2. liga skupina Východ

VHK ROBE Vsetín – HK Nový Jičín

5:1

konec (1:0, 3:0, 1:1)

12.09.2015, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • 1. kolo • Václav Trávníček (@travnicek87)

57:36

Domácí David Vítek sekl v útočném pásmu Flašara a dostává od sudího dvě minuty. Nový Jičín dostává příležitost ještě alespoň zkorigovat nepříznivý stav.

52:40

Ovšem ne na dlouho. Jan Andrýsek se provinil držením a putuje za katr. Valaši tím dostávají příležitost ještě v závěru utkání navýšit skóre.

49:38

Novojičínský Martin Kabeláč sekl mimo hru Zúbkovi po hokejce, odsedí si dvě minuty za sekání.

49:01

Hostující Jan Andrýsek nezvládl emoce a mimo hru dal pěstí domácímu Martinu Kubo. Dostává za to dvě minuty. Za co ovšem bude pykat 2 + 2 minuty i vsetínský útočník, to ví jen hlavní rozhodčí.

44:15

Dvě minuty za hákování si odsedí hostující Michal Horák.

39:59

Ačkoliv byli Valaši v tlaku, sudí posílá na trestnou Davida Vítka na 2 minuty za vysokou hůl + deset minut OT.

34:21

A teď pro změnu přesilovka pro Vsetín. Hostující útočník Šimon Kratochvíl trefil domácího Daňka hokejkou do obličeje, dostává dvě minuty za vysokou hůl.

31:46

Vsetínský Kolařík se nyní na sudího zlobí, ovšem fasuje dvě minuty za sekání.

28:09

Minutu a šest vteřin budou hrát Valaši v pěti proti třem. Tlak domácích před Ilášem vyřešil až Michal Horák za cenu podražení.

27:15

A domácí mohou náskok ještě navýšit. Nový Jičín dvěma minutami za hrubost oslabuje Robin Gebauer.

21:32

Přemysl Vašut (NJI) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.

18:49

Hosté si zahrají zkrácenou dvojnásobnou přesilovku, vysokou holí se provinil střelec vsetínské branky Michal Hryciow.

17:13

Ještě jedna přesilovka pro hosty v této třetině. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává vsetínský Jan Kolařík.

13:26

Početní výhodu si zahraje Vsetín, dvě minuty za držení si totiž odpyká hostující Adam Uhlár.

9:26

Ale je tady další přesilovka pro Novojičínské. Slováček to u mantinelu přehnal s bojovností a odsedí si dvě minuty za vysokou hůl.

6:55

Závar před vsetínskou brankou končí vyloučením Petra Dvořáka za hákování.

2:15

A síly na ledě se vyrovnají. Vsetínský Vítek ujel po pravém křídle, těsně před Ilášem jej zahákoval Petr Macháček.

2:02

Nový Jičín si zahraje první přesilovku. Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí hostům dobře známý Michal Žák.

5:1

Branky a nahrávky: 15. Hryciow (Kolařík, Vaněk), 27. Kolařík (Tesařík, Zúbek), 29. Tesařík (Kolařík, Dvořák), 37. Vrba (Nedbálek, Vávra), 57. Slováček (TS) – 60. Kratochvíl (Andrýsek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada – Hryciow, Tesařík, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Žák, Báchor – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz – P. Hruška.

HK Nový Jičín: Iláš (30. Chvostek) – J. Hruška, Andrýsek, Flašar, Vašut, Cabák, Horák – Škumát, Macháček, Lehečka – Novotný, Zdeněk, R. Gebauer – Ižacký, Kabeláč, Mikšan – Uhlár, M. Kratochvíl, Málek.

Rozhodčí: Krenželok – Hanzlík, Novák