A další žlutá karta v závěru zápasu. Obdržel ji Nuno Valente.

Ostrý zákrok Paraiby rozhodčí ocenil žlutou kartou.

Své poslední střídání využívá i Arouca. Ze hry odchází Roberto a nahradí ho Nildo.

78

Žlutý kartónek vidí i Roberto za svůj nevybíravý zákrok.

74

Jota se z čistajasna objevil sám před Bracalim, a to díky odrazu od jednoho z hostujících obránců, ale na mrštného brankáře svoji ránou nevyzrál!

67

Druhé střídaní hostů. Na hřiště přichází Caio da Silva a ve hře končí David Simao.

62

Hra začíná být z obou stran velice nervózní a agresivní.

60

Žlutá karta za faul pro Davida Simaa.

54

Velmi tvrdou a krásnou ránu předvedl Simao, Marafona měl obrovské štěstí, že tato dalekonosná rána nemířila mezi tři tyče, jen tak tak se otřela o levou tyčku!

52

Domácí z kraje druhé půle využívají i svoji poslední možnost k vystřídaní. Ze hry odchází střelec branky Moreira a nahradí ho Silva.

46

Hned v úvodu druhého poločasu zde máme další změnu. Z hřiště odchází útočník Ferreiry Roniel a přichází za něj Paraiba.

45+1

Pele dostává žlutou kartu za hrubost.

43

Domácí také poprvé střídají. Na hřiště přišel Vieira za zřejmě zraněného Lopese.

39

Christian vystřelil z hranice pokutového území, ale tato střela mířila pouze doprostřed brány, kde stál Bracali.

35

Arouca právě vstřelila branku!
Arouca srovnává vývoj zápasu. NUNO VALENTE dostal výtečný pas do skvělé pozice od Bastose a svoji pěknou ránou srovnává na 1:1! Asistence: Bastos.

33

Máme tu první střídání, zřejmě nucené. Ze hřiště odchází Bernardes a příchází Maurides.

27

Žlutou kartu za svoji tvrdou hru dostává Helder Lopes.

8

Diogo Jota si skvěle zpracoval dlouhou přihrávku od Andrezinha a následně si míč nasměroval do středu hřiště, ale jeho střela mířila kousek nad břevno brány!

4

Ferreira právě vstřelila branku!
Domácí se ujímají vedení! Na rohový kop, který zahrával Pele si skvěle naskočil BRUNO MOREIRA a přesnou hlavičkou se nemýlil! Asistence: Pele.