Extraliga staršího dorostu

Mountfield HK – BK Mladá Boleslav

1:4

konec (0:1, 1:1, 0:2)

04.09.2015, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • 1. kolo • Lukáš Foff

49:14

Dnes velice aktivní Kron Musliu vybojoval další přesilovou hru. V souboji jeden na jednoho se dokázal prosadit přes Šaldu, který si musel pomoci faulem, aby ho přibrzdil. Rozhodčí byl však pozorný. Dvě minuty za držení.

42:28

Radim Šalda projel celé hřiště sám a dostal se až těsně před Groha, kde byl na poslední chvíli zahákován, a tak alespoň vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Hostující David Jirásek je vyloučen za hákování.

37:41

Jen co se domácí dostali do plného počtu, hned tu máme další oslabení. Domácí Štohanzl podrazil soupeře a bude tak doufat, že na trestné lavici stráví celé dvě minuty.

35:32

Za faul kolenem je potrestán Kryštof Hroudný a Boleslav má další výhodu přesilové hry.

34:05

Na dvě minuty je potrestán Nepokoj (MBL) za podražení.

30:19

Kron Musliu je vyloučen za napadení a domácím se tak naskytne za malou chvíli přesilovka 5 na 3. Dnes již potřetí!

29:37

Výborná práce hradeckých hokejistů, kteří zavezli puk do útočného pásma a tam jej drželi u mantinelu. Z celé akce nakonec vyústil faul hostujícího Jiráska a uvidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.

28:30

Další šance pro hosty. Štohanzl je vyloučen na dvě minuty za napadení. Při svém nájezdu do protihráče byl příliš neopatrný a rozhodčímu nezbylo nic jiného, než jej vyloučit.

24:01

Stejná situace jako v první třetině! Další přesilovku 5 na 3 si zahrají domácí, protože Martin Kalus je vyloučen za nedovolené bránění. Poradí si hráči Mountfieldu lépe, než prvně?

23:49

Vylučovat se bude i na druhé straně a domácí tak budou mít šanci srovnat skóre. Na trestnou dnes podruhé míří kapitán hostů František Uřidil za hákování.

20:53

Na dvě minuty si půjde na trestnou lavici sednout domácí Vítek Fanderlik za nedovolené bránění.

15:38

A pozor! Domácím se naskytne dokonce dvojitá přesilová hra, protože na dvě minuty je vyloučen Uřidil za držení protihráče.

15:03

Dvě minuty si odsedí také hostující hráč, který kolenem poslal k zemi jednoho z domácích borců.

09:21

Radim Šalda je vyloučen na dvě minuty za podražení. Máme tu první přesilovku.

1:4

Branky a nahrávky: 33. Matějček – 15. Musliu (Outrata, Straka), 33. Straka (Jindra), 42. Outrata (Musliu), 46. Jindra (Uřidil, Musliu)

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Lelek, Hroudný, Gaspar, Fanderlik, Šalda, Pohl – Mašín, Matějček "C", Moník, F. Jirásek, Štohanzl, Jaroslav Dvořák, Šimůnek, Pažourek, Maršík. Trenér: Vladimír Kostka.

BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Uřidil "C", D. Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj – Kalaš, Dančišin, Flynn, Musliu, Outrata, Straka, Kerda, Jan Dvořák, Jindra. Trenér: Jiří Zörkler.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Zeman