KLH Vajgar Jindřichův Hradec – HC Lední Medvědi Pelhřimov

2:7

konec (1:1, 1:2, 0:4)

02.09.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Jan Wirkner

Co dodat ke třetí třetině? Pelhřimov poměrně lehce navýšil své vedení a vítězí o pět branek. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:01)

54:20

Vajgar tři na jednoho, opět nic.

53:32

Kevin Švihálek byl docela dlouho sám před brankou hostů, jenže ani dva tutové pokusy nepohnuly ukazatelem. Co víc domácí v koncovce chtějí?

52:52

I pelhřimovský Svoboda si sáhl na puk, Fenclův pokus končí v náručí hostujícího brankáře.

51:52

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
MARTIN VYSLOUŽIL trefil přesně z mezikruží ranou po ledě. Asistence Vylíčil a Votápek.

50:09

Siříště před Švihálkem, ten na poslední chvíli sklapl své betony.

48:27

Laxní Vajgar inkasuje další branku, ZDENĚK JELÍNEK zamířil do horní části branky bezmocného Švihálka. Asistence Filip Kasalý.

47:12

PETR VOTÁPEK mířil přesně k pravé tyči. Asistence Martin Vysloužil.

46:09

Po icingu Vajgaru se vše vrací před Švihálka.

45:29

43:29

Domácí Fencl dvě minuty za sekání.

42:44

MAREK HADRAVA měl zase hromadu času, jeho první zakončení hradecký brankář pokryl levým betonem, jenže pelhřimovský forvard měl čas na dorážku a ta již za jmenovaným betonem skončila. Bez asistence.

41:22

Vysloužil z mezikruží trefil Švihálkovu desítku.

40:50

Hosté kompletní, Vajgar toho v přesilovce mnoho nevymyslel.

40:01

Dlouho to vypadalo, že i ve druhé třetině vstřelí každý z týmů po jedné brance. V jejím závěru přidal Pelhřimov třetí trefu a díky Martinu Hadravovi vedou hosté o jednu branku. Třetí třetina začne cca v 19:31.

40:00

2:7

Branky a nahrávky: 17. Košťál (Jon, Port), 33. Šesták – 18. Beneš (Roupec), 25. Hadrava (Kůrka), 39. Hadrava (Hadrava), 43. Hadrava, 48. Votápek (Vysloužil), 49. Jelínek (Kasalý), 52. Vysloužil (Vylíčil, Votápek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Švihálek J., Kubeš – Potěchin, Stehlík, Kohút, Port, Jon, Tržil, Pípal, Šergl, Bílek, Košťál, Kundrát, Fencl, Drda, Šesták, Voříšek, Jasanský, Sviták, Lejčko, Švihálek, Šafář.

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda D., Čekal – Kubát, Kasalý D., Jelínek Z., Kůrka, Vysloužil, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Vylíčil, Votápek, Jelínek M., Beneš, Roupec, Siříště, Kasalý F.

Rozhodčí: Hamr – Soukup, Vaňásek.