12.09.2015, 13:30 • Sport Complex • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.9 4.3 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:45

63:45. Nigel DAWIS - 3:2

63:45

Astana právě vstřelila branku!
Přesilovou hru využil NIGEL DAWIS, který tak vítězství přisoudil Astaně. Asistence: Martin St.Pierre.

62:56

Vyloučení v týmu HK Soči. Segej Kuzněcov inkasoval dvě minuty za sekání.

60:01

Hodina čistého času vítěze neurčila, rozhodne tak o něm až prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52

Bylo odpískáno zakázané uvolnění Barysu, hra se tak přestěhuje před Laca.

59:14

V rohu mantinelu se bojuje o puk, který se nachází v obranném pásmu Astany.

58:01

Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty, vypadá to, že se bude prodlužovat.

57:21

Krikunov si objel bránu a po vyjetí před ní okamžitě zakončil, Laco však přikryl puk k ledu.

56:15

Tým Barys Astana je už kompletní.

56:02

Domácí se dostali k puku a poslali ho ven z pásma.

55:18

Hráči ruského celku se usadili v útočném pásmu, kde právě kombinují.

54:15

Vyloučení v týmu Barys Astana. Brandon Bočenski inkasoval dvě minuty za vysokou hůl.

54:05

Signalizovaný trest pro domácí celek, hosté hrají bez brankáře.

53:29

Dlouho jsme neviděli žádné zakončení, oba týmy mají problémy se střelbou.

51:09

Domácí vyhráli buly a nahodili puk směrem dopředu, u něj byla však dříve obrana Soči.

50:59

Hokejisté Barysu se provinili zakázaným uvolněním.

49:02

Bylo nařízeno buly před Lacem.

47:07

Astana kombinuje na útočné polovině, hosté ale vzdorují.

45:51

Vyloučení v týmu HK Soči 2+2 minuty (Michajl Anisin – hrubost a sekání).

45:51

Vyloučení v týmu Barys Astana (Maxim Semjonov – hrubost).

45:50

Ruce nahoře byli také před bránou Laca, který přikryl kotouč po střele Warna. Hlavní rozhodčí bude trestat.

44:55

U mantinelu došlo k menší rozmíšce, kterou hlavní arbitr ihned uklidnil.

44:15

Hra byla přerušena, vhazovat by se mělo ve středním pásmu.

42:29

Před Barulinem se zjevil zcela osamocený hráč, který ovšem gólmana Soči v obrovské šanci přelstít nedokázal.

42:07

Za nahozeným poukem pospíchal Morozov, ale před ním jej pod lapačku ukryl Laco.

41:07

Hosté se snaží nahazovat kotouč do útočného pásma, ale v něm jej sbírají obránci soupeře.

40:01

Druhá periode nabídla více gólových momentů, než ta předchozí. Soči se v ní ujalo dvoubrankového vedení, ale domácí v následujícím průběhu dokázali vyrovnat na 2:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46

Hosté drží kotouč na útočné polovině, ale nedaří se jim vystřelit.

38:47

Jedovatou střelu vyprodukoval Lundin, gólman hostujícího týmu ale kotouč skryl.

38:01

Probíhají poslední dvě minuty druhého dějství.

37:28

Ščitovova střela od modré čáry byla sražena do ochranné sítě za bránou.

35:30

35:30. Kevin DALLMAN - 2:2

35:30

Přesilovou hru využil KEVIN DALLMAN, který do brány usměrnil odražený puk po zblokované střele St. Pierra. Asistence: Martin St. Pierre a Brandon Bočenski.

35:14

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

34:46

Vyloučení v týmu HK Soči. Menší trest za podražení inkasoval Clay Wilson.

34:26

Proti ráně Baranova předvedl úspěšný zákrok Barulin.

32:45

Znovu bylo velmi rušno před Barulinem, ale obránci Soči nepříjemnou situaci vyřešili.

32:09

Hosté při další střele nastřelili horní konstrukci brány.

31:53

Před gólmanem Lacem se zjevil Warn, ale prostřelit ho nedokázal.

31:26

Gólman ruského celku má momentálně plné ruce práce, když musel znovu zasahovat.

30:23

Do zakončení se dostal St. Pierre, ale Barulin neměl s jeho pokusem sebemenší problém.

30:01

Střela Kuzněcova byla obranou soupeře sražena do ochranné sítě.

28:47

Barulin dokázal zkrotit nepříjemnou razantní střelu Romanova, k následné dorážce už se domácí nedostali, přestože se sápali po kotouči.

27:35

Probíhá komerční pauza.

Nikita MICHAJLIS - 1:2

27:17

Kontaktní branku vsítil NIKITA MICHAJLIS, který ukázal záda obráncům a tváří v tvář překonal Barulina. Asistence: Maxim Baranov.

Jevgenij SKAČKOV - 0:2

25:22

Soči právě vstřelilo branku!
Náskok hostí je už dvoubrankový! Ideální přihrávku obdržel JEVGENIJ SKAČKOV, který Laca prostřelil svižnou ránou z mezikruží. Asistence: Nikolaj Žerděv a Clay Wilson.

