13.09.2015, 16:00 • CSKA Universal Sports Hall • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.4 5.3 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Petr Koukal (JEK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:33
Jakub Kovář (JEK) 47 minut, 28 zákroků, 2 góly, 93,3% (18:32:06)
Ve třetí třetině neponechali hokejisté CSKA Moskva nic náhodě a nakonec porážejí Avtomobilist Jekatěrinburg 4:1. Případný odpor hostí zlomil ve 45. minutě v přesilové hře Igor Ožiganov. Domácí pak měli i další šance a hráči Jekatěrinburgu mohou děkovat především brankáři Kovářovi, že neprohráli ještě vyšším rozdílem.

Střely na branku ve 3. třetině – 15:10, celkem – 36:26.

59:50

Eto dostal přihrávku na levý kruh, ale Fasth se stačil rychle přesunout a jeho střelu vyrazil.

59:01

Běží už poslední minuta třetí třetiny i celého zápasu.

57:53

Bogdan Kiselevič se nyní dopustil sekání a jde si sednout na trestnou lavici.

57:28

Eto měl na holi snížení, ale zamířil jen do vyjetého Fastha! Vyražený kotouč se pak snažil uklidit do odkryté klece Golyšev, ale obránce Kiselevič se rychle zorientoval a puk hostujícímu forvardovi vypíchl.

55:21

Hosté jsou kompletní.

55:18

Domácí rozebrali obranu soupeře, ale Kovář se ještě stačil přesunout proti střele Muršaka! Hráči Jekatěrinburgu teď svého gólmana uznale poklepávají.

54:43

Další zákrok Kováře, ten nyní zlikvidoval ránu Kutuzova.

53:43

Hosté vyhazují až k Fasthovi, který puk zastavil pro své spoluhráče.

53:25

Střelu Denisova od modré pokryl Kovář.

53:19

Na trestnou lavici usedá Petr Koukal a hosty tak čeká dvominutové oslabení.

53:15

Kovář nyní skvěle vychytal Platta, který se na něho řítil z pravé strany!

52:53

Čas ubíhá a CSKA je stále blíže dalšímu bodovému zisku.

51:59

Pro střelu obránce Vorobjova si sáhl Kovář lapačkou.

51:36

Kotouč se doklouzal až ke Kovářovi a český gólman ho raději podržel.

50:52

Hosté se teď hezky prokombinovali přes střední pásmo, ale vše skončilo jen střelou, kterou Fasth vyrazil za svou klec.

50:06

Hosté přesilovku nevyužili a promarnili asi poslední možnost ke zdramatizování závěru duelu.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Radulov (Ožiganov), 13. da Costa (Platt, Radulov), 22. Kugryšev (Blažijevskij), 45. Ožiganov (Radulov) – 27. Saprykin

CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Denisov, Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Bondarev, Blažijevskij, Vorobjov – Radulov, Platt, Da Costa – Kugryšev, Muršak, Hjalmarsson – Andronov, Košelev, Mamin – Ljubimov, Stoljarov, Korotkov – Kvartalnov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (od 13. min. Kovář) – Kivistö, Timašov, Loginov, Vasilevskij, Ščemerov, Trjamkin, Žuravljov, Turbin – Golyšev, Roman, Saprykin – Dostojnov, Koukal, Elo – Pankov, Alexejev, Jemelin – Popov, Torčenjuk, Veličkin.

Rozhodčí: Gašilov, Cyplakov – Gorděnko, Tomilov