1:1

konec (1:1)

30.08.2015, 18:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • 3. kolo

Tipsport: 2.03 3.17 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas se hrou velice lišil od prvního. Především tím, že týmy hrály spíše na fauly a žluté karty, než na vstřelení dalších branek. Druhá část dopadla 0:0. Konečný výsledek je udán z první půle – 1:1. Dnes je to ode mě vše, loučím se s Vámi, na přečetnou! (20:04:34)

90+3

Zdá se, že stav 1:1 už bude konečným, týmy se do útoku už vůbec nehrnou.

90+2

A další žlutá karta v závěru zápasu. Obdržel ji Nuno Valente.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

88

Ostrý zákrok Paraiby rozhodčí ocenil žlutou kartou.

87

Týmy už se moc do útoku neženou. Vypadá to, jako by obou týmům v tomto zápase remíza vyhovovala.

84

Další žlutá karta pro Aroucu. Dostává ji Coelho.

83

Velazquez dostává žlutou kartu.

82

Své poslední střídání využívá i Arouca. Ze hry odchází Roberto a nahradí ho Nildo.

80

Domácí fanoušci v druhém poločasu vůbec nesouhlasí s verdikty rozhodčích. Jsou nespokojeni a dávají to najevo hlasitými urážky směřované přímo na hlavního sudího. Na hřišti se objevují i nějaké předměty.

78

Žlutý kartónek vidí i Roberto za svůj nevybíravý zákrok.

74

Jota se z čistajasna objevil sám před Bracalim, a to díky odrazu od jednoho z hostujících obránců, ale na mrštného brankáře svoji ránou nevyzrál!

72

Poslední dvě minuty se hraje poněkud ve slabším tempu. Soupeři se obírají o míč, ale nevytváří si žádné větší příležitosti.

69

Aktivní Caio se ihned po příchodu na hřiště prezentoval pěknou střelou z hranice pokutového území. Střela však míří mimo bránu.

67

Druhé střídaní hostů. Na hřiště přichází Caio da Silva a ve hře končí David Simao.

65

John Gois střílel z velice dobré pozice, jenže bohužel pro něj jeden z obránců míč tečoval, a ten tak putuje mimo hřiště. Roh pro domácí.

62

Hra začíná být z obou stran velice nervózní a agresivní.

60

Žlutá karta za faul pro Davida Simaa.

58

Roberto se ocitl v dobré pozici, vystřelil, ale jeho pokus vypadal spíše jako kdyby se jen zastřeloval.

56

Právě se hraje spíše ve středu hřiště. Týmy se obírají o míč a viděli jsme několik nepřesností.

54

Velmi tvrdou a krásnou ránu předvedl Simao, Marafona měl obrovské štěstí, že tato dalekonosná rána nemířila mezi tři tyče, jen tak tak se otřela o levou tyčku!

52

Domácí z kraje druhé půle využívají i svoji poslední možnost k vystřídaní. Ze hry odchází střelec branky Moreira a nahradí ho Silva.

49

Jota si pěkně nabíhal, ale je přistižen v ofsajdu!

46

Hned v úvodu druhého poločasu zde máme další změnu. Z hřiště odchází útočník Ferreiry Roniel a přichází za něj Paraiba.

Zásahy brankářů 2 – 0

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Pele dostává žlutou kartu za hrubost.

45

Rozhodčí nastavuje v prvním poločase 2 minuty.

43

Domácí také poprvé střídají. Na hřiště přišel Vieira za zřejmě zraněného Lopese.

41

Pele se dostal do dobré střelecké pozice, jenže jeho střela opět míří vysoko nad.

39

Christian vystřelil z hranice pokutového území, ale tato střela mířila pouze doprostřed brány, kde stál Bracali.

37

Maurides nevěděl co s balonem, tak vypálil z velké dálky. Střela míří vysoko nad.

35

Arouca právě vstřelila branku!
Arouca srovnává vývoj zápasu. NUNO VALENTE dostal výtečný pas do skvělé pozice od Bastose a svoji pěknou ránou srovnává na 1:1! Asistence: Bastos.

33

Máme tu první střídání, zřejmě nucené. Ze hřiště odchází Bernardes a příchází Maurides.

