13.09.2015, 16:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • Jan Šlapáček (@Slapi1),

Tipsport: 3.7 4.5 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Štěpánek (ČER) – nezapojil se jako druhý brankář do hry
Ondřej Němec (ČER) – 0+0, čas na ledě 24:23

Jan Kovář (MET) – 1+1, čas na ledě 20:25
Tomáš Filippi (MET) – 0+1, čas na ledě 18:58 (18:26:55)
Závěrečnou část hry sice domácí vyhráli v poměru 1:0, avšak jim to nestačilo ani na remízu. Hosté si zkušeně vedení z druhé třetiny pohlídali, a tak slaví už páté vítězství v řadě! Na druhou stranu Čerepovec byl velice silným soupeřem a kromě první třetiny, kterou prohráli 2:0, nehráli vůbec špatně. Dnes je to ode mě vše, na shledanou!

59:52

Košečkin poskakující puk v jeho brankovišti raději přidrží.

59:41

Domácí zkouší hru bez brankaře!

59:19

Hosté drží puk v rohu kluziště za Magarilovou bránou, což jim určitě velice vyhovuje.

58:44

Vhazování před Magarilovem.

58:39

Domácí tým si bere oddechový čas.

58:17

Černov vyrazil sám do útočného pásma, tam se pokusil o zakončení, ale to se mu vůbec nepodařilo.

58:00

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:29

Mettalurg nahazuje puk do útočné třetiny.

57:04

Boj o puk za Košečkinovou bránou.

56:23

Timkin vyhodil puk mimo hrací plochu, domácí se tak dožadovali trestu za zdržovaní hry, rozhodčí si ale myslí něco jiného, a tak trest nepíská.

55:41

Čerepovec se usadil v útočné třetině a snaží se zde kombinovat.

55:09

Po delší době se domácí dostali do útočné třetiny.

54:36

O pěknou střelu se postaral Osala, jenže Magarilov tlaku Magnitogorsku odolává.

54:11

Vhazování před Košečkinem.

53:28

Domácí jsou opět pod menším tlakem. Uvidíme jestli toho hosté využijí.

52:51

Filippi zkusil jestli je Magarilov ve střehu a vypálil na něj střelu z velkého úhlu. Magarilov však pěknou střelu vyráží.

50:36

Čerepovec právě vstřelil branku! Domácí snižují na 3:4! Nikoncev zachytl nepřesnou přihrávku hostů a vyrazil do útočného pásma, kde našel zcela nekrytého PAVLA BUČNĚVIČE, který svoji střelou Košečkina překonává! Asistence: Anatolij Nikoncev.

50:08

Magnitigorsk dlouho kombinuje v útočné třetině, ale o puk přichází po nepřesné přihrávce.

49:29

Střely na bránu ve třetí třetině: 2 – 5

49:00

V první polovině závěrečné části se zdá být lepší hostující tým.

48:04

Timkin zavezl puk do útočného pásma, navedl si puk do mezikruží odkud velice dobře vypálil! Magarilov měl velké štěstí, že tento puk vyráží mimo branku.

47:36

Zaripov zavezl puk do útočné třetiny a následně vypálil na bránu, jeho střela byla však sražená jedním z obránců domácích. Vhazovaní před Magarilovem.

47:03

Máme tu komerční přestávku.

46:59

Filippi zavezl puk do útočného pásma.

46:23

Nikoncev se pokusil o individuální průnik, který se mu povedl, ale jeho zakončení bylo velice nepřesné.

45:36

Bereglazov nahazuje puk do rohu hřiště za Magarilova. Tam ale hosté o puk přicházejí.

45:04

Vhazování po levici Magarilova.

44:26

Hráči Metallurgu se snaží dostat domácí pod tlak, drží puk v obranném pásmu domácích.

43:52

Bereglazov byl moc rychlý při přechodu modré čáry – ofsajd.

43:31

Magarilov nahození hostů raději přidrží.

43:09

43:02

A další vyhození hostů.

42:34

Domácí se neustále nemohou usadit v útočném pásmu.

42:08

Magnitogorsk opět vyhazuje puk přes všechny čáry a střídá.

41:33

Hosté se osvobozují.

