Maxa liga

Rytíři Kladno – HC Slavia Praha

3:2

po s.n. (2:1) (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)

09.09.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. kolo • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 2.05 4.1 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:04

Tomáš Doležal (SLA) poslal hodně tvrdě na mantinel Redlicha a jeho odměnou jsou dvě minuty. Možná klíčová přesilovka zápasu.

53:46

Hosté ztratili puk v útočném pásmu a dopustili se zbytečného faulu. Miloslav Čermák (SLA) odpyká trest za poražení.

52:36

Bude se vylučovat. Dvě minuty za podražení dostává Jan Rudovský (KLA).

37:41

Po delší době se vylučuje. Střelec první branky Lukáš Jurík (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

26:41

Zajíc se hnal před branku a byl faulován. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jiří Doležal (SLA)

24:27

Rytíři hráli v šesti lidech, menší trest půjde odsedět Jan Rudovský (KLA).

22:21

Trochu přísné vyloučení hostů. Za napadení dostává dvě minuty Žiga Pavlin (SLA).

19:14

Další faul. Veterán Pavel Kolařík (SLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

16:43

Dlouho se v pěti nehrálo. Za hrubost je vyloučen Jurij Repe (KLA).

12:34

Série vyloučení ale pokračuje. Miloslav Čermák (SLA) dostává dvě minuty za hákování.

11:57

Václav Skuhravý (KLA) dostává dvě minuty za krosček, ale současně jde ven také Antonín Růžička (SLA) za hrubost.

11:14

Početní výhoda je však u konce, David Stach (KLA) podrazil Tomáše Doležala a dostává menší trest.

10:24

Prvním vyloučeným hráčem Slavie v sezoně je Jiří Doležal (SLA), dvě minuty za nedovolené bránění.

05:58

Hosté budou hrát první přesilovou hru. Jurij Repe (KLA) dostává dvě minuty za držení.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Stach (D. Růžička), 26. Skuhravý, rozh. náj. Rudovský – 5. Jurík (T. Doležal, Knot), 34. Čermák (Pavlin)