Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Letci Letňany

5:1

konec (0:1, 3:0, 2:0)

11.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 3. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

49:14

Hosté budou mít šanci něco udělat s nepříznivým stavem zápasu. Stanislav Huňáček (JIH) se ve vlastním obranném pásmu provinil podražením a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 9-8.

41:18

Na vyloučení je to již 8-8. Dominik Řepík (LET) jde ven za napadení, dvě minuty.

31:24

Rozhodčí Homola trestá jakoukoliv potyčku v brankovišti. I když měl Šťastný puk bezpečně ve své moci, pustili se hráči do sebe a Petr Slabý (JIH) jde sedět na dvě minuty za hrubost, stejně jako Dominik Řepík (LET).

Na vyloučení: 7-7.

30:04

K Mejzlíkovi si na trestnou lavici usedá za hákování Stanislav Huňáček (JIH). Letňany mají k dispozici 71 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři.

Na vyloučení: 6-6.

29:15

Za 37 vteřin skončí vyloučení Paříka a poté se Dukla bude minut a půl bránit. Tomáš Mejzlík (JIH) je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

Na vyloučení: 5-6.

27:52

Následuje další početní nevýhoda hostí. Dominik Adam odjíždí s bolestivou grimasou na střídačku, protože Michal Pařík (LET) jej neúmyslně zasáhl vysokou holí.

Na vyloučení: 4-6.

26:05

Před brankou se hráči mírně pošťuchovali a sudí se pustil do vylučování. Milan Strnad (JIH) usedne na dvě minuty na trestnou lavici za vražení na hrazení, Václav Zídek (LET) dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 4-5.

25:33

Jihlava si zahraje další početn výhodu. Za podražení míří na trestnou lavici Dominik Danov (LET).

Na vyloučení: 3-4.

18:35

Letňanští teď nehráli vůbec čistě a jsou za to po zásluze potrestáni. Během krátkého okamžiku se hned dvěma tresty provinil Pavel Grauer a dostává 2+2 minuty, za podražení a hned poté za krosček.

Na vyloučení: 3:3.

13:09

Jihlava bude mít poprvé výhodu přesilové hry. Václav Mařík (LET) podrazil u útočné modré soupeře a jde na dvě minuty na lavici hanby.

Na vyloučení: 3-1.

10:28

I když Dukla napadala obranu hostí, podařilo se Letňanům vyjet s pukem do středního pásma, kde dostává Tomáš Mejzlík (JIH) trošku přísné dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-0.

04:48

Hosté budou mít k dispozici další přesilovku, za podražení jde na dvě minuty ven Slavomír Kadleček (JIH).

Na vyloučení: 2-0.

02:21

Vidíme první přesilovku zápasu. Lukáš Jindra (JIH) za brankou zbytečně krosčekoval soupeře a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 1-0.

5:1

Branky a nahrávky: 22. Čermák (Heinrich, Adam), 25. Mejzlík (Oščádal), 33. Oščádal (Huňáček), 46. Oščádal (Strnad, Havelka), 54. Vrátný (Kadleček) – 9. Řepík (Rousek, Kučera)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Škarek) – Srnský, P. Slabý, Vála, Huňáček, Pražák, Havelka – Mejzlík, Berka, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal, Heinrich, Adam, Jindra, J. Slabý, Hrbatý, Kadleček. Trenér: Štěpán Moravec.

HC Letci Letňany: Špirek (Vlas) – Antoš, Grauer, Brabec, Gonos, Pařík, Gebell – Fabiánek, Lauko, Průžek, Šimon, Řepík, Danov, Rousek, Kučera, Satran, Zídek, Mařík, Nedorost. Trenér: Jan Zlatohlávek

Rozhodčí: Homola – Klouda, Křivohlavý