KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Medveščak Záhřeb

4:3

po s.n. (2:1) (0:1, 2:1, 1:1 - 0:0)

10.09.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • Info o důležitých událostech (Filip Ardon (@FifArdon))

Tipsport: 2.23 4.1 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání

Tomáš Mertl (ZAG) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:43
Radek Smoleňák (ZAG) 0+0 2 střely, čas na ledě 24:12
Marek Kvapil (ZAG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 5:46
Roman Horák (CEC) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:20 (21:15:52)
Domácí v dnešním zápase dvakrát prohrávali, ale i tak dokázali vždy srovnat a nakonec poslali zápas až do samostatných nájezdů. V těch si Viťaz počínal velice dobře, když proměnil dva ze tří nájezdů a v této dovednostní disciplíně si vystřílel bod navíc! Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy u onlajnů z KHL zase napočtenou!

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Viťaz Moskevská oblast.
Autorem vítězné branky je NIKITA VYGLAZOV.

3. série 2:1

Nikita Vyglazov ale uspěl a rozhodl!

3. série 1:1

Gilbert Brulé už ale na Säteriho vyzrál a hosté srovnávají stav nájezdů!

2. série 1:0

Heeter si rovněž připisuje první zákrok a to proti nájezdu Soloduchina.

Säteri zatím jistý. Poradil si i se Smoleňákem.

1. série 1:0

Alexander Kučerjavenko si počínal už lépe a Heetera překonává!

1. série 0:0

Saarinen nevyzrál na Säteriho, který si připisuje zákrok.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani nastavených pět minut nerozhodlo. Dojde na samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

62:25

Säteri si musel připisovat hned dva zákroky proti Gysbersovým pokusům.

61:15

Hosté si vyžádali oddechový čas!

61:15

Jurij Kokšarov (CEC) dostává čtyřminutový trest za hru vysokou holí!

60:01

Ve třetí části šli nejprve do vedení opět hosté, za které se prosadil Gilbert Brulé. Domácí ale dokázali opět odpovědět zásluhou Teemu Eronena, a tak bude muset rozhodnout až prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:50

Brulé se protlačil až před soupeřovo brankoviště a zakončoval z bezprostřední blízkosti, jenže Säteri je jistý.

53:49

51:49

Thomas Larkin (ZAG) je vyloučen za vražení na hrazení.

50:53

48:53

Edwin Hedberg (ZAG) je vyloučen za držení.

46:35

45:10

Kinrade pálil tvrdě od modré čáry a Säteri měl zakrytý výhled, ale dokázal instinktivně zasáhnout.

44:58

44:35

Teemu Eronen (CEC) je vyloučen za hru vysokou holí.

42:58

S tresty se nyní roztrhl pytel. Mark Katic (ZAG) je vyloučen za podražení.

42:38

Viťaz právě vstřelil branku!
Domácí se znovu prosazují v početní výhodě! TEEMU ERONEN přidává třetí branku svého celku a opět srovnává skóre! Asistence: Alexander Kučerjavenko.

41:44

A tentokrát tu máme trest pro posledního střelce. Gilbert Brulé (ZAG) je vyloučen za podražení.

40:48

Na druhé straně je vyloučen Georgij Berdjukov (CEC) za nafilmovaný pád.

40:48

Stefano Giliati (ZAG) je vyloučen za držení.

40:26

Medveščak právě vstřelil branku!
Hosté se hned v úvodu poslední dvacetiminutovky vracejí zpět do vedení! GILBERT BRULÉ se podepisuje pod tuto branku. Asistence: Jesse Saarinen.

40:01

Druhá třetina je za námi. Domácí nejprve dokázali zásluhou přesilovkové trefy Maxima Afinogenova srovnat a později dokonce odskočili do vedení díky Vjačeslavu Soloduchinovi. V poslední minutě ale hosté využili opět početní výhodu a Tomáš Mertl navrátil zpět vyrovnaný stav. Třetí třetina začne přibližně ve 20:11.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43

Hosté v přesilové hře odpovídají a znovu srovnávají skóre! TOMÁŠ MERTL je tentokrát hráčem, který vyzrál na Säteriho! Asistence: Geoffrey Kinrade a Stefano Giliati.

