Maxa liga

Sportovní klub Kadaň – Rytíři Kladno

4:2

konec (1:2, 1:0, 2:0)

12.09.2015, 17:00 • Zimní stadion města Kadaně • 2. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 2.84 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí tým dokázal otočit utkání a po dvou brankách ve třetí třetině vítězí 4:2. Obrovskou zásluhu na tom má především domácí brankář, který v závěru třetiny vychytal možné i nemožné. To je ode mne vše, příjemný večer a někdy jindy napočtenou. (19:24:40)

59:20

Hosté bez brankáře!

59:20

Hanuljak našel před brankou volný kotouč a okamžitě ho přikryl lapačkou.

58:54

Kindl využil chyby při střídání, ale jeho střela od modré čáry minula branku.

58:35

Kladno se drží před domácí brankou.

57:58

Vhazuje se ve středním pásmu.

57:35

57:05

Skuhravý dojížděl puk a dorážel do odkryté branky, ale co chytí domácí brankář, to se jen tak nevidí!

56:42

Domácí ve čtyřech.

56:42

Hanuljak teď několikrát zachránil domácí tým od jisté branky!

56:15

Stach se objevil sám před prázdnou brankou, ale Hanuljak vytáhl neuvěřitelný zákrok.

55:45

Gutwald zlomil hůl a musí střídat.

55:15

Domácí tým si vyžádal oddechový čas a domácí kapitán zuřivě debatuje s hlavním rozhodčím. Bezúspěšně.

55:15

A další vyloučení na straně domácích. Tejnor(KAD) vyloučen za nedovolené bránění.

55:00

Domácí tým vyhazuje přes všechny čáry.

54:41

K překvapení domácí střídačky je vyloučen Havel(KAD) na dvě minuty za hrubost

54:19

Kladenský tým zakládá útočnou akci z vlastního pásma.

54:00

Dalecký se natlačil před Hanuljaka, ale oslavenec v domácí brance udržel puk před brankovou čárou.

4:2

Branky a nahrávky: 13. Mrázek (Chlouba, Hejcman), 33. Kůs (Havel, Račuk), 51. Račuk, 53. Tejnor (Chlouba, Kůs) – 7. Bílek (Růžička, Stach), 12. Strnad (Stach)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – Mrázek, Tejnor, Charousek, Trefný, Tomáš Dvořák, M Rohan, Havel – Kůs, Chlouba, Račuk – Rohan T, Hejcman, Chrpa – Veselý, Trochta, Šťovíček – Müller, Vrána, Vaněk

Rytíři Kladno: Mensator (19. Cikánek) – Růžička, Gutwald, Kehar, Repe, Posmyk, Zajíc, Kolařík – Rudovský, Skuhravý, Dvořáček – Kindl, Stach, Bílek – Dalecký, Machač, Čurda – Redlich, Lukáč, Strnad