DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

4:2

konec (2:0, 1:1, 1:1)

12.09.2015, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 4. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že juniorka Dukly vyhrála i druhý domácí zápas v sezoně, když porazila Třinec 4:2, se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (14:15:50)
Třetí třetina skončila stejně jako druhá, a to vyrovnaným skóre 1:1. Ve čtyřicáté sedmé minutě nejprve zvýšil vedení Dukly na tři branky Daniel Kolouch, když ujel z trestné lavice, o tři minuty později využil přesilovku Michal Roman a stanovil konečné skóre na 4:2.

59:52

Zakázané uvolnění Dukly.

59:34

Jiří Bambula z otočky sice mířil na prázdnou klec, tam se však vrátili dva hráči hostí a pokus Bambuly zneškodnili.

59:13

Lukáš Jícha získal mezi kruhy puk a jemně ho poslal do středního pásma.

59:01

Po oddechovém čase Slezanů se bude vhazovat po levici gólmana Brože. Na druhé straně je branka Třince prázdná, Jan Hlaváč je na střídačce.

59:01

Třinec si vyžádal oddechový čas.

59:01

Hosté zavezli puk před Brože, který ho zachytil. Je pravděpodobné, že bude následovat time-out Třince.

58:11

Samohejl se obtočil na levém kruhu kolem protihráče, nestačil však lépe zakončit a minul vzdálenější tyč branky.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, Hlaváč je napůl cesty ven z branky.

57:36

Aleš Dufek udržel puk v útočném pásmu, jeho nahozeí sebral Jiří Bambula, který po chvíli celou akci dokončil objetím branky, u pravé tyče byl však Hlaváč pozorný.

56:36

Hraje se opět před Brožem. Než ale stačil Jan Bartko vystřelit z pravého kruhu, byl dojet jihlavskými hráči a hned poté posílají domácí kotouč do středního pásma.

55:30

Bambula s Kolouchem poctivým napadáním zaměstnali rozehrávku hostí a ušetřili Dukle cenné vteřinky za brankou Hlaváče.

54:35

Pumelice Davida Stránského od modré mířila na vyrážečku Brože, který jí dobrým zákrokem vyrazil do pravého rohu za svojí branku.

54:15

Další rána Vojtěcha Balaštíka, tentokrát z levé strany, neprošla znovu přes Bartka, který ji zblokoval do ochranné sítě.

54:01

Odražený puk přistál na holi Balaštíka, který od modré napřáhl, ale jeho pokus zablokoval Jan Bartko.

53:33

Po velkém boji o puk u levé strany mantinelu za útočnou modrou Dukly sudí Homola přerušuje hru.

4:2

Branky a nahrávky: 9. Kousal (Najman, Marcilis), 11. Najman (Balaštík), 37. Kousal (Ondráček, Půža), 47. Kolouch (Kousal) – 25. Murín (Zahradníček), 50. Miloš Roman (Michal Roman, Kovarčík)

HC Dukla Jihlava: Brož (Kořenář) – Pospíchal, Hohl (C), Půža (A), Vlček, Pražák, Váňa, Kadlec – Marcilis (A), Jícha, Dufek, Kolouch, Dvořák, Bambula, Ondráček, Najman, Kousal, Balaštík. Trenér: Patrik Augusta

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Dudáček) – Michal Roman, Stránský (C), Zahradníček (A), Bartko, Hejda, Janiczek – Flok, Lorek, Kofroň, Kovarčík, Miloš Roman, Pala (A), Murín, Samohejl, Kaukič, Švaňa, Petrák, Polak. Trenér: Vlastimil Wojnar

Rozhodčí: Homola – Čížek, Křivohlavý