25:00

Před Barulinem vznikla skrumáž, ale domácím hokejistům se puk za jeho záda protlačit nepodařilo.

23:58

Krikunov podnikl individuální akci, ale po objetí brány o puk přišel.

22:30

Z ostrého úhlu vystřelil Jakubov, ale Laco byl u své levé tyče připraven.

21:25

Puk se nachází na holích hostujícího celku, jehož hríči kombinují zatím jen na vlastní polovině.

20:01

V úvodní třetině jsme viděli vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Střelecké štěstí se ale přiklonilo na stranu Soči, které vstřelilo jediný gól až v závěru dějství, který navíc padl po střele ze středního pásma, a díky němu nad svým kazašským soupeřem vede 1:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:43

Hosté drží puk na svých holích a snaží se třetinu dohrát s jednobrankovým náskokem.

19:01

Probíhá poslední minuta úvodní třetiny.

Nikita ŠČITOV - 0:1

18:02

Hosté se ujímají vedení! Od červené čáry nahodil puk na bránu NIKITA ŠČITOV a kotouč skončil až za zády překvapeného Laca. Asistence: Michajl Jakubov.

17:31

Střelu Sčastlivého ukryl ve své výstroji Laco.

16:58

Hraje se ze strany na stranu se střídavým držením kotouče.

15:51

Z levé strany vyprodukoval ránu Wilson, gólman Astany však na střelu dobře viděl a zneškodnil ji.

15:10

14:21

Domácím se stále nedaří probojovat zpět do útočného pásma.

13:58

Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

13:10

Vyloučení v týmu HK Soči. Za hákování odchází na trestnou lavici Renat Mamašev.

12:59

Hráči Astany postupovali dva na dva, ale puk do sítě protlačit nedokázali.

11:20

Barys se snažil o vstřelení úvodní branky, ale střelu z bezprostřední blízkosti Barulin zlikvidoval.

09:44

Domácí podnikli ofenzivní tažení po levé straně, následnou přihrávku do předbrankového prostoru však nikdo z hráčů v modrém nezachytil.

08:11

Z levé strany napřáhl ke střele Ščitov a Laco jeho pokus letící ke vzdálenější tyči chytil lapačkou.

07:32

Hráči hostujícího celku zavezli touš za vlastní branku a vystřídali.

06:38

Hosté byli vytlačeni zpět do středního pásma a útočnou akci budou muset založit odznovu.

05:23

Hokejisté Soči drží kotouč na svých holích a hledají skuliny v defenzivě soupeře.

03:51

Hra byla znovu přerušena, buly bylo nařízeno po pravici Laca.

03:23

Puk vypadl z hrací plochy na střídačku a vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:07

Obranou hostí se snažil probít Krasnoslobodcev, ale proti několikanásobné přesile neuspěl.

02:20

Ke střeleckému pokusu se odhodlal Lundin, ale jeho ránu gólman Soči zneškodnil.

01:46

Hra se přesunula do středního pásma, kde se bojuje o kotouč.

00:35

První střelecký pokus vylslali hokejisté Astany, ale Barulin byl mezi třemi tyčemi připraven.

00:05

Domácí nastoupili v modrých dresech, hosté hrají v dresech bílé barvy.

00:01

Zazněly hymny Ruska a Kazachstánu.

Barys Astana: Laco (Ivanov) – Savčenko, Trjasunov, Semjonov, Ellerby, Litviněnko, Dallman, Lundin – St. Pierre, Bočenski, Dawes – Romanov, Puškarjov, Krasnoslobodcev – Starčenko, Rymarev, Kajgorodov – Baranov, Grents, Poliščuk

HK Soči: Barulin (Artěmjev) – Kuzněcov, Wilson, Ščitov, Jalasvaara, Mamašev, Malevič – Morozov, Ignatuškin, Krikunov – Žerděv, Dmitryj Kazionov, Skačkov – Sčastlivyj, Warn, Anisin – Denis Kazionov, Jakubov, Ljudyčin

Rozhodčí: Bugin, Ragačjov – Sivov, Šeljanin.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Příjemné odpoledne přeji všem hokejovým fanynkám a fanouškům. Kontinentální hokejová liga má ve svém programu další bohatou porci atraktivních duelů. V tomto textovém online přenosu vám podrobně zprostředkujeme utkání mezi mužstvy Barys Astana a HK Soči. Úvodní buly střetnutí je naplánováno na 13:30 a jste na něj srdečně zváni!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

3:2

Branky a nahrávky: 28. Michajlis (Baranov), 36. Dallman (Pierre, Bočenski), 64. Dawis (St.Pierre) – 19. Ščitov (Jakubov), 26. Skačkov (Žerděv, Wilson)

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Savčenko, Trjasunov, Semjonov, Ellerby, Litviněnko, Dallman, Lundin – St. Pierre, Bočenski, Dawes – Romanov, Puškarjov, Krasnoslobodcev – Starčenko, Rymarev, Kajgorodov – Baranov, Grents, Poliščuk, Michajlis

Rozhodčí: Bugin, Ragačjov – Sivov, Šeljanin