38:23

Georgij Berdjukov (CEC) je vyloučen za podražení.

37:26

35:26

Teemu Eronen (CEC) je vyloučen za sekání.

33:33

A domácí otáčejí stav zápasu a jdou do vedení! Úspěšným střelcem je VJAČESLAV SOLODUCHIN! Asistence: Igor Golovkov a Jurij Kokšarov.

31:04

Přesilová hra je úspěšná rovněž na druhé straně! MAXIM AFINOGENOV využívá početní výhodu a srovnává stav dnešního zápasu! Asistence: Alexej Makejev a Alexander Kučerjavenko.

30:26

Adam Deutsch (ZAG) je vyloučen za zdržování hry.

24:36

Afinogenov se dostal do úniku dvou proti jednomu s Makejevem a Heeter dokázal zasáhnout, i když nejistě!

23:26

21:26

Thomas Larkin (ZAG) je vyloučen za podražení.

20:01

První třetina je za námi a spokojenější po ní můžou být hosté. Za ty dokázal zužitkovat přesilovou hru Andreas Jämtin, a tak Medveščak po úvodních dvaceti minutách vede 1:0. Druhá třetina začne přibližně v 19:20.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

15:27

Berdjukov pálil hodně ostře od modré čáry, ale Heeter nemusel zasahovat.

14:40

Koroljov se dokázal hezkou kličkou uvolnit za obránce a následně zvolil střelu, jenže na hostujícího brankáře si nepřišel!

12:17

10:17

Tuukka Mäntylä (ZAG) jde dnes podruhé na trestnou lavici. Tentokráte je to trest za nedovolené bránění.

09:11

07:11

Igor Golovkov (CEC) je vyloučen za sekání.

05:23

A hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Autorem první branky je ANDREAS JÄMTIN! Asistence: Geoffrey Kinrade a Simon Gysbers.

03:27

Denis Ježov (CEC) je vyloučen za podražení.

02:06

00:55

U střídačky hostí dochází k menší roztržce, ale rozhodčí nepřipouštějí žádné vážnější konflikty.

00:36

Tuukka Mäntylä (ZAG) je vyloučen za vražení na hrazení.

00:01

Medveščak Záhřeb: Heeter (Krošelj) – Mäntylä, Gysbers, Kinrade, Larkin, Topol, Katic, Deutsch – Giliati, Smoleňák, Mertl – Brulé, Saarinen, Kvapil – Genoway, Hedberg, Bjorkstrand – Glumac, Jämtin, Arkalov

Rozhodčí: Gofman, Gusev – Golovljov, Lazarev.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Medveščak Záhřeb

Hostím se po výborném úvodu sezóny poněkud přestalo dařit, o čemž také vypovídají poslední výsledky. Záhřeb ještě dokázal zvítězit na svém ledě 2:1 v prodloužení proti Rize, ale následně už padl proti Slovanu Bratislava těsně 2:3. V zatím posledním utkání se Medveščaku nedařilo příliš střelecky a byla z toho porážka 1:2 na ledě Dinama Moskva.
Medveščak se aktuálně nachází na sedmé příčce Západní konference.
Viťaz Moskevská oblast

Domácí předvádějí v posledních zápasech nevyrovnané výkony. Amur Chabarovsk dokázali na svém ledě porazit po vyrovnané bitvě 2:1. A na tento výkon navázali následně na ledě Dinama Moskva, kde zvítězili opět těsným výsledkem 3:2. Zatím poslední utkání jim ale nevyšlo a Viťaz si připsal nepříjemnou porážku 0:1 na hřišti Nižnijho Novgorodu.
Domácí aktuálně okupují osmou příčku Západní konference.
Dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dnešního zápasu KHL mezi týmy Viťaz Moskevská oblast a Medveščak Záhřeb. Přeji Vám příjemný hokejový zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:3

Branky a nahrávky: 32. Afinogenov (Makejev, Kučerjavenko), 34. Soloduchin (Golovkov, Kokšarov), 43. Eronen (Kučerjavenko), rozh. náj. Vyglazov – 6. Jämtin (Kinrade, Gysbers), 40. Mertl (Kinrade, Giliati), 41. Brulé (Saarinen)