30

Lucas Lima se snažil o tvrdou střelu z dálky, ale ta mířila velice vysoko nad branku.

27

Žlutou kartu za svoji tvrdou hru dostává Helder Lopes.

27

Vynikající obranný zákrok předvedl Jota, hned poté co přebral balón soupeřovi se ho snažil předat Andrezinhovi, jenže si nevšiml dotírajícího Coelha.

26

Bernardes si naskakoval na centrovaný míč, avšak si pomohl faulem na Peleho. Domácí rozehrávají ve středu hřiště.

26

Siamo hledal svoji přihrávkou Nuna Valenteho v této oblasti, ale obrana Ferreiry opět tento pas odvrací.

23

Bernardes svoji střelou míjí brankovou konstrukci.

22

Bernardes byl sražen těsně před šestnáctkou Marafony, rozhodčí píská faul. Sám Bernardes se ujme zahrávaní přímého volného kopu.

17

Arouca dobře kombinuje, avšak si neví rady jak ohrozit Marafonovu branku.

14

Rodrigues si počínal moc tvrdě při pokusu o hlavičku a fauloval Marafonu.

8

Diogo Jota si skvěle zpracoval dlouhou přihrávku od Andrezinha a následně si míč nasměroval do středu hřiště, ale jeho střela mířila kousek nad břevno brány!

4

Ferreira právě vstřelila branku!
Domácí se ujímají vedení! Na rohový kop, který zahrával Pele si skvěle naskočil BRUNO MOREIRA a přesnou hlavičkou se nemýlil! Asistence: Pele.

3

O pěknou kombinaci se snažili Jota a Moreira, ale pěkný obranný zákrok předvedl Velatquez, a akci jim tak překazil.

2

Domácí hrají ve žlutých dresech a hosté zvolili svoji druhou sadu dresů v modré barvě

1

Úvodní výkop zápasu bude mít k dispozici Ferreira.

1

FC Paços Ferreira: Marafona – Lopes, Baixinho, Pacheco, Gois – Andrezinho, Pele, Christian – Roniel, Moreira, Jota
Náhradníci: Defendi – Minhoca, Osei, Praiba, Rodrigo, Silva, Vieira

FC Arouca: Bracali – Lima, Velatquez, Bastos, Jailson – Siamo, Coelho, Valente – Rodrigues, Roberto, Bernardes
Náhradníci: Sacramento – Adilson, Dabo, Silva, Nildo, Lopez, Maurides

Rozhodčí: Tiago Antunes – Aguilar, Brás

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

V posledních třech vzájemných zápasech se vždy radovala domácí Ferrerira. Bude slavit vítězství i dnes, nebo FC Arouca prodlouží svoji vítěznou šňůru, a zůstane tak v čele ligové tabulky?
FC Paços Ferreira

I tým FC Paços Ferreira vstupil do nového ročníku v dobrém duchu. V prvním kole na domácí půdě totiž zdolal Academicu 1:0 a následně ve druhém kole překvapivě remizoval na venkovní půdě s favorizovaným Sportingem Lisabon 1:1!
Co se týče minulé sezóny, tak se Ferreriře nedařilo vůbec špatně. V tabulce skončili jako osmý. Od postupu do třetího předkola kvalifikace Evropské ligy, jim chyběl jen jeden bod!
FC Arouca

Menší klub, který se loni sotva zachránil, zažívá výborný vstup do nového ročníku portugalské Primeira Ligy, neboť po úvodních dvou kolech vede ligovou tabulku, a to jako jediný se šesti body. Hned v prvním kole porazila Arouca venku tým Moreirense 2:0, avšak o ještě větší překvapení se Arouca postarala ve druhém kole, kde porazila mistrovskou Benfiku 1:0!
Hezký nedělní večer přeji všem fotbalovým fanouškům. Portugalská Primeira Liga má na programu 3. kolo, v jehož rámci proti sobě nastoupí domácí FC Paços Ferreira a hostující FC Arouca. Oba týmy vykročili do nové sezóny velice úspěšně, a tak budou chtít zaručeně ve svých skvělých výsledcích i nadále pokračovat!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.