41:09

Domácí si zahrají přesilovku. Timkin míří na trestnou lavici, kde si odpyká trest za podražení.

41:03

O první střelu závěrečné části se postaral Mozjakin. Nebyla však nijak nebezpečná.

40:26

Čerepovec má puk pod kontrolou a vymyšlí jak se dostanou do své útočné třetiny.

40:01

Úvodní buly třetí třetiny získali hosté.

40:01

Ve druhé třetině se domácí trochu oklepali, a hráli oproti první třetině mnohem lépe. Dokázali totiž vsítit do branky Košečkina dva góly, jenže na druhou stranu i další dva góly bohužel pro ně inkasovali, především díky elitní formaci hostů Zaripov – Kovář – Mozjakin. Dokáže Čerepovec vývoj zápasu otočit, nebo si zkušení hráči Magnitogorsku výsledek pohlídají? To se dozvíme v poslední části hry.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:17

Hosté se řítili s pukem do útočné třetiny, avšak hned první obránce jim puk krade z holí.

38:21

Ofsajd domácích.

38:00

Probíhají poslední 2 minuty druhé třetiny.

36:42

36:42. ZARIPOV - 2:4

36:42

Metallurg právě vstřelil branku!
Hosté opět navyšují své vedení na 4:2! Opět svoji sílu ukázala elitní formace Magnitogorsku, ve které na konci stál DENIS ZARIPOV, který dorazil skákající puk za záda Magarilova. Asistence: Sergej Mozjakin, Jan Kovář.

36:37

Domácím se tato přesilovka vůbec nepodařila, nedokázali se ani na chvíli udržet v útočném pásmu. Hosté v plném počtu.

34:37

Domácí si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici míří Kosov za hrubost.

34:19

Domácí jsou u puku a nahrávají si ho ve vlastním obranném pásmu.

33:43

33:43. ŠEFER - 2:3

33:43

Čerepovec právě vstřelil branku!
Domácí opět snižují po krásné útočné akci! Kovyršin skvělě zavezl puk do útočného pásma, nahrál ho Skorochodovi, ten naznačil střelu a následně našel volného ANDREJE ŠEFERA a ten překonává pěknou ránou Košečina! Asistence: Igor Skorochodov, Jevgenji Kovyršin.

32:49

Střely na bránu ve 2. třetině: 10 – 7

32:25

Další komerční přestávka.

31:46

Hra se trochu zklidnila po gólu domácích.

31:09

Domácí v posledních minutách jsou lepším týmem, jenže neustále ztrácí puk kvůli nepřesným přihrávkám.

30:23

Čerepovec má neustále puk na svých holích, ale nemohou se dostat do útočné třetiny.

29:41

Hosté jsou trošku z inkasovaného gólu opaření, a jsou tak pod mírným tlakem.

28:44

28:44. TRUBAČJOV - 1:3

28:44

Domácí snižují! Pavel Bučněvič zavezl puk do rohu kluziště, rozhlédl se a krásně našel úplně volného JURYHO TRUBAČJOVA, který krásnou střelou pod víko překonává Košečkina. Asistence: Pavel Bučněvič.

28:33

Sražená střela Kupcova končí v hledišti. Vhazování po pravici Košečkina.

27:49

Hosté nahazují puk do rohu kluziště, kde ho ztrácí.

27:17

Hosté neustále drží puk, ale nemohou se dostat do útočného pásma, Čerepovec teď dobře braní.

26:35

Magnitogorsk drží puk za svoji bránou a oba týmy střídají.

26:09

Komerční přestávka.

25:34

Potěchin se vydal sám do útočného pásma a rozhodl se sám i zakončit. Jeho střela však neměla dostatečnou přesnost ani razanci aby ohrozila Magarilovu bránu.

24:46

24:24

Čerepovec má puk ve své moci a operuje s ním ve vlastní obranné třetině.

23:38

23:38. KOVÁŘ - 0:3

23:38

Magnitogorsk navyšuje vedení o 3 branky! Krásnou kombinaci před bránou předvedla trojice Kovář, Lee, Zaripov. Na jejím konci byl JAN KOVÁŘ, který po skvělé přihrávce do Leeho krásnou střelou prostřelil bezmocného Magarilova! Asistence: Chris Lee, Danis Zaripov.

