7:1

konec (2:0, 3:0, 2:1)

13.09.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se příště na shledanou! (19:55:47)
Znojemští zápas jasně ovládli a zaslouženě vítězí nad mistrem posledního ročníku EBEL poměrem 7:1! Ve třetí části dokázali sice hosté snížit na 5:1, Orli ovšem reagovali dvěma góly a připisují si další tři body.

59:50

Tomas pálil na Gračnara, kterému puk popadl za záda a jeden z obránců Salzburgu na poslední chvíli odpálil kotouč z brankové čáry do bezpečí!

58:45

Šedivý znovu střílel z pravého kruhu. Těsně mimo.

57:30

56:55

Orli právě vstřelili branku!
Bartoš nahrál na kruh ONDREJI ŠEDIVÉMU, který propálil Gračnara a zvyšuje již na 7:1! Asistence: David Bartoš, Colton Yellow Horn.

56:29

54:40

Dalším vyloučeným je Ben Ferreiro (SLZ). Na trestnou lavici odchází na dvě minuty za nedovolené bránění.

54:29

Za Nechvátalem vznikla další šarvátka a bude se vylučovat. Ryan Duncan (SLZ) dostal trest 2 + 10 minut za hrubost, Martin Bača je vyloučen na dvě minuty taktéž za hrubost.

54:10

Tomas zakončoval před Gračnarem, který jeho pokus likviduje.

53:20

Sledujeme klidnější pasáž hry. Bojuje se převážně po rozích nebo ve středním pásmu.

52:21

Oba týmy hrají v plném počtu.

52:10

Do kombinace se zapojil Biro a Štrach. Druhý jmenovaný pak střílel do lapačky Gračnara.

51:29

Brucker to zkoušel z pravé strany, Nechvátal byl ale připraven. Vhazování v obranném pásmu domácích.

50:21

Za brankou vznikla potyčka. Martin Bača si vyměnil názory s Andreasem Kristlerem. Oba usedají na trestnou lavici za vražení na hrazení.
Dnešní utkání sleduje 3125 diváků.

48:50

Jan Šeda pohotově pálil, Gračnar vytáhl dobrý zákrok lapačkou.

7:1

Branky a nahrávky: 1. Yellow Horn (Bartoš, Stehlík), 13. Biro (Číp), 24. Yellow Horn (Biro, Tomas), 34. Stehlík (Špaček, Pucher), 38. Šulák (Bartoš, Yellow Horn), 47. Tomas (Biro), 57. Šedivý (Bartoš, Yellow Horn) – 43. Komarek (Welser, Kristler)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Kousalík, Bača – Tomas, Podešva, Číp – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Špaček, Pucher, Fiala – Beroun, Šeda, Novák – Abdul.

EC Red Bull Salzburg: Weinhandl (13. Gračnar) – Trattnig, Heinrich, Kutlák, Pallestrang, Fahey, Connelly, Hochkofler, Viveiros – Ferriero, Duncan, Hughes – Beach, Walter, Cijan – Welser, Komarek, Kristler – Latusa, Brucker, Rauchenwald.

Rozhodčí: Zrnić (SLO), Smetana – Kaspar, Loicht (všichni AUT)