4:2

konec (2:0, 1:2, 1:0)

13.09.2015, 18:00 • Easton Aréna • 2. kolo • Petra Beblavá sk

Tipsport: 1.95 4.5 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po tretinách 2:0, 1:2 a 1:0 sa zápas skončil 4:2. Tri body teda ostávajú v kúpeľnom meste.
S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (20:29:39)

59:50

Odrátavajú sa posledné sekundy zápasu.

58:12

Prvá piešťanská formácia robí problémy žilinskej pätici, skúšajú to na Tomeka zo všetkých strán, brankár sa však zatiaľ drží.

57:00

Zostávajú ešte tri minúty do konca tretej tretiny. Podarí sa Vlkom zdramatizovať zápas?

56:03

Po strele Róberta Hunu z uhla skúšal dorážať Richard Huna, ale Rybár sa vyznamenal proti týmto hokejovým dvojičkám.

55:08

A opäť sa opakujú obrazy z prvej tretiny, kedy sú pri puku najmä domáci a hostia sa síce snažia dostať do tretiny či zakončenia, ale Havrani si dobre plnia defenzívne úlohy.

54:30

Hra prerušená po prihrávke rukou.

54:00

Brňákova dva pokusy boli nepresné, opečiatkoval len zadný mantinel.
Dnešné stretnutie sleduje 1009 divákov.

53:21

Žilinčania sa dostali do útočnej tretiny, ale hráči Piešťan ich zahnali do rohu a napokon puk zašliapli.

52:53

Útočnú snahu hostí zastavil hvizd rozhodcu – ofsajd.

52:12

Drábek sa pokúšal individuálne presadiť, Rybár bol však proti a puk ukryl vo výstroji. Vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

51:02

Filo nešťastne zasiahol Kuraliho do tváre, za čo sa mu hneď hráč ospravedlnil.

RUČKAY - 4:2

50:18

Piešťany dali gól!
Holovič skvele zabojoval o puk pri pravej tyčke Tomekovej brány, poslal puk pred bránu, Tomek sa poň naťahoval, ale nedosiahol naň, ale dosiahol na neho JAKUB RUČKAY, ktorý ho poslal do odkrytej brány.
Asistencie: Martin Filo, Marcel Holovič

49:46

Strela švihom z ľavého kruhu Tomeka vôbec neprekvapila. Brankár mal miesto, kam puk mieril, vykryté.

49:02

Hostia zakladali útočnú akciu za vlastnou bránou, ale nedostali sa cez stredné pásmo. Puk až k brankárovi vyslal zo stredného pásma Kučera.

4:2

Branky a nahrávky: 11. Hrehorčák (Tibenský), 13. Ručkay (Holovič, Filo), 29. Šimíček (Filip), 51. Ručkay (Holovič) – 29. Lipovský (Kubiš, Grman), 39. Drevenák (Drábek, Ježek)

ŠHK 37 Piešťany: Rybár – Filip, Gachulinec, Brňák, Kotaška, Hudec, Gipters, Hluch, Krot – Šimíček, Stantien, Belluš – Ručkay, Holovič, Filo – Kučera, Brancis, Balej – Hrehorčák, Horčák, Tibenský

MsHK Žilina: Tomek – Grman, Kurali, Makovský, Hochel, Leško, Niník, Mendrej, Lipovský – Huna Ró., Huna Ri., Rehák – Stupka, Bulík, Konečný – Drevenák, Ježek, Drábek – Kubiš, Švec, Schroner

Rozhodčí: Baluška – Kacej, Výleta