23:06

Oba týmy nemohou přejít střední pásmo.

22:21

Sražená rána Serguškina končí mimo hrací plochu. Vhazování před Magarilovem.

21:46

Hosté nahazují puk do útočného pásma a řítí se za ním.

21:29

Zakázané uvolnění domácích.

20:59

Týmy bojují o puk v levém rohu kluziště za Košečkinovou bránou.

20:28

O první střelu v druhé třetině se postaral Bučněvič. Brankář Košečkin však s ledovým klidem tuto střelu chytá.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny vyhráli hosté.

20:01

Střely na branku po první třetině: 7 – 8.
Magnitogorsk zatím překvapení nedopouští a v první třetině si vybudoval dvoubrankový náskok po brankách Platonova a Timkina. Druhá třetina začne přibližně v 16:50.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:15

Hokejisté Magnitogorsku se zatím úspěšně brání.

18:10

Přesilovou hru si nyní zahraje také Čerepovec. Na trestnou lavici míří Timkin, který se provinil vysokou holí.

16:20

Střely na branku: 6 – 7.

15:03

15:03. Jevgenij TIMKIN - 0:2

15:03

Čerepovec sice oslábení přečkal, ovšem ihned po návratu Vichareva inkasuje druhou branku. O tu se postaral JEVGENIJ TIMKIN. Asistence: Bohdan Potěchin, Tomáš Filippi.

14:56

12:56

Magnitogorsk bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Vicharev.

12:39

Magnitogorsk je po vstřelené brance nadále aktivní a snaží se přidat druhou branku. Domácí se zatím úspěšně brání.

10:31

10:31. Denis PLATONOV - 0:1

10:31

Magnitogorsk se dostává do vedení. Mezi kruhy tečoval střelu od modré čáry DENIS PLATONOV a Magarilov nedokázal kus černé gumy zastavit. Asistence: Oskar Osala, Jaroslav Chabarov.

08:36

Metallurg se dlouho držel v útočném pásmu, ale kromě jedné střely na branku z tohoto tlaku nic dalšího nevytěžil.

07:00

Střely na branku: 3 – 3.

06:00

Zatím se hraje velmi vyrovnané utkání. Skóre se prozatím nezměnilo.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Severstal Čerepovec: Magarilov (Štěpánek) – Karlsson, Němec, Šefer, Lukin, Stasenko, Koněv, Kudako, Berdnikov – Kagarlickij, Trubačjov, Bučněvič – Skorochodov, Monachov, Černov – Nikoncev, Trunjov, Kovyršin – Kupcov, Mons, Vicharev

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, Birjukov, Lee, Chabarov, Batyršin, Těreščenko, Zacharov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Serguškin, Kaletnik, Kosov – Timkin, Osala, Železkov – Platonov, Filippi, Potěchin.

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Otmachov, Raming.
Jan Kovář
(Mettalurg Magnitogorsk)

Jakub Štěpánek
Ondřej Němec
(Severstal Čerepovec)
Mettalurg Magnitogorsk

V čele s nejproduktivnějším hráčem KHL Mozjakinem a českým útočníkem Jan Kovářem okupuje čtvrtou pozici se ziskem 15 bodů. Poslední tři duely vyhrál Mettalurg až v prodloužení, nebo na nájezdy.
Severstal Čerepovec

Má velmi špatný vstup de sezóny. Je to jediný tým, který stále čeká na výhru v základní hrací době a momentálně je na posledním místě s pouhými čtyřmi body a se skóre 11:20.
Hezké hokejové odpoledne! V dnešním duelu KHL se střetně Severstal Čerepovec, který na své půdě přívítá Metallurg Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

3:4

Branky a nahrávky: 29. Trubačjov (Bučněvič), 34. Šefer (Skorochodov, Kovyršin), 51. Bučněvič (Nikoncev) – 11. Platonov (Osala, Chabarov), 16. Timkin (Potěchin, Filippi), 24. Kovář (Lee, Zaripov), 37. Zaripov (Mozjakin, Kovář)

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Otmachov, Raming