KLH Vajgar Jindřichův Hradec – HC Lední Medvědi Pelhřimov

2:7

konec (1:1, 1:2, 0:4)

02.09.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • Jan Wirkner

Co dodat ke třetí třetině? Pelhřimov poměrně lehce navýšil své vedení a vítězí o pět branek. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:01:01)

54:20

Vajgar tři na jednoho, opět nic.

53:32

Kevin Švihálek byl docela dlouho sám před brankou hostů, jenže ani dva tutové pokusy nepohnuly ukazatelem. Co víc domácí v koncovce chtějí?

52:52

I pelhřimovský Svoboda si sáhl na puk, Fenclův pokus končí v náručí hostujícího brankáře.

51:52

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
MARTIN VYSLOUŽIL trefil přesně z mezikruží ranou po ledě. Asistence Vylíčil a Votápek.

50:09

Siříště před Švihálkem, ten na poslední chvíli sklapl své betony.

48:27

Laxní Vajgar inkasuje další branku, ZDENĚK JELÍNEK zamířil do horní části branky bezmocného Švihálka. Asistence Filip Kasalý.

47:12

PETR VOTÁPEK mířil přesně k pravé tyči. Asistence Martin Vysloužil.

46:09

Po icingu Vajgaru se vše vrací před Švihálka.

45:29

43:29

Domácí Fencl dvě minuty za sekání.

42:44

MAREK HADRAVA měl zase hromadu času, jeho první zakončení hradecký brankář pokryl levým betonem, jenže pelhřimovský forvard měl čas na dorážku a ta již za jmenovaným betonem skončila. Bez asistence.

41:22

Vysloužil z mezikruží trefil Švihálkovu desítku.

40:50

Hosté kompletní, Vajgar toho v přesilovce mnoho nevymyslel.

40:01

Dlouho to vypadalo, že i ve druhé třetině vstřelí každý z týmů po jedné brance. V jejím závěru přidal Pelhřimov třetí trefu a díky Martinu Hadravovi vedou hosté o jednu branku. Třetí třetina začne cca v 19:31.

40:00

38:49

Jakub Kůrka dvě minuty stráví na trestné lavici za vysokou hůl.

38:02

Pelhřimov jde podruhé do vedení, skóruje MARTIN HADRAVA, nahrává Hadrava Marek.

32:46

Vajgar právě vstřelil branku!
Vajgar vyhrál buly a MILAN ŠESTÁK ze tří metrů umístil puk přesně pod horní tyčku. Bez asistence.

32:44

Ondřej Jasanský nic kloudného nevymyslel a puk skončil na Svobodových chráničích.

32:44

Fauloval Filip Kasalý.

32:44

Po faulu na Jasanského nařízeno trestné střílení.

31:33

Vhazuje se před brankou hostů.

30:55

Na druhé straně to zkoušel při chuti hrající Vysloužil.

30:20

Milan Šesták spálil výtečnou šanci po rychlé akci Vajgaru.

29:26

Po zaváhání Šergla mohl skórovat Marek Hadrava, nemířil však přesně.

27:50

Fencl pronikl mezi pelhřimovské beky, pohotově švihem zakončil, ale Svoboda odolal.

27:32

Hosté jsou v těchto okamžicích lepším týmem.

26:02

Domácí Lejčko v těsném ofsajdu.

25:15

Hradecká obrana dala Benešovi nějak moc času na zakončení, Švihálek byl naštěstí pozorný.

24:01

Hosté jdou do vedení šťastnou brankou, když se puk odrazil od skrumáže před Švihálkem. Autorem branky označen MAREK HADRAVA, asistence Jakub Kůrka.

23:31

Filip Bílek se ocitl sám před Svobodou, hradecký forvard mířil mezi betony, ale tento prostor si pelhřimovský brankář pohlídal.

20:27

Filip Kasalý na konci hostujícího brejku, Švihálek vytěsnil puk levým betonem.

20:01

První třetina vcelku vyrovnaného utkání přinesla dvě branky. Nejprve šel Vajgar do vedení využitou přesilovkou, kdy se prosadil David Košťál. Za hosty kontroval o minutu později Filip Beneš. Druhé dějství startuje cca v 18:44.

20:00

19:10

Ofsajd Ledních Medvědů.

17:42

FILIP BENEŠ dostal pěkný puk na modrou do jízdy, hradecká obrana se včas zcela nestáhla a pelhřimovský forvard předvedl povedený blafák po ledě. Asistence Roupec.

17:21

Vysloužil schytal ránu do obličeje, od puku nebo hokejky, ale bude v pořádku.

16:36

Přesilovka využita, DAVID KOŠŤÁL pěkně tečoval Jonovu ránu od modré a Vajgar vstřelil první domácí gól této sezóny. Asistence Jon a Port.

15:44

Vajgar pohledně kombinuje, Luboš Voříšek z ostrého úhlu netrefil odkrytou část pelhřimovské branky.

14:41

Marek Hadrava dvě minuty za podražení, lehce přísné vyloučení.

14:10

Martin Hadrava na chvíli tváří v tvář před Švihálkem, ten zasáhl parádně lapačkou.

13:01

Adam Vylíčil v obrovské šanci, jeho bekend Švihálek vytěsnil mimo tyče vyrážečkou.

10:53

Švihálek v tutovce minul, stejně si počínal další hradecký forvard.