Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Dukla Jihlava

0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

12.09.2015, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • 4. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

58:03

I přesto jdou do tří Jihlavští! 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku dostal Vladimír Oščádal (JIH). Dvouminutový trest za něj odpyká Jiří Slabý.

57:16

Aleš Heinrich (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

54:19

Zdeněk Křížek (MBL) byl potrestán dvěma minutami za podražení. To nevypadá pro domácí vůbec dobře.

47:13

Oliver Havelka (JIH) byl potrestán dvěma minutami za podražení. Bude tato početní výhoda lepší?

44:36

Vladimír Srnský (JIH) dostal dvouminutový trest za hákování. Dokáží Boleslavští zdramatizovat toto utkání.

37:06

Róbert Obrtlík (MBL) dostal dvě minuty za podražení.

34:10

Za krosček obdržel dvouminutový trest Zdeněk Křížek (MBL).

31:13

Marek Mlčoch (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování. Vstřelí hosté další branku, nebo se domácí ubrání?

22:24

Za držení protihráče inkasoval dvouminutový trest Josef Berka (JIH). Dokáží Bruslaři vyrovnat?

19:32

Uřídil (MBL) dostal dvouminutový trest za krosček.

11:11

Milan Kalaš (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Jihlava je v posledních sekundách lepší. Dokáže se dostat do vedení?

05:57

Stanislav Huňáček (JIH) byl potrestán dvěma minutami za hákování. Dokáží využít Středočeši druhou přesilovku v zápase?

02:00

Jiří Slabý (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za hákování. Dostanou se Bruslaři do vedení?

0:3

Branky a nahrávky: 22. Oščádal (Heinrich, Čermák), 37. Mejzlík (Strnad, Vála), 50. Oščádal (Havelka)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřídil "C", Jirásek, Linhart, Kalus, Dlabola, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Straka, H. Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Dančišin "A", Dvořák

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Srnský, P. Slabý, Huňáček, O. Havelka, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík "C", Berka, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal "A"

Rozhodčí: Nepomucký – P. Špringl, Zmeškal