gól a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo něco v nejbližší době měnit.

23:29

Vjačeslav Bělov to zkusil od modré, mířil však přímo do Proskurjakovovy lapačky. Hostující gólman přerušil hru.

22:55

Icing Novgorodských vrací hru do útočného pásma domácích.

22:26

A znovu, Ladě je dokonce odpískán úmyslný ofsajd, hra se tak stěhuje před Kasutina.

21:41

Hra je plná ofsajdů a zakázaných uvolnění, po dalším postavení mimo hru se bude vhazovat ve středním pásmu.

20:38

Ivan Kasutin si netroufl vyklepat kotouč ze své lapačky, bude se tak vhazovat po jeho pravé ruce.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je za námi. Nepřinesla však vůbec atraktivní hokej, ba naopak. Oba týmy působí v koncovce bezradně, když už se k nějakým střelám vůbec dostanou. Asi největší šanci měl hostující Alexandr Frolov, ale jeho pokus z mezikruží orazítkoval tyč. Co přinese druhá třetina? To se dozvíme v 17:51.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15

Domácím tato přesilovka opravdu vůbec nevychází, za minutu a třičtvrtě se ještě ani neusadili v útočném pásmu. Nic na tom nemění ani nynějšek, jeden z hráčů Lady byl totiž v ofsajdu.

18:36

Maxim Kondratěv vyhazuje kotouč přes všechny čáry, poloviny Pepeljajevova trestu je tytam.

18:02

Torpedo se dokázalo osvobodit, domácí musí začínat až od Ivana Kasutina.

17:27

Alexej Pepeljajev u hrazení zmasakroval jednoho z hráčů Lady a za nedovolené bránění usedá na dvě minuty za katr.

17:01

Dlouho se hraje bez přerušení, veškerý děj se odehrává ve středním pásmu či poblíž mantinelů. Zatím sledujeme taktickou bitvu, šancí je jako šafránu.

15:58

Potapovovo nahození z ostrého úhlu radši Kasutin ukryl v lapačce před dotírajícími hráči Torpeda a přerušil hru.

14:55

Hra je přerušena, Šenfeld se za pomoci svých spoluhráčů zvedá z ledu a s bolestivou grimasou usedá na střídačku.

14:41

Anton Šenfeld se svíjí v bolestech za Proskurjakovou klecí, hra však plyne dál!

13:45

Střela Alexandra Frolova orazítkovala levou tyč svatyně dezorientovaného Kasutina a puk se poté odrazil k hostujícímu kapitánovi Potapovovi, ale ani ten nedokázal propasírovat touš do sítě!

12:50

Ivan Kasutin si připisuje další nikterak obtížný zákrok, na řadě je v pořadí druhá komerční přestávka.

11:44

Togliattští se při přechodu přes útočnou modrou dopustili dalšího ofsajdu, v první třetině zatím nesledujeme kdovíjak atraktivní podívanou.

11:26

Hráči Torpeda vybojovali buly v útočném pásmu, Kasutin skryl nahození od červené čáry v hloubi své výstroje.

10:51

Proskurjakov se musel mít na pozoru, nicméně Bumagin v nadějné pozici nemířil přesně.

10:15

Švédský legionář Linus Videll to zkusil individuálně, ale ke střele se nakonec neprobil.

09:28

Igor Magogin vybojoval kotouč v rohu kluziště, ale neměl komu přihrát, a tak se jeho snaha ukázala jako zbytečná.

08:43

Strážce domácí svatyně radši ukryl nahození od modré čáry ve své lapačce, vhazování před Kasutinem se tak bude opakovat.

08:09

Ivan Kasutin vyjel za svou svatyni, aby zastavil puk pro dojíždějícího Flooda.

07:27

Domácí však buly před vlastním gólmanem zvládli a nyní může unavená pětice Lady vystřídat.

07:03

Bělov si nerozuměl se Zaťovičem a rozehrávka prvního jmenovaného končí na zakázaném uvolnění.

06:35

Hra je pro další ofsajd přerušena, následuje komerční přestávka.

03:16

Martin Zaťovič měl na hokejce obrovskou šanci, z mezikruží však nedokázal překonat ležícího Proskurjakova!

02:32

Ilijyn se ke střele nedostal, hosté se poté dopustili postavení mimo hru.

01:50

Nicméně hostům se nepodařilo ani kloudně rozehrát, volný kotouč doklouzal až za Kasutinovu svatyni.

00:48

Vasilij Strelcov neudržel kotouč na modré čáře, první útočná akce Ladě vůbec nevyšla.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Flood, Malenkich, Bělov, Viklund, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Magogin, Zaťovič – Bumagin, Mastrjukov, Gurjanov – Stěpanov, Strelcov A., Strelcov V. – Valujskij, Nikulin, Bocharov – Mochšancev.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomickij, Piganovič, Budkin, Kondratěv, Kolganov – S. Kosticyn, Videll, Klingberg – Galuzin, Frolov, Potapov – Dvurečenskij, Sjomin, A. Kosticyn – Bogoslovskij, Ilijyn, Ruděnkov – Kuljomin.

Rozhodčí: Beljajev, Ibatulin – Medveděv, Šalagin.
Torpedo zatím do puntíku splňuje předsezónní očekávání a ze čtvrté příčky na Západě dýchá na záda vedoucímu Jokeritu. Zápasy Novgorodských se vyznačují nízkým počtem branek, výsledky 1:0, 1:2, 3:0 a 0:1 hovoří za vše. Budou hosté pokračovat v nastaveném trendu? To se dozvíme v 17 hodin, tak sledujte náš přenos!
Ladě momentálně patří se ziskem sedmi bodů poslední příčka na Východě. Tým z města automobilů podává nevyrovnané výkony – po vysokém vítězství 6:0 v Astaně prohrál na ledě Avangardu Omsk 1:6. Sérii domácích zápasů Togliattští odstartovali porážkou 1:2 s Chanty-Mansijskem, nechme se překvapit, zdali se jim proti Torpedu povede lépe.
Dobrý den! Srdečně vás vítám u sledování textového přenosu z dalšího utkání KHL, v němž Lada Togliatti přivítá jednoho z favoritů Západní konference: Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1:2

Branky a nahrávky: 34. Volgin (Zaťovič) – 34. Klingberg (Videll), 39. Galuzin (Videll)

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Flood, Malenkich, Bělov, Viklund, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Magogin, Zaťovič – Bumagin, Mastrjukov, Gurjanov – Stěpanov, Strelcov A., Strelcov V. – Valujskij, Nikulin, Bocharov – Mochšancev.

Rozhodčí: Beljajev, Ibatulin – Medveděv, Šalagin