10.09.2015, 18:30 • Minsk Ice Palace • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.95 4.3 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Autorem vítězné branky je JEVGENIJ GRIGORENKO.

Paul SCZECHURA - 2:2

59:21

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
V Minsku propukla obrovská radost, v poslední minutě domácí srovnávají na 2:2! Zubři se usadili v útočném pásmu a Bailen nahodil kotouč směrem k Sudnicynovi. Před hostujícím gólmanem se nejlépe zorientoval PAUL SCZECHURA a v pádu dostrkal kotouč za záda bezmocného Sudnicyna. Asistence: Nick Bailen, Alexej Kaljužnyj.

Maxim RYBIN - 1:2

29:02

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Neftěchimik využívá i svou druhou přesilovku, to je skvělá vizitka pro svěřence kouče Krikunova! Stas se na úrovni brankové čáry obtočil kolem dvou soupeřů a poté našel volného MAXIMA RYBINA, který střelou pod horní tyč nedal padajivšímu Glassovi šanci! Asistence: Maxim Berezin, Andrej Stas

Ryan VESCE - 1:1

24:09

Vedení hostům nevydrželo ani minutu, je vyrovnáno! Chybnou rozehrávku Neftěchimiku na útočné modré zachytil a posunul puk Ellisonovi, jenž poslepu našel volného RYANA VESCEHO, který bez větších problémů překonal přemisťujícího se Kolppanena! Asistence: Matt Ellison, Nick Bailen.

Maxim BEREZIN - 0:1

23:11

Zatímco domácí nevyužili ani jednu ze tří početních převah, Neftěchimik skóroval hned ve své první přesilovce! O tom, že trpělivost růže přináší, se přesvědčil Jevsejenkov, jenž na vrcholu kruhů míchal s pukem na holi tak dlouho, než si o kotouč řekl MAXIM BEREZIN, jenž lehkou tečí překonal Glasse. Asistence: Alexandr Jevsejenkov, Michail Žukov.

2:3

Branky a nahrávky: 25. Vesce (Ellison, Bailen), 60. Sczechura (Bailen, Kaljužnyj) – 24. Berezin (Jevsejenkov, Žukov), 30. Rybin (Berezin, Stas), rozh. náj. Grigorenko