4:3

konec (0:3)

06.09.2015, 10:15 • Velké Meziříčí • 5. kolo • Daniel Kinc

Ode mne je to z Velké Meziříčí vše, přeji pěkný zbytek dnes a někdy příště u dalších online přenosů na počtenou! (14:42:28)
Dnešní utkání, kterému přihlíželo nakonec spokojených 370 diváků je u konce. Velké Meziříčí předvedlo málo vídaný obrat, když dokázalo stáhnout tříbrankové manko a otočit zápas ve svůj prospěch. Obrat domácích zařídili Simr, Zavadil a především Smejkal, jenž dvěma brankami na rozmezí 80. minuty dokonal finální obrat. Domácí celek si tak po vydařeném 2. poločase připisuje výhru za 3 body, zatímco hosté odjíždějí domů s prázdnou.

90

90

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště dochází Demeter, kterého nahrazuje Vyskočil.

89

Velké Meziříčí drží míč a nepouští hosty do útoku.

88

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště dochází Simr, kterého nahrazuje Kratochvíl.

87

Simr dostal prostor na levé straně, odkud hledal naběhnutého spoluhráče, který se po skluzu jednoho z hostů k míči nedostal.

86

Hosté si rohový kop pohlídali a dlouhým nákopem otáčí hru.

85

Rohový kop pro domácí tým.

84

Hosté jsou po obdržené brance aktivnější, ovšem domácí se zatím skvěle brání.

83

Smejkal tvrdě zajel do soupeře a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

83

Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Labuda, kterého nahrazuje Postava.

82

Nepřesný pas na Krhuta končí v náručí domácího brankáře.

81

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Velký obrat domácích! EDUARD SMEJKAL se stává hrdinou svého celku, když druhou brankou v zápase strhává vedení poprvé na stranu domácích – 4:3!

79

Vojtěšek hledal centrem na zadní tyči volného Krhuta, který na míč nedosáhl.

78

Ve Velkém Meziříčí je vyrovnáno! Míč se po centru dostal na hlavu volného EDUARDA SMEJKALA, který svým pokusem vyrovnává na 3:3!

77

Po dobré práci Krhuta na pravé straně následuje rohový kop pro Hulín.

75

Hosté se znovu vydali dopředu, tentokrát po pravé straně. Míč vedl Labuda, kterému však kulatý nesmysl při pokusu o centr utekl.

4:3

konec (0:3)

Branky: 49. Simr, 64. Zavadil, 78. Smejkal, 81. Smejkal – 1. Krhut, 20. Zlámal (pen.), 36. Pospíšil

Karty:   20. Šimáček (VEM), 50. Dolejš (VEM), 72. Demeter (VEM), 83. Smejkal (VEM) – 31. Laciga (HUL), 46. Labuda (HUL), 53. Ondřejka (HUL), 68. Pospíšil (HUL)

FC Velké Meziříčí: Invald – Šimáček, Mucha, Bouček, Dolejš, Simr, Smejkal, Krejčí (C), Demeter, Berka, Durajka Náhradníci: Vyskočil, Kratochvíl, Pokorný, Šuta, Simandl.

SK Spartak Hulín: Chytil – Vojtěšek, Zavadil, Ondřejka, Laciga (C), Číhal, Labuda, Kadlec, Krhut, Zlámal, Pospíšil. Náhradníci: Dvořáček, Postava, Vyskočil, Vogl.

Rozhodčí: Kneisl Zdeněk – Batík Tomáš, Hanák Petr