Regionální liga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Motor České Budějovice

0:3

konec (0:2, 0:0, 0:1)

13.09.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 2 • 2. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

46:28

Jihlava si zahraje 40 vteřin v dvojnásobném oslabení. Adam Přibil (JIH) odchází na trestnou lavici za krosček. Nutno dodat, že toto bylo hodně přísné vyloučení.

Na vyloučení: 5-6.

45:08

Hned dva hráči Dukly zajeli do soupeře. Na trestnou lavici posílá rozhodčí Arnošt Ryšavý pouze Filipa Koláčka (JIH), který se provinil hrubostí.

Na vyloučení: 4-6.

40:15

Daniel Šulista (CEM) jde dnes znovu na trestnou lavici a opět bude pykat za podražení.

Na vyloučení: 3-6.

36:10

Jihlavě se nabízí další možnost ke snížení nepříznivého stavu. Daniel Šulista (CEM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-5.

28:40

Jenže v plném počtu budou hrát jen vteřinu. Petr Dekret (CEM) si jde odpykat dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 3-4.

26:39

Nebude to tak, bude se hrát ve čtyřech. Tresty se nyní rozdávají jak na běžícím páse. Tomáš Novák (CEM) jde ven na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-3.

26:33

Adam Přibil (JIH) nabízí hostím zvýšit vedení, když je vyloučen na dvě minuty za podražení. Za devět vteřin začne přesilovka hostí.

Na vyloučení: 3-2.

24:42

Jan Vávra (CEM) dostává dvě minuty za napadení. Domácí budou moci snížit nepříznivý stav utkání.

Na vyloučení: 2-2.

20:24

Přesilová hra domácích neměla dlouhého trvání. Jan Novák (JIH) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-1.

20:01

Hosté dostávají dvě minuty hry, protože se provinili pozdním příchodem na led. Trest si odpyká Petr Bartoš (CEM).

Na vyloučení: 1-1.

10:42

Českobudějovičtí získali na obranné modré kotouč. Matouš Hrubec jej vyvážel do středního pásma, kterého podrazil Martin Kohout (JIH) a dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

0:3

Branky a nahrávky: 9. Hrubec (Novák, Brousek), 14. Tejček (Šulista, Tisoň), 51. Víta (Hrubec, Brousek)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek – Martinů, Přibil, Jančí, Koláček, Sapík – Novák, Adamová, Svoboda, Štěrba, Hroch, Kohout, Rampír

HC Motor České Budějovice: Vacek (Křikava) – Kadlec, Dekret, Vávra, Voráček, Víta, Beránek – Tisoň, Šulista, Tejček, Hrubec, Šuhaj, Bartoš, Melichar, Novák, Šťastný, Brousek

Rozhodčí: A. Ryšavý – V. Ryšavý, Suchý