ELIOD extraliga mladšího dorostu

Rytíři Kladno – HC Letci Letňany

3:2

konec (1:0, 2:1, 0:1)

10.09.2015, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • 3. kolo • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (17:11:23)
Je dobojováno! V poslední periodě jsme vidělo pouze jednu branku, a to na straně hostů, kdy snižoval a zároveň se postaral o finální branku Jelínek. Rytíři si tak ve třetím kole připisují třetí výhru a zatím v nové sezoně neztratili ani jeden bod!

60:00

52:08

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty za napadení dostává Jonáš Homola.

50:23

Letňany právě vstřelily branku!
Hosté se dočkávají druhé branky a dramatizují utkání. Autorem branky je MATĚJ JELÍNEK, který dává svému týmu naději v podobě kontaktního gólu. Asistence: Ivan Lytvynov.

43:22

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za držení protihráče Jan Kleveta.

40:01

Je za námi již i druhá perioda, ta nám nabídla tři branky, a to na straně domácích dvě a na straně hostů jednu. Nejprve zvyšoval na rozdíl dvou branek Martin Bláha, který o chvilku později se prosadil znovu a navýšil skóre na 3:0. Ve třicáté sedmé minutě snižoval během přesilové hry Tadeáš Pinkas.

40:00

39:09

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za hákování Matěj Jelínek.

36:53

Hosté se přeci jen dočkávají. Během přesilové hry se po asistenci Klikorky prosazuje TADEÁŠ PINKAS. Asistence: Karel Klikorka.

36:13

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za podražení Martin Nagy.

32:45

Kladno právě vstřelilo branku!
Rytíři využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Během početní výhody pět proti třem se prosadil MARTIN BLÁHA. Asistence: Adam Zich.

32:28

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za podražení Adam Navrátil.

32:28

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za sekání Dominik Sklenář.

24:35

Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. K puku se dostal MARTIN BLÁHA, ten zakončoval v oslabení. Asistence: Matyáš Filip.

23:54

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za podražení Oto Rudovský.

20:01

Je za námi úvodní třetina, ta nám nabídla jednu branku, a to na straně domácích, kdy se prosadil v patnácté minutě během přesilové hry zatím jako jediný kapitán Rytířů, Ondřej Bláha.

3:2

Branky a nahrávky: 15. O. Bláha (Zich), 25. M. Bláha (Filip), 33. M. Bláha (Zich) – 37. Pinkas (Klikorka), 51. Jelínek (Lytvynov)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Kiml) – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernát, Zíka, M. Bláha, Nagy, O. Bláha, Tržil. Trenér: Jan Krégl.

HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka, Riley, Hlinka, Fleischman, Lytvynov, Schönbauer – Sklenář, Nárovec, Navrátil, Němec, Šíba, Kalina, Štěbeták, Homola, Vlček, Jelínek, Pinkas. Trenér: Tomáš Blažek

Rozhodčí: Nepomucký – Svoboda, Špůr