2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0)

04.09.2015, 14:30 • Kuznetskie Sport Palace • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.6 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Novokuzněck zvládl závěrečné vteřiny a připisuje si první vítězství sezoně. Po čtyřech nezdarech je tu tak premiérová výhra, kterou Mettalurgu vystřelil necelou minutu a půl Ilja Musin. Dá se říci, že spíše utrpěli vítězství, poněvadž utkání by slušela spíše remíza, na to se ale ve sportu nehraje. Novokuzněck tak poráží Spartak Moskva 2:1. Ode mne je to vše. Loučím se s Vámi a užijte si následující víkend. (16:21:22)

59:40

Sparatk se ale dopouští zakázaného uvolnění. Jeho na šance body se tak rapidně snížily.

59:06

Hosté si berou pochopitelně oddechový čas a zkusí to se šesti hráči v poli.

58:36

58:36. Ilja MUSIN - 2:1

58:36

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
ILJA MUSIN zřejmě rozhoduje dnešní zápas. Využil zaváhání v rozehrávce Spartaku, najel si mezi kruhy a střelou zápěstím pod břevno překonává Ivannikova.

58:00

Před námi je posledních 120 sekund základní hrací doby.

57:06

Karejev se nenechal překvapit proti střele z úhlu od Klimenka.

56:05

Tým Novokuzněcku si bere oddechový čas.

55:52

Toluzakov předal puk Krutovovi, ale ten z mezikruží trestuhodně minul domácí branku.

55:00

Před námi je posledních pět minut základní hrací doby, dočkáme se rozuzlení ještě před sirénou?

54:33

Wellman to zkusil na druhé sám a puk po jeho pouze projel domácím brankovištěm.

53:00

Kousal se pokoušel za brankou hostů vymyslet něco kloudného, ale po několika soubojích o kotouč přišel.

51:30

Genoway si déle podržel kotouč a dostal se do výborné střelecké pozice. Z kruhu ale našel pouze připraveného Karejeva.

50:26

Tatalin to zkoušel individuálně, ale místo útočné akce dostal svůj tým do postavení mimo hru.

48:06

Šafigulin si najel mezi kruhy, ale Karejev mu svým vyjetím zmenšil úhel ke střelbě a zneškodnil jeho pokus.

46:19

Nahození Manuchova nenadělalo žádné větší problémy Ivannikovi.

45:24

Nyní už raději domácí gólman podržel puk v rukavici.

45:09

na druhé straně se ke střele dostal Šmeljov, jenž vyprášil beton Karejeva.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Stoa (Kazakov, Kaprizov), 59. Musin – 13. Potapov (Korobov, Šmeljov)

Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Manuchov, Fairchild, Postnikov, Kuklev, Antonovskij, Amirov, Dorofejev, Kamatov – Kaprizov, Kazakov, Stoa – Kousal, Orlov, Komaristyj – Jazkov, Drugov, Musin – Romanov, Mitrjakov, Makarenko.

Spartak Moskva: Ivanikov (Truškov) – Gilroy, Korobov, Jermakov, Genoway, Baldajev, Tatalin, Dyblenko, Albajev – Potapov, Šafigulin, Šmeljov – Radil, Wellman, Klimenko – Toluzatov, Krutov, Vasiljev – Voronin, Ipatov, Levitskyj.

Rozhodčí: gašilov, Safjullov – Viljugin, Maťjuša

Diváci